piyeloseptyl

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
sefacan34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

piyeloseptyl

Mesaj gönderen sefacan34 »

Boşaldıktan sonra ağrı ve ağrılı sertleşme şikayetlerim vardı piyeloseptyl 100 mg kullanıyorum bi haftadır şikayetler sona erdi sertleşme problemi yok ama tam tahrik olamıyorum birde önceden daha azgındım sürekli canım mast istiyordu günde 3 4 defa yapardım şuan günde 1 - 2 en fazla 3 yapabiliyorum. İlkinde sertleşiyor ama sonra tam sertleşme olmuyor biraz yumuşak kalıyor gibi piskolojik olabilir mi? Sizce sorun nedir zafer hocaya gitmeli miyim
sefacan34

Re: piyeloseptyl

ayrıca arada penis ucunda tatlı bi kaşıntı oluyor.
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

sefacan34 yazdı:Boşaldıktan sonra ağrı ve ağrılı sertleşme şikayetlerim vardı piyeloseptyl 100 mg kullanıyorum bi haftadır şikayetler sona erdi sertleşme problemi yok ama tam tahrik olamıyorum birde önceden daha azgındım sürekli canım mast istiyordu günde 3 4 defa yapardım şuan günde 1 - 2 en fazla 3 yapabiliyorum. İlkinde sertleşiyor ama sonra tam sertleşme olmuyor biraz yumuşak kalıyor gibi piskolojik olabilir mi? Sizce sorun nedir zafer hocaya gitmeli miyim
Sen prostatit olduğuna emin misin kardeşim?
sefacan34

fireblade yazdı:
sefacan34 yazdı:Boşaldıktan sonra ağrı ve ağrılı sertleşme şikayetlerim vardı piyeloseptyl 100 mg kullanıyorum bi haftadır şikayetler sona erdi sertleşme problemi yok ama tam tahrik olamıyorum birde önceden daha azgındım sürekli canım mast istiyordu günde 3 4 defa yapardım şuan günde 1 - 2 en fazla 3 yapabiliyorum. İlkinde sertleşiyor ama sonra tam sertleşme olmuyor biraz yumuşak kalıyor gibi piskolojik olabilir mi? Sizce sorun nedir zafer hocaya gitmeli miyim
Sen prostatit olduğuna emin misin kardeşim?

değilim doktor prostitsin dedi
Destinyisunfortunate

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Dostum, sen ne olsun istiyorsun? :lol: Şikayetler tamamen geçtiyse idrar yolu enfeksiyonu da olabilir. Fakat, yine de git, en azından, için rahat olur. Benim de ilk zamanlar tamamen geçiyordu, ilk 2 veya 3 hafta.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit
ahmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen ahmet »

Bu ilac antibiyotikli illaki saati saatine mi alınması gerekiyor