Seftriakson+ordinazol+doksisiklin kombinasyonu

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Taylan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Seftriakson+ordinazol+doksisiklin kombinasyonu

Mesaj gönderen Taylan »

İki yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. Kültürde uroplazma ürüyor. 6 ay sıkı bir antibiyotik tedavisi ile herhangi bir sonuç alamadık. 1.5 yıldır hiçbirşey kullanmadım dün yine tavsiye edilen bir doktora gittim. İdrar tahlilinde yoğun lökosit görüldü. Ve başlıktaki kombinasyonu verdi. Bugün başladım ilaçlara bakalımbne olacak.ilaçlar bitince bilgi veririm. Sağlıkla kalın
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Seftriakson+ordinazol+doksisiklin kombinasyonu

Mesaj gönderen efsane2036 »

Taylan yazdı:İki yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. Kültürde uroplazma ürüyor. 6 ay sıkı bir antibiyotik tedavisi ile herhangi bir sonuç alamadık. 1.5 yıldır hiçbirşey kullanmadım dün yine tavsiye edilen bir doktora gittim. İdrar tahlilinde yoğun lökosit görüldü. Ve başlıktaki kombinasyonu verdi. Bugün başladım ilaçlara bakalımbne olacak.ilaçlar bitince bilgi veririm. Sağlıkla kalın
Öncelıkle evlımısın evli iesen bu bakterı eşime gectimi kültüre göre antı kullandınsa o bakterının bitmesı gerek tekrar aynı yere kultur verdın mı tedavıden sonra
Taylan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Seftriakson+ordinazol+doksisiklin kombinasyonu

Mesaj gönderen Taylan »

efsane2036 yazdı:
Taylan yazdı:İki yıldır bu hastalıkla uğraşıyorum. Kültürde uroplazma ürüyor. 6 ay sıkı bir antibiyotik tedavisi ile herhangi bir sonuç alamadık. 1.5 yıldır hiçbirşey kullanmadım dün yine tavsiye edilen bir doktora gittim. İdrar tahlilinde yoğun lökosit görüldü. Ve başlıktaki kombinasyonu verdi. Bugün başladım ilaçlara bakalımbne olacak.ilaçlar bitince bilgi veririm. Sağlıkla kalın
Öncelıkle evlımısın evli iesen bu bakterı eşime gectimi kültüre göre antı kullandınsa o bakterının bitmesı gerek tekrar aynı yere kultur verdın mı tedavıden sonra
Yok evli değilim