nöropatik ilaçtan kasıt nedir

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
alihandro
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

nöropatik ilaçtan kasıt nedir

Mesaj gönderen alihandro »

selamlar 5-6 aydır bu hastalıgı sanırım sahibim son 1 aydır cipro ve gelecek ayda aksef antiyobiyotikle devam edicem sorum şu aksef 1 hafta kullandım iyi geldi fakat ilacı bırakınca agrılar geri geldi ve doktor 3 kutu daha yazdı ve bundada geçmezse nöropatik ilaç kullanıcağını söyledi nöropatik ilaçtan kasıt nedir?
ek olarak prostat masajınada zarar verebileceğini söyledi gereksiz oldugunu belirtti korona muhabbettinden dolayı zafer hocaya bir süre daha gidemicem gibi 3 haftanın sonunda bu nöropatik ilaç denilen şeye başlamalı mıyım en az 6 ay kullanımından bahsetti
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Re: nöropatik ilaçtan kasıt nedir

Mesaj gönderen esanjor01 »

sanirim antidepresan icerikli ayni zamandada norppatik agri kesici olan gruplar var duleksetin iceren ilaclar ... Cymbalta , duloxx gibi ...
alihandro
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen alihandro »

esanjor01 yazdı:sanirim antidepresan icerikli ayni zamandada norppatik agri kesici olan gruplar var duleksetin iceren ilaclar ... Cymbalta , duloxx gibi ...
sizce böyle bir tedaviyi almalı mıyım işe yarayan bir yöntem mi
esanjor01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen esanjor01 »

alihandro yazdı:
esanjor01 yazdı:sanirim antidepresan icerikli ayni zamandada norppatik agri kesici olan gruplar var duleksetin iceren ilaclar ... Cymbalta , duloxx gibi ...
sizce böyle bir tedaviyi almalı mıyım işe yarayan bir yöntem mi
denemkte fayda var ,faydali olmaz ise yavas yavas geri birakirsiniz ... ben cok farkli ialc kullaniyorum dkiger rahatsizliklarimdan dolayi o y yuzden henuz basliyamadim ..