Zafer hocadan antibiyotik istemek

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
insirah13
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Zafer hocadan antibiyotik istemek

Mesaj gönderen insirah13 »

Mayisin 18inde zafer hocaya gitmeye başladım. 6 iğne daha sonra ciflosin ve klindan kullandım. Yarın ikince randevum var. Ilk baş lökositim 7ydi. İlk ölçümümdu bu.sık idrar dışında da şikayetim yoktu.son antibiyotiğin de bitmesi ile idrar şikayeti de %100 olmasa da epey düzeldi. Forumdan anladığım kadarıyla uzun süreli etki esen antibiyotiği kullanmak faydalı ve potansiyel nüksleri engelleyebiliyor gizli kalan bakterileri temizleyip. Benim merak ettiğim şey lökosit 1-2 ye indiyse sizce antibiyotik talep etmeli miyim? Geçmiş gönderilerden anladığım zafer hoca bazı kişilere verip koruma olsun derken, bazılarına kızmış. Ne yapsam kararsızım, önerilerinize açığım.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Zafer hocadan antibiyotik istemek

Mesaj gönderen red »

azarı yemek istemiyorsanız verin ya da vermeyin gibi bir şey söylemeyin hocaya.
ben lökosit 1-2 olduğunda "hocam daha fazla antibiyotiğe gerek var mı" demiştim; donuk bir bakışla "evet var" dedi.
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

nefessizkesersapi yazdı:
red yazdı:azarı yemek istemiyorsanız verin ya da vermeyin gibi bir şey söylemeyin hocaya.
ben lökosit 1-2 olduğunda "hocam daha fazla antibiyotiğe gerek var mı" demiştim; donuk bir bakışla "evet var" dedi.
kaç kez verdi bu şekilde? 1 kür daha mı? daha fazla mı? :)
1 kür verdi, cila kürü.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Yazmak istemezse hayatta yazmaz. Hele ki mikroorganizma olup kendisinde lökosit çıkmıyorsa ya da herhangi bir nedenden dolayı size kanı ısınmadıysa işiniz yaş.
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

Gidin derdinizi aile hekimine anlatın zaten e nabızda görünüyor hastalığınız kullandığınız antibiyotik ler vs yardımcı olur büyük ihtimal en azından benim doktor bana yardımcı oluyor du