Formda bakteri ve tedavileri

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Formda bakteri ve tedavileri

Mesaj gönderen huseyin252 »

Arkadaşlar bu başlığı açmak istedim çünkü bazı arkadaşlar yok bakteri ölmez yok biz iyileşemeyiz bu tür düşüncelere kapılmışlar nasıl tedavi olacaklarını hala bilemeyenler var özellikle forma yeni katılanlar arkadaşlar bu formda çok iyileşen arkadaşlar var bu arkadaşlar iyileştiler forma girmiyorlar ben bir yıldır tedavi görüyorum yüzde 80 90 arası iyiyim şimdi arkadaşlar bizzat benim konuştuğum görüştüğüm bazı arkadaşlarda iyileşti soruyorum bunlara sıfırım abi diyor kimse umutsuzluğa kapılmasın herkes iyileşecek ama teşhisi dogru tedavisi doğruysa bir ikincisi millet kanseri yeniyor iyileşiyor birde bakteri ölmez diye birşey yok bakteride ölür adamlar tedavisi olmayan corana vürüsünü temizliyorlar vucuddan onun İçin tedavinizi ya kültür antibiyogram üzerine alın yada lokosit takibi üzerine alın bu formda bu konular defalarca zikredildi özellikle kadir abinin yazılarını okuyun herkesin iyileşmesi dileğiyle iyi geceler
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Formda bakteri ve tedavileri

Mesaj gönderen ramzes »

Valla bunlardan biri benim maddi imkansizliktan dolayı yaptiranadim antibiyogram yaşadığım şehirde kimse ilgilenmiyor sonra ilacı sayıyorlar iyileşiyorum aklıma senin dedigin gibi aynı duyguları yasiyorum :(
ramzes
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen ramzes »

Allarazı olsun
sabretdostum
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen sabretdostum »

huseyin252 yazdı:Arkadaşlar bu başlığı açmak istedim çünkü bazı arkadaşlar yok bakteri ölmez yok biz iyileşemeyiz bu tür düşüncelere kapılmışlar nasıl tedavi olacaklarını hala bilemeyenler var özellikle forma yeni katılanlar arkadaşlar bu formda çok iyileşen arkadaşlar var bu arkadaşlar iyileştiler forma girmiyorlar ben bir yıldır tedavi görüyorum yüzde 80 90 arası iyiyim şimdi arkadaşlar bizzat benim konuştuğum görüştüğüm bazı arkadaşlarda iyileşti soruyorum bunlara sıfırım abi diyor kimse umutsuzluğa kapılmasın herkes iyileşecek ama teşhisi dogru tedavisi doğruysa bir ikincisi millet kanseri yeniyor iyileşiyor birde bakteri ölmez diye birşey yok bakteride ölür adamlar tedavisi olmayan corana vürüsünü temizliyorlar vucuddan onun İçin tedavinizi ya kültür antibiyogram üzerine alın yada lokosit takibi üzerine alın bu formda bu konular defalarca zikredildi özellikle kadir abinin yazılarını okuyun herkesin iyileşmesi dileğiyle iyi geceler
Abi lokosit tedavisi bende bir halta yaramior huseyin hocaya kackere gittim testisim cok kotu agriyor dedim lokosit dusuk die antibiotik yazmadi okadar ultrason cekindim hicbisey cikmiodu ama testisim deli gibi agriordu en son cekindigim ultrasonda spermatik kort iltihabi var iyice psikolojim bozuldu
huseyin252

Mesaj gönderen huseyin252 »

Lokosit kaç sende veya lokosit kaç çıkıyor
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

huseyin252 yazdı:Arkadaşlar bu başlığı açmak istedim çünkü bazı arkadaşlar yok bakteri ölmez yok biz iyileşemeyiz bu tür düşüncelere kapılmışlar nasıl tedavi olacaklarını hala bilemeyenler var özellikle forma yeni katılanlar arkadaşlar bu formda çok iyileşen arkadaşlar var bu arkadaşlar iyileştiler forma girmiyorlar ben bir yıldır tedavi görüyorum yüzde 80 90 arası iyiyim şimdi arkadaşlar bizzat benim konuştuğum görüştüğüm bazı arkadaşlarda iyileşti soruyorum bunlara sıfırım abi diyor kimse umutsuzluğa kapılmasın herkes iyileşecek ama teşhisi dogru tedavisi doğruysa bir ikincisi millet kanseri yeniyor iyileşiyor birde bakteri ölmez diye birşey yok bakteride ölür adamlar tedavisi olmayan corana vürüsünü temizliyorlar vucuddan onun İçin tedavinizi ya kültür antibiyogram üzerine alın yada lokosit takibi üzerine alın bu formda bu konular defalarca zikredildi özellikle kadir abinin yazılarını okuyun herkesin iyileşmesi dileğiyle iyi geceler

Bnm enteroccus için 4 aylık fosfomisin tedavisi bitti
İlk hafta hergün sonraki haftalar iki günde bir kullandım ilwcım son bir ayı sıfırdım
Bırakalı 8 gün oldu 8. Gün yani bugün ufak tefek yanma başladı
efsane2036

Mesaj gönderen efsane2036 »

murat222 yazdı:

Bnm enteroccus için 4 aylık fosfomisin tedavisi bitti
İlk hafta hergün sonraki haftalar iki günde bir kullandım ilwcım son bir ayı sıfırdım
Bırakalı 8 gün oldu 8. Gün yani bugün ufak tefek yanma başladı
Benim kültürlerde enterococsus hiç üremedi ama ilk pcr yaptırdıhımda yuksel mıktarda pcr de cıkmıstı düzendeki doktora özellıkle enterococsus varmı dıye bakın dedım sende enterococsus yok dedi özellıkle kendım baktık dedı inşşallah yoktur su an 1.5 aydır antı kullanmıyorum septom hafıf bir sekılde var sperm durumu kotu sarı pıhtılar mevcut