Tavsiye cicatridina ovul

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
bb544
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Tavsiye cicatridina ovul

Mesaj gönderen bb544 »

Şipariş etmiştim kadınların vajinası için kullandıgı ovül fitil tarzi ürün dogal hormon içermiyor hyolanirik asit var içinde btikisel ilaçlarla birlikte iftardan sonra denedim uyudum ereksiyona şyi geldi makattaki şişkik hissi gitti. Cok şikayeti olan kulllanabilir longidaza tarzı birde burada bir arkadaş yurt dışından getirtigi fitil tarzındadır bilginize iyi ramazanlar.
Allah büyük :roll:
Sky77
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Tavsiye cicatridina ovul

Mesaj gönderen Sky77 »

Nereden ne kadara aldınız? Ağrıya yanmaya bir faydası var mı?
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Sky77 yazdı:Nereden ne kadara aldınız? Ağrıya yanmaya bir faydası var mı?
İnternetten aldım site vermem dogru olmaz. 85 bir kutusu. Agrı yanma prostattansa evet etkisi var bana oldu. Propolis fitil bulabilsen oda cok etkili dönüşümlü ikisi güzel olurdu. İçindeki hyonarik asit prostatı yumuşatıyor zaten ama yanma varsa iltiabinda vardır ben antibiyotikte başladım bugün klindana 2 kutu
NoLemers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen NoLemers »

bb544 yazdı:
İnternetten aldım site vermem dogru olmaz. 85 bir kutusu. Agrı yanma prostattansa evet etkisi var bana oldu. Propolis fitil bulabilsen oda cok etkili dönüşümlü ikisi güzel olurdu. İçindeki hyonarik asit prostatı yumuşatıyor zaten ama yanma varsa iltiabinda vardır ben antibiyotikte başladım bugün klindana 2 kutu
Antibiyotikle birlikte düzenli kullanımda etkisi olabilir belki belkide geçici rahatlama sağlıyordur bilemiyorum denemek lazım. 85 bi kutusu dediğin 85 tl mi
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

NoLemers yazdı:
bb544 yazdı:
Antibiyotikle birlikte düzenli kullanımda etkisi olabilir belki belkide geçici rahatlama sağlıyordur bilemiyorum denemek lazım. 85 bi kutusu dediğin 85 tl mi
Amaç zaten prostatı yumuşatmak yurt dışında satılan longidaza hyolarinaz etken maddesi var ve kanıtlanmıştır ödüllü üründür. Longidaza kullandım getirtmek zor ve pahalı altarnatif denemek isteyen alır dener etkisini görür mucize beklemeyin ama prostat yumuşuyor.
bb544

Mesaj gönderen bb544 »

Pro2020 yazdı:
bb544 yazdı:Şipariş etmiştim kadınların vajinası için kullandıgı ovül fitil tarzi ürün dogal hormon içermiyor hyolanirik asit var içinde btikisel ilaçlarla birlikte iftardan sonra denedim uyudum ereksiyona şyi geldi makattaki şişkik hissi gitti. Cok şikayeti olan kulllanabilir longidaza tarzı birde burada bir arkadaş yurt dışından getirtigi fitil tarzındadır bilginize iyi ramazanlar.
Şişlik hissi olmuyor mu yani artık
Evet tabi ana sebep enfeskiyonsa antibiyotikte kullanmalısın.fitil kullandıgı zamanda şişlik hissi azalır. Propolis fitilide kullandım ondada etki öyle oluyor
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Pro2020 yazdı:
bb544 yazdı:
Pro2020 yazdı: Şişlik hissi olmuyor mu yani artık
Evet tabi ana sebep enfeskiyonsa antibiyotikte kullanmalısın.fitil kullandıgı zamanda şişlik hissi azalır. Propolis fitilide kullandım ondada etki öyle oluyor
10 yildir kullaniyorum antibiyotik antibiyograma göre 100 ü gecti iğne arada sisilik hissi oluyor bende önemli olan kalıcı gitmesi sanirim kullaninca etkisi oluyor kadir abi vajinal antibakteriyel fitil onermisti eskiden ..deneyen olmadı bi o kaldı onuda kullanırım bu hafta merak ettim yerli vitaprost gibi
Banada doktorum vitaprost önerdı turkıyede yok bulamadım o fitili