İlaç kullanmadan iyileşen varmı

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Odyseus00
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

İlaç kullanmadan iyileşen varmı

Mesaj gönderen Odyseus00 »

İlk 3 ay antibiyotik kullandım karaciğer enzimlerim fırladı ağrılarımda çoktu,karaciğere zarar vermek istemedim antibiyotiği kestim şimdi yedi ay oldu durum idare eder sadece bir kaç takviye alıyorum ereksiyon ve spermde bir sıkıntı yok ama biraz ağrı var sizce tekrar antibiyotik kullanmalımıyım
Icedive26
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Re: İlaç kullanmadan iyileşen varmı

Mesaj gönderen Icedive26 »

Bence hayır. Destekler ile devam et. Sadece nüks olduğunda daha önce sana iyi gelen antibiyotikleri kullan.
not: önerilerim ya da yorumlarım hastalıkla ilgili deneyimlerime ait kendi görüşlerimi temsil eder. Ben sadece sizler gibi bir hastayım. lütfen mutlaka en basit bir supplementi dahi doktorunuza danışarak kullanınız. ya da riski kendiniz alınız.
Fenerlim124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fenerlim124 »

Bu hastalıktan kurtulmanın tek yolu uzun bi cinsel perhiz baska bi yolu yok her balıga gelip soyluyorum bu konuyu kimse aldırış etmiyoo malesef zaten bidaha soylemiycem istediginiz kadar ugrasın bi adım ilerleyemezsiniz .
bakbak

Mesaj gönderen bakbak »

Fenerlim124 yazdı:Bu hastalıktan kurtulmanın tek yolu uzun bi cinsel perhiz baska bi yolu yok her balıga gelip soyluyorum bu konuyu kimse aldırış etmiyoo malesef zaten bidaha soylemiycem istediginiz kadar ugrasın bi adım ilerleyemezsiniz .
Tamam ama perhiz yaptın diyelim 6 ay sonra boşalmaya başladıkça prostatit tekrar başlıyor mu ? O zaman bu iyileşme olmaz başlıyorsa..
Odyseus00

Mesaj gönderen Odyseus00 »

Doktor bana haftada 2 defa boşal dedi ama bencede prostatı fazla zorlamamak lazım
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Fenerlim124 yazdı:Bu hastalıktan kurtulmanın tek yolu uzun bi cinsel perhiz baska bi yolu yok her balıga gelip soyluyorum bu konuyu kimse aldırış etmiyoo malesef zaten bidaha soylemiycem istediginiz kadar ugrasın bi adım ilerleyemezsiniz .
iyi diyorsun kardeşim de ruyalanma var geçen ben ilişkinin ertesi günü ruyalanma oldu bende cinsel perhizı savunanlardanim ama ruyalanma oluyor 21 gün yaptım ben çok faydası oluyor
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

doğru söylüyor 3-4 ay boşalmayın ağrılar giderek azalıyor ilaca gerek yok sadece antibiyotik harici ilaçlar kullanın alfa bloker falan
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Kesinlikle perhizin faydasının olduğuna bende katılıyorum.2 haftalık periyodlarda deniyorum bu kez daha da uzatıcam şikayetler hakikatten geriliyor.
Fenerlim124

Bn askerdeyken gunde 3 4 defa masturbasyon yapardım ondan sonra bu agrılar ortaya cıktı hic zevk alamam bosalırken yanma makat agrısı idrar hissi idrarda zorlanmaa . Valla suan hicbiseyim yok perhizde ilk 1 ay 10 gunde bi bosal cunki cok agrı yapıyo vucut surekli bosalmaya alışmıs sonra normal perhize don .bnim suanki durumun hicbirsey yok cinsellik desen tavan kendimi cogu zaman zor zaptediyom deneyin sizde faydasını gorun
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Fenerlim124 yazdı:Bn askerdeyken gunde 3 4 defa masturbasyon yapardım ondan sonra bu agrılar ortaya cıktı hic zevk alamam bosalırken yanma makat agrısı idrar hissi idrarda zorlanmaa . Valla suan hicbiseyim yok perhizde ilk 1 ay 10 gunde bi bosal cunki cok agrı yapıyo vucut surekli bosalmaya alışmıs sonra normal perhize don .bnim suanki durumun hicbirsey yok cinsellik desen tavan kendimi cogu zaman zor zaptediyom deneyin sizde faydasını gorun
Maşallah dostum darısı bize inşallah
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Cinsel perhizin iyi geldigini burada surekli soyledik soyluyoruz.
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

kadir yazdı:Cinsel perhizin iyi geldigini burada surekli soyledik soyluyoruz.
Kadir abi
1.tedavi boyunca hiç ejekülasyon olunmasa sadece rüyalanma yoluyla prostat boşaltılsa tedavide ne kadar fayda sağlar
2.birde doktorların haftada 3 kere boşalki organ temizlensin mevzusu var peki bunun tedaviye ne kadar fayda dağlar
3. Bu bir ikilem acaba hangisi doğru birde yoksa kişiden kişiye degişiyormu yoksa vezikülüt olanların sık boşalması ve prostatit olanların dinlendirmesimi gerekiyor.
Kafamda deli deli sorular ve cevabı net olmayan sorular
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Fenerlim124

Valla kadir abi ben her konunun altına yazıyom soyluyom kimsenin isine gelmiyoo cabucak iyilesmek istiyosan perhiz yapacaksın diye ama kimse aldırış etmiyo herkez hangi ilacı kullandın ne iyi geldi onun pesinde maden prostatta sorun var dinlendir uzun bi sureki seni yarıyolda bırakmasın yanlısmıyım.
Fenerlim124

huseyin252 yazdı:
Kadir abi
1.tedavi boyunca hiç ejekülasyon olunmasa sadece rüyalanma yoluyla prostat boşaltılsa tedavide ne kadar fayda sağlar
2.birde doktorların haftada 3 kere boşalki organ temizlensin mevzusu var peki bunun tedaviye ne kadar fayda dağlar
3. Bu bir ikilem acaba hangisi doğru birde yoksa kişiden kişiye degişiyormu yoksa vezikülüt olanların sık boşalması ve prostatit olanların dinlendirmesimi gerekiyor.
Doktorlar bu hastalıgı tam olarak cözmüş degil en uararlısı perhizdirr
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

huseyin252 yazdı:
Kadir abi
Ben kendimde olandan bahsedeyim once siz ona gore karar verirsiniz.
Hastaligimin alevli donemlerinde, cinsel iliski yaptigimin ertesi gunu 1-2 olan lokosit 25-30 a cikiyordu, semptomlarda artis oluyordu.

Cinsel perhiz yaptigimda gece bosalmalari oluyordu tabiki ve bu gece bosalmalari bana cok iyi geliyordu rahatliyordum cok enteresandir.
Yani demek oluyorki gece hirpalanmadan olan bosalma zarar vermiyor. İliski yada masturbasyon inflamasyonlu bolgeyi irrite ediyor.

Vezikülit ve prostatit arasinda tedavi sekli olarak pek bir fark yok.
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Kadir abi çok doğru bir konuya değinmişsin belki doktorlar ilişki önersede bir müddet cinsel perhiz organın iyileşmesi için daha mantıklı ben nezman boşalma yaşasam semptomlarım artıyor yanma sızı artıyor. Birde perhiz deneyeceğim deneyen arkadaşlar iyi geldiğini söylüyor.
Coco
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Coco »

Boşalma iyi gelmiyor, her seferinde beni başa döndürüyor, yanmalar artıyor
ahmetbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2007

Mesaj gönderen ahmetbey »

Doktorlara soran yok mu hiç siz boşal diyorsunuz ama tecrübe edenler boşalmadan sonra ağrıların arttığını söylüyorlar bi durum bende de aynı iyileştim derken bir boşaldım ağrılar arttı yine perhinizdeyim su anda yine ağrılar geçmek üzere boşaltmaktan korkuyorum
mertefe

Mesaj gönderen mertefe »

Ben de de tam tersi oluyor yanmalarim artinca 1 2 defa bosaliyorum yanmalar geçiyor rahatliyorum