antibiyotik sonrası

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
alihandro
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

antibiyotik sonrası

Mesaj gönderen alihandro »

merhabalar yaklaşık 5 haftadır antibiyotik tedavisi almaktayım son kutuya girdim bu hafta verilen ilaçta aksefdi,şikayetlerim belirgin ölçüde rahatladı kasım ayında başlamıştı en son koltukta oturamayacak durumdaydım fakat şuan yüzde 90 daha iyiyim doktorum lokosit odaklı olmadıgı için tam olarak iyleşip iyileşmediğimi anlamayacagım sanırım semptomplar dışında sormak istediğim şu zafer hocayada görünmek istiyorum antibiyotik tedavim bittikten kaç gün sonra gözüksem daha mantıklı olur 3-4 hafta beklemeyeliyim lokosit hiç baktıradım prostat sıvısından,bir de ekstra olarak hippurin ve benzeri antibaktireyel hap kullanmalıyı mıyım koruma açısından,ek olarak propolis arjinin çinko d saw palmetto kullanıyoyrum koruma için en etkili destek ürünü hangisidir sizce teşekkür ediyorum
efsane2036

Re: antibiyotik sonrası

Mesaj gönderen efsane2036 »

Kültür yaptımayacaksanız eger 4 gun sonra gidebılırsınız kültür yaptırcaksanız egee en az 20 gun
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

alihandro yazdı:merhabalar yaklaşık 5 haftadır antibiyotik tedavisi almaktayım son kutuya girdim bu hafta verilen ilaçta aksefdi,şikayetlerim belirgin ölçüde rahatladı kasım ayında başlamıştı en son koltukta oturamayacak durumdaydım fakat şuan yüzde 90 daha iyiyim doktorum lokosit odaklı olmadıgı için tam olarak iyleşip iyileşmediğimi anlamayacagım sanırım semptomplar dışında sormak istediğim şu zafer hocayada görünmek istiyorum antibiyotik tedavim bittikten kaç gün sonra gözüksem daha mantıklı olur 3-4 hafta beklemeyeliyim lokosit hiç baktıradım prostat sıvısından,bir de ekstra olarak hippurin ve benzeri antibaktireyel hap kullanmalıyı mıyım koruma açısından,ek olarak propolis arjinin çinko d saw palmetto kullanıyoyrum koruma için en etkili destek ürünü hangisidir sizce teşekkür ediyorum
Kullandiginiz takviyelere probiyotik takviye ekleyin yeterli. Saw palmetto prostati kucultur dhtyi bloke ederek libidoyu düsürur bilginiz olsun.
alihandro

Mesaj gönderen alihandro »

kadir yazdı:
alihandro yazdı:merhabalar yaklaşık 5 haftadır antibiyotik tedavisi almaktayım son kutuya girdim bu hafta verilen ilaçta aksefdi,şikayetlerim belirgin ölçüde rahatladı kasım ayında başlamıştı en son koltukta oturamayacak durumdaydım fakat şuan yüzde 90 daha iyiyim doktorum lokosit odaklı olmadıgı için tam olarak iyleşip iyileşmediğimi anlamayacagım sanırım semptomplar dışında sormak istediğim şu zafer hocayada görünmek istiyorum antibiyotik tedavim bittikten kaç gün sonra gözüksem daha mantıklı olur 3-4 hafta beklemeyeliyim lokosit hiç baktıradım prostat sıvısından,bir de ekstra olarak hippurin ve benzeri antibaktireyel hap kullanmalıyı mıyım koruma açısından,ek olarak propolis arjinin çinko d saw palmetto kullanıyoyrum koruma için en etkili destek ürünü hangisidir sizce teşekkür ediyorum
Kullandiginiz takviyelere probiyotik takviye ekleyin yeterli. Saw palmetto prostati kucultur dhtyi bloke ederek libidoyu düsürur bilginiz olsun.
tamamdır kadir abi uyarın için teşekkürler