Kinolon grubu antibiyotik kullanmayın özellikle cipro

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Odyseus00
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Kinolon grubu antibiyotik kullanmayın özellikle cipro

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Arkadaşlar son zamanlarda kinolon grubu antibiyotiklerin ölümcül zararları ortaya çıktı özellikle kalp üzerinde ve bilinmeyen yan etkileri var bende 6,7 kutu cipro kullandım yan erkilerini 5,6 ay sonra görmeye başladım aort damarı yırtılması bile yapabiliyor prostatitten kurtulayım derken daha ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz sakın kullanmayın
Ayazcrantz07

Re: Kinolon grubu antibiyotik kullanmayın özellikle cipro

Mesaj gönderen Ayazcrantz07 »

Ne gibi bi yan etki yasadin ?
Odyseus00

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Baş dönmesi,kalp çarpıntısı,vb
Ayazcrantz07

Mesaj gönderen Ayazcrantz07 »

Kinolondan bende korkuyorum yazdilar kullanmadim henuz.pazartesi gunu zafer hocaya gidicem nasip olursa suanda bi sikayetim yok gibi ama emin olmak istiyorum . Prostat sivisindan lokosit baktiricam bi kez baktirmistim yok demislerdi ama tam dogru yaptiklarina guvenemedim
freddy310
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen freddy310 »

Ben bir kür tavanic kullanmıştım, iyi gelmişti hastalığıma. Enflamasyon azalmıştı. Fakat gerçekten zararlı duruyorlar.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

bende çok fazla kinolon kullandım 5 kutu cipro 4 kutu tavanic 1 kutu tarivid kullandım tok karnına yersiz titreme. canım yandıgında bayılma hali. ufak el bilek parmak ayak burkulmalarında ağrının olması gerektiğinden daha şiddetli olması geçmeyen parmak direk ağrıları ani gelen beyin zonklaması ben en son ne yapıyordum hali. eskisine oranla ciddi güç düşüşü. hepsini buram buram yaşıyorum ama spor saglıklı beslenme ile kalıcı olacağını düşünnmüyorum vücut nelerle uğraşıp neleri yeniyor. hepsi geçer bence.
Prostatx33
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Prostatx33 »

Ben idrar yaparken sorun yasıyorum sarı ve koyu oluyor yanma oluyor gerıye kalan sıkayetlerim cok azaldı bu idrar problemini nasıl cozerım alfa bloker harici tavsiyesi olan varmı
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

http://www.kronikprostatit.org/viewtopic.php?f=7&t=2987

bu antibiyotiklerin zararları yeni çıkmaya başlamadı. uzun süredir var. facebook'ta kinolon grubu antibiyotik kullanıp hayatı mahvolan insanların kurduğu gruplar var.. cipro ve avelox epey tehlikeli. cipro kullandığım zamanlarda acile gitmek zorunda kalmıştım. ayrıca o gün nöbetçi olan memurdan bir çok kişinin daha cipro yüzünden acillik olduğunu öğrenmiştim. doktorlarınızı başka ilaçları yazması yönünde uyarın. hayatınızı karartma riskine girmeyin. prostatit için kullanılan bir çok antibiyotik var sonuçta.
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

Aklı olan kullanmaz ben 28 gün tavanik kullandım 3 ay somra yan etkileri cıktı merkezi sinir sistemin vurdu antibiyotik zehir buna care bulunmsaı gerek
Se38

Mesaj gönderen Se38 »

Katiliyorum ama malesef kinolonlari agresif olarak kullanamayan (buna kendimde dahil) bu hastaliktan iyilesemez (eger patojen olarak klamidya yada trichomanas, gardnerella gibi anaerob bakteriye sahip degilse) .
crunkstar

eray36 yazdı:Aklı olan kullanmaz ben 28 gün tavanik kullandım 3 ay somra yan etkileri cıktı merkezi sinir sistemin vurdu antibiyotik zehir buna care bulunmsaı gerek
bende 4 kutu tavanic bitirdim 13. günüm bugun ölüyorum kardeşim. dışarı cıkmak istiyorum 2 gündür dizlerim tutmuyor kafamı kaldıramıyorum. ve yutmadıgım takviye yok.
crunkstar

Prostatx33 yazdı:Ben idrar yaparken sorun yasıyorum sarı ve koyu oluyor yanma oluyor gerıye kalan sıkayetlerim cok azaldı bu idrar problemini nasıl cozerım alfa bloker harici tavsiyesi olan varmı
birce ocean creanberry ekle bence kesinlikle cok fayda görürsün ucuz mal alma ocean al. parana kıy ben kullandım idrarımın şekli değişti.
freddy310

crunkstar yazdı:
Prostatx33 yazdı:Ben idrar yaparken sorun yasıyorum sarı ve koyu oluyor yanma oluyor gerıye kalan sıkayetlerim cok azaldı bu idrar problemini nasıl cozerım alfa bloker harici tavsiyesi olan varmı
birce ocean creanberry ekle bence kesinlikle cok fayda görürsün ucuz mal alma ocean al. parana kıy ben kullandım idrarımın şekli değişti.
Ben Solgar aldım, o iyi mi*
Bir de Cranberry'i bırakınca eski haline dönüyor mu?
crunkstar

freddy310 yazdı:
crunkstar yazdı:
ben ilaclarla beraber kullandıgım için kullanmaya basladıgımdan bu yana gördüğüm faydadan sonra bir gerileme görmedim özellikle inanılmaz kötü işemem vardı spirelli işiyordum o tamamen geçti. solgar tabikide çok iyi hatta en iyisi. ben o oucuz olan 60 lıklardan daha iyi diye ocean solgar kraldır. fayda görürsün inş. benim takviye sayım çok oldugu için creanberry i eledim. suan aktif 7 takviye yutuyorum. arada 1 - 2 tanesini es geçiyorum bi sakatlık cıkacak diye korkuyorum
Sartam35

Mesaj gönderen Sartam35 »

eray36 yazdı:Aklı olan kullanmaz ben 28 gün tavanik kullandım 3 ay somra yan etkileri cıktı merkezi sinir sistemin vurdu antibiyotik zehir buna care bulunmsaı gerek
Ne gibi etkiler gösterdi. Ben de kullanıyorum bu ilacı.
freddy310

crunkstar yazdı:
freddy310 yazdı:
crunkstar yazdı:
ben ilaclarla beraber kullandıgım için kullanmaya basladıgımdan bu yana gördüğüm faydadan sonra bir gerileme görmedim özellikle inanılmaz kötü işemem vardı spirelli işiyordum o tamamen geçti. solgar tabikide çok iyi hatta en iyisi. ben o oucuz olan 60 lıklardan daha iyi diye ocean solgar kraldır. fayda görürsün inş. benim takviye sayım çok oldugu için creanberry i eledim. suan aktif 7 takviye yutuyorum. arada 1 - 2 tanesini es geçiyorum bi sakatlık cıkacak diye korkuyorum
Bende de idrar damlatma var işeme sonrası, bir de o son kısmı yapamıyorum işte. Sonra arada peniste kalınca yanma yapıyor. Onun dışında diğerleri geçti, işeme hızım falan iyi. Hangi takviyeleri kullanıyorsun? Ben 5 tane kullanıyorum şu an. Aslında demiri fazla almak zararlı diye biliyorum, bir de kalsiyum. Çok fazla vitamin yüklemesi de iyi değil.
crunkstar

freddy310 yazdı:
crunkstar yazdı:
freddy310 yazdı:
Bende de idrar damlatma var işeme sonrası, bir de o son kısmı yapamıyorum işte. Sonra arada peniste kalınca yanma yapıyor. Onun dışında diğerleri geçti, işeme hızım falan iyi. Hangi takviyeleri kullanıyorsun? Ben 5 tane kullanıyorum şu an. Aslında demiri fazla almak zararlı diye biliyorum, bir de kalsiyum. Çok fazla vitamin yüklemesi de iyi değil.
anladım damlama varsa ve ve az idrarda ki acımaya tam fayda etmeyebilir creanberry ile genelde işeme bozuklugu olan başlatma sıkıntısı olan fayda görmüş bende dahil. bende daha çok idrarda şiddetli bozukluk vardı. damlama idrar bittikten sonra tekrar ayaga kalkıp tekrar çömelip mesaheneyi ovaladığınızda son gelen damlalardan sonra tekrar ayaga kalktıgınızda artık damlama olmaması gerekiyor ki bence bu şekilde taharetlenirseniz damlama sorunu olmaz. ayakda idrar yaparsanız damlamanın önünü alamazsınız zaten. yapmıyorsunuzda genede yazayım. dedim yanmayada fayda eder. ben şuan polen propolis bromelain alfa lipoik beta glukan kabak ç. yağı - v5 kullanıyorum.
freddy310

crunkstar yazdı:
freddy310 yazdı:
crunkstar yazdı:
anladım damlama varsa ve ve az idrarda ki acımaya tam fayda etmeyebilir creanberry ile genelde işeme bozuklugu olan başlatma sıkıntısı olan fayda görmüş bende dahil. bende daha çok idrarda şiddetli bozukluk vardı. damlama idrar bittikten sonra tekrar ayaga kalkıp tekrar çömelip mesaheneyi ovaladığınızda son gelen damlalardan sonra tekrar ayaga kalktıgınızda artık damlama olmaması gerekiyor ki bence bu şekilde taharetlenirseniz damlama sorunu olmaz. ayakda idrar yaparsanız damlamanın önünü alamazsınız zaten. yapmıyorsunuzda genede yazayım. dedim yanmayada fayda eder. ben şuan polen propolis bromelain alfa lipoik beta glukan kabak ç. yağı - v5 kullanıyorum.
Aslında idrar sonrası akıntı ya da damlatma prostatitin klasik semptomlarından. Şişmiş olan prostat idrar kesesinin önünü tıkıyor, ondan diye biliyorum.
Ben de polen, propolis, bromelain, cranberry ve ligone beta glucan kullanıyorum.
Kabak çekirdeği yağı neye yarıyor? v5 ilk defa duydum.
crunkstar

hocam kabak çekirdeği yağı forumda kullanmayan bi ben vardım heralde fayda görende cok kullanan da çok. v5 ide içinde genel olarak hepsinden az az oldugu için 2. öğün gibi tek porsiyonda hepsinden azar azar almış oluyorum ve içinde kırmızı gingseng var onunda kanlanmaya rahatlatmaya ve ereksiyona fayda ettiğini okumuştum ben genel anlamda memnunum diyebilirim gidişattan ama şu son günlerdeki yıpranıklık ve biraz dikkatsiz hareket ettiğimde sık cinsel aktivite sonrası 3 4 güne varan yanma ve kökündeki acımanın geri gelmesinden çok müzdaribim. kendimi çok iyi kollayamadıgımın farkındayımda kardeşim gencliğim gidiyor biz ne zaman bol sevişecez.
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

Sartam35 yazdı:
Kardeş uykusuzluk kaslarda erime motive olamama duygusuzluk nöroloji gittim M.N.H.olabileçeğini söyledi 4 tane nöroloji doktoru cözemedi .ben tavanik hapı kullandıktan iki ay sonra başladı bunlar sonra hapın yan etkilerini iyi araştırdım kendi ayağıma kendim sıktım antibiyotik kullanırken iyi düşünün araştırın başıma gelmez demeyin göz önunde bulundurun altı ay sonra bile yan etkileri cıkıyor kiminde yan etki eder kiminde etmez ama bana etti ben cok pişmanım ama yapacak birşey yok artık
crunkstar

eray36 yazdı:
Sartam35 yazdı:
Kardeş uykusuzluk kaslarda erime motive olamama duygusuzluk nöroloji gittim M.N.H.olabileçeğini söyledi 4 tane nöroloji doktoru cözemedi .ben tavanik hapı kullandıktan iki ay sonra başladı bunlar sonra hapın yan etkilerini iyi araştırdım kendi ayağıma kendim sıktım antibiyotik kullanırken iyi düşünün araştırın başıma gelmez demeyin göz önunde bulundurun altı ay sonra bile yan etkileri cıkıyor kiminde yan etki eder kiminde etmez ama bana etti ben cok pişmanım ama yapacak birşey yok artık
kardeşim düzenli spor saglıklı güzel beslenme ile. hepsinden kurtulursun ben kefilim. düzenli sporun vucutta yenilemediği atmadığı zehir yok. özellikle açık hava sporu. 1 saat düzenli nabızın 180 190 atması ne demek biliyormusun o basınç ter vücudun salgıladıkları harcanan efor ile hepsi toz buhar olur uçar gider.
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

Ben yapıyorum düzenli zaten bu zehirin yanında hikaye spor felan aklı olan kullanmaz herşey başa geldikten sonra öğreniyor herşeyi insan
freddy310

crunkstar yazdı:hocam kabak çekirdeği yağı forumda kullanmayan bi ben vardım heralde fayda görende cok kullanan da çok. v5 ide içinde genel olarak hepsinden az az oldugu için 2. öğün gibi tek porsiyonda hepsinden azar azar almış oluyorum ve içinde kırmızı gingseng var onunda kanlanmaya rahatlatmaya ve ereksiyona fayda ettiğini okumuştum ben genel anlamda memnunum diyebilirim gidişattan ama şu son günlerdeki yıpranıklık ve biraz dikkatsiz hareket ettiğimde sık cinsel aktivite sonrası 3 4 güne varan yanma ve kökündeki acımanın geri gelmesinden çok müzdaribim. kendimi çok iyi kollayamadıgımın farkındayımda kardeşim gencliğim gidiyor biz ne zaman bol sevişecez.
Teşekkürler bilgi için hocam. Olmadı ben de kabak çekirdeği yağı alırım. Zade Vital mı kullanıyorsun?=
freddy310

Hocam sen 4 kür kullanmışsın sanırım. Ben Ocak'ta tek kür aldım. Yani bir tavanic de 7 tablet var. Bir kutu bitirdim ve enfeksiyonu azalttı ama dediğin gibi fazla kullanmamak gerek. Zaten bu kinolon grubu antibiyotikler zehir dediğin gibi.
eray36

Mesaj gönderen eray36 »

Beb sabah bir akşam bir 28 gün kullandım beni imha etti kullananlarında aklında olsun