kinolon baş donmesi

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Mrshadow

kinolon baş donmesi

Mesaj gönderen Mrshadow »

arkadaslar, 3 hafta once 2 tablet tarivid kullanmistim. bas donmesi basladi ilaci biraktim. bu bas donmeleri hala gecmedi maalesef.

bilginize
blackrow67
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: kinolon baş donmesi

Mesaj gönderen blackrow67 »

Mrshadow yazdı:arkadaslar, 3 hafta once 2 tablet tarivid kullanmistim. bas donmesi basladi ilaci biraktim. bu bas donmeleri hala gecmedi maalesef.

bilginize
Hocam bekleme hemen doktora git
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

tarivid'den kaynaklandığına nasıl kanaat getirdiniz..
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Kulaklarina bi baktir marmodov ben gecen yil oluyom sandim berbat basdonmesi yapiyor kulaktasi diyorlar hatta doktor bakiyor biseyin yok diyor
Espace42
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen Espace42 »

Yav bu benimde belim bacaklarim agriyor dunden beri fiziterapuye gittim bugun insallah prostattan degildir
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

red yazdı:tarivid'den kaynaklandığına nasıl kanaat getirdiniz..
tarividin yan etkilerinde vertigoya neden olabilecegi yazmaktadir
Destinyisunfortunate
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Destinyisunfortunate »

Belki de benim ondan oldu. Tamamen ondan olduğunu düşünemem ama olmuş olabilir. KBB’ye gittim bir şey yok dediler, nöroloğa gittim, Beyin MR’ına kadar istedi, siz takıntı yapıyorsunuz Barış Bey dedi(Uzman doktorlar çok kötü durumda), ilaçları gösterdim, bu ilaçlar yapmaz dedi.

Hala daha ağrıyor ama tam tanı yok. Dizziness dedi, geçti. Acaba, enfeksiyon mu kaptım diye fakülteye bütün kan testlerini yaptırdım, yine karavana. Belki, fıtıklar da bu yüzden oldu ama olduysa da yapacak bir şey yok. Bu antibiyotikler bu hastalığı baskılamak için bir ihtiyaç, kimse keyfinden kullanmıyor bunları. Ayrıca, herkeste aynı etkiyi yaratacak diye bir şey yok.

Benim naçizane tavsiyem, bu tedavilere yeni başlayanlar, tedavi döneminde imkanınız varsa uzun izin alın ya da benim gibi hummalı bir iş yükü olan bir bölümde çalışıyorsanız, durumu tekrar değerlendiriniz. Ben, mesela , sürekli Mevlana gibi dönüyordum. Emin olun, sağlığın yerini hiçbir şey tutmuyor. Eğer koşullarınız iyiyse, zaten %95 rahat atlatırsınız. 1, 2 ay zorlanırsınız ama 3. ay toparlanırsınız sadece prostatit varsa. Ben, evde otursaydım çok daha kolay atlatırdım ama ilaçları alabilmek için mecburdum.

Demem o ki, bu ilaçlar yazılıyorsa kullanmaya mecburuz arkadaşlar, yapacak bir şey yok. Kullanmak istemeyen kullanmayabilir. Don Kişot misali, kinolonlara savaş açan arkadaşa selam olsun.
Erkeklerin Bambaşka Bir Boyuta Geçmesi: Prostatit