Iesef antibiyotik

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Imzekken
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Iesef antibiyotik

Mesaj gönderen Imzekken »

Selamünaleyküm abiler kardeşler forum da genel olarak kişi üzerinde değilde hastalık üzerinde durduğumuzda görüyoruz ki büyük yol kat edenler genel anlamda antibiyotik ile kat ediyolar baktığımız zaman da zafer hoca herkese iesef tedavisi uyguluyor zira kadir abi red ve diğer kullananlar iesefden memnun kaldılar aceba diyorum bu hastalığın tedavisi iesef miki kullanıpda faydasını görmeyen varmı kullananlar ne düşünüyor sağolun
Kronik23
Hastalık Başlangıç Yılı: 1996

Re: Iesef antibiyotik

Mesaj gönderen Kronik23 »

Zafer hoca iesef ve genta veriyor bunlardan en çok iesef beni rahatlatıyor 6 adet yazıyor ben bir iki defa hocam fazla yaz sabah akşam vurayım dedipimde hayır bu yeterli sen karışma dedi, tabletleri neden tek doz veriyor onuda anlamıyorum sanki sabah akşam alsak daha iyi olacak gibi , acaba yan etkilerindenmi çekiniyo çünkü bir muayanede hocam bu kadar ant. Sonu kötü olurmu diye sorduğumda korkma ben o dozu ayarlıyorum demişti
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

iesef hücre duvarı olan, geniş spektrumlu bir antibiyotiktir ama herşeye faydalı değildir.
Kültür+antibiyograma göre antb kullanılır ama bakteri bulunamadığı için geniş spektrumlu iesef kullanılıyor.
Hücre duvarı olmayanlara genta etki eder
opulentia
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen opulentia »

Ben iesef tetradox ve tarvid le baskiladim rahatladim iyilestim demiyorum illaki nuks ediyor zaman zaman sonra geçiyor.Ama bende 3 kerede denedim ureme olmadi.
opulentia

Ama ben son seferde sabah aksam yerine 1 kerede 2 doz vuruldum baska bir doktor yazmisti cok faydasi oldu ama zararida illaki olmuştur.Koyden ev yapımı yogurt turşu getirdim her gün yiyorum bu zararlari en aza indirmek icin.Vitamin probiyotik ilac takviyeside surekli kullanıyorum.
Mugla4848
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen Mugla4848 »

Imzekken yazdı:Selamünaleyküm abiler kardeşler forum da genel olarak kişi üzerinde değilde hastalık üzerinde durduğumuzda görüyoruz ki büyük yol kat edenler genel anlamda antibiyotik ile kat ediyolar baktığımız zaman da zafer hoca herkese iesef tedavisi uyguluyor zira kadir abi red ve diğer kullananlar iesefden memnun kaldılar aceba diyorum bu hastalığın tedavisi iesef miki kullanıpda faydasını görmeyen varmı kullananlar ne düşünüyor sağolun
Öyle birşey yok bu hastalarin sertifikasyona yani iesefe duyarli olduklari icin denk geliyor deneme yanılma bende bunlar hep direncli cikti ben yine yazdirdim doktora zorla hicbir ise yaramamisti iesefle iyilesse herkes bu forum olmaz prostatit diye birsey olmaz millet canima kiyicam demez
umutcan

Mesaj gönderen umutcan »

Mugla4848 yazdı:
Imzekken yazdı:Selamünaleyküm abiler kardeşler forum da genel olarak kişi üzerinde değilde hastalık üzerinde durduğumuzda görüyoruz ki büyük yol kat edenler genel anlamda antibiyotik ile kat ediyolar baktığımız zaman da zafer hoca herkese iesef tedavisi uyguluyor zira kadir abi red ve diğer kullananlar iesefden memnun kaldılar aceba diyorum bu hastalığın tedavisi iesef miki kullanıpda faydasını görmeyen varmı kullananlar ne düşünüyor sağolun
Öyle birşey yok bu hastalarin sertifikasyona yani iesefe duyarli olduklari icin denk geliyor deneme yanılma bende bunlar hep direncli cikti ben yine yazdirdim doktora zorla hicbir ise yaramamisti iesefle iyilesse herkes bu forum olmaz prostatit diye birsey olmaz millet canima kiyicam demez
sen nasıl bulmuştun abi mikrobu kültürü nerede yaptırmıştın
Mugla4848

Muglada sividan almisti 2 bakteri cikmisti 5 yil.once den bahsediyorum sonrq cikmadi
Imzekken

Mugla4848 yazdı:
Faydasını görmedim diyen ilk siz oldunuz demekki fayda etnesi sınırlı ama zafer hoca herkese yazdığına göre en orta düzey yani sertifikasyon olayında en kullanılabilir antibiyotik olabilir diye düşünüyorum
Imzekken

Sizede iyi gelen bir antibiyotik vardır muhtememlen bence önemli olan onu keşf etmek şuan ne kullanıyorsunuz
Mugla4848

Kardesim ben eski üyelerdenin yabanci forumlar dahil herseyi 7 yilimi bunu adadim tecrubeyle konusuyorum sana iesefle iyilesilseydi bu forum olmazdi hasta kimse olmazdi sen yenisin sanirim sana önerim kültur bakicak doktor bul zafer hocaya en son git zamanla yarisiyorsun kroniklesmesin foruma sonrada girersin bosver ben bu sene iyiyim bak cok emek verdim hikayemi yazsam sıgmaz tedavilerimi sen ilk kulture bakit bizim gibi heba etme kendini
osmankul
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen osmankul »

İesef daha dogrusu seftriakson sadece hedef mikropları direnc gelistirmediyse baski altina aliyor henuz bu antibiyotikle tedavi olana rastlamadim. Ancak kombine tedavilerde baslangic antibiyotigi olarak zafer hoca kullaniyor. Forumda daha once 20 den fazla kullanipta sonuc alamayanlara rastladim. Bende 6 tane kullandim kullandigim zaman sanki agrilarim yokoldu zaten bittikten sonrada geri gelmesi sadece saatler aldi diyebilirim. O yuzden tedavi olucam diye seftriaksona yuklenipde sonuc alabileceginizi bence dusunmeyin. Belki akut prostatitde sonuc alirsiniz kronikte durum zaten tecrubeler ortada.
opulentia

osmankul yazdı:İesef daha dogrusu seftriakson sadece hedef mikropları direnc gelistirmediyse baski altina aliyor henuz bu antibiyotikle tedavi olana rastlamadim. Ancak kombine tedavilerde baslangic antibiyotigi olarak zafer hoca kullaniyor. Forumda daha once 20 den fazla kullanipta sonuc alamayanlara rastladim. Bende 6 tane kullandim kullandigim zaman sanki agrilarim yokoldu zaten bittikten sonrada geri gelmesi sadece saatler aldi diyebilirim. O yuzden tedavi olucam diye seftriaksona yuklenipde sonuc alabileceginizi bence dusunmeyin. Belki akut prostatitde sonuc alirsiniz kronikte durum zaten tecrubeler ortada.
20.den fazlami o tedavi icin soz konusu bile degil ben 100 den sonra duzeldim.oyleki kalcamdan igne olamadim bacaklarimdan oldum
efervesan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen efervesan »

opulentia yazdı:
osmankul yazdı:İesef daha dogrusu seftriakson sadece hedef mikropları direnc gelistirmediyse baski altina aliyor henuz bu antibiyotikle tedavi olana rastlamadim. Ancak kombine tedavilerde baslangic antibiyotigi olarak zafer hoca kullaniyor. Forumda daha once 20 den fazla kullanipta sonuc alamayanlara rastladim. Bende 6 tane kullandim kullandigim zaman sanki agrilarim yokoldu zaten bittikten sonrada geri gelmesi sadece saatler aldi diyebilirim. O yuzden tedavi olucam diye seftriaksona yuklenipde sonuc alabileceginizi bence dusunmeyin. Belki akut prostatitde sonuc alirsiniz kronikte durum zaten tecrubeler ortada.
20.den fazlami o tedavi icin soz konusu bile degil ben 100 den sonra duzeldim.oyleki kalcamdan igne olamadim bacaklarimdan oldum
O kadar iğneyi ne kadar sürede oldunuz
Imzekken

Mugla4848 yazdı:Kardesim ben eski üyelerdenin yabanci forumlar dahil herseyi 7 yilimi bunu adadim tecrubeyle konusuyorum sana iesefle iyilesilseydi bu forum olmazdi hasta kimse olmazdi sen yenisin sanirim sana önerim kültur bakicak doktor bul zafer hocaya en son git zamanla yarisiyorsun kroniklesmesin foruma sonrada girersin bosver ben bu sene iyiyim bak cok emek verdim hikayemi yazsam sıgmaz tedavilerimi sen ilk kulture bakit bizim gibi heba etme kendini
dediğin gibi ben yeniyim abi 4 ay felan oldu benim ağrım fazla tok biraz belimde bir ağrı var bide idrar hissi cinsel isteksizlik ağrı olmaması lökosit olmadığı anlamınamı geliyor sağolun
opulentia

efervesan yazdı:
opulentia yazdı:
O kadar iğneyi ne kadar sürede oldunuz
1 yil
osmankul

Böylece 1 kişinin seftriaksonla sonuca ulaştığını öğrenmiş olduk. Ancak forumda daha önce seftriaksonla sonuca ulaşan kimseye rastlamadım (forumda yazan herşeyi okumadım tabiki) opulentia daha önce paylaştıysada kaçırdım demek ki. Opulentia seftriakson la olan tedavisini bizimle paylaşırsa bizde bu konuda daha fazla fikir sahibi oluruz bence.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

osmankul yazdı:Böylece 1 kişinin seftriaksonla sonuca ulaştığını öğrenmiş olduk. Ancak forumda daha önce seftriaksonla sonuca ulaşan kimseye rastlamadım (forumda yazan herşeyi okumadım tabiki) opulentia daha önce paylaştıysada kaçırdım demek ki. Opulentia seftriakson la olan tedavisini bizimle paylaşırsa bizde bu konuda daha fazla fikir sahibi oluruz bence.
Ben forumda bir cok defalar seftriaksonu(İesef im) ve floxilevo750 den bahsettim kardesim. Ortalama 120 adet iesef, 20 kutuda oral tablet kullandim. Tabi bu kisa zamanda olmadı. Lokosit yukseldikce kullandim.Detaylari mevcuttur.
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

kadir yazdı:
osmankul yazdı:Böylece 1 kişinin seftriaksonla sonuca ulaştığını öğrenmiş olduk. Ancak forumda daha önce seftriaksonla sonuca ulaşan kimseye rastlamadım (forumda yazan herşeyi okumadım tabiki) opulentia daha önce paylaştıysada kaçırdım demek ki. Opulentia seftriakson la olan tedavisini bizimle paylaşırsa bizde bu konuda daha fazla fikir sahibi oluruz bence.
Ben forumda bir cok defalar seftriaksonu(İesef im) ve floxilevo750 den bahsettim kardesim. Ortalama 120 adet iesef, 20 kutuda oral tablet kullandim. Tabi bu kisa zamanda olmadı. Lokosit yukseldikce kullandim.Detaylari mevcuttur.
Son zamanlarda şöyle bi düşünceye kapılmaya başladım lökosit düşse bile belli bi süre antibiyotik kullanmak laızm gibi Tabi doktor kontrolünde
osmankul

doğrusu kullandığınız tablet ve enjeksiyon sayısını hatırlamamakla beraber uzun süren seftriaksonunda bulunduğu kombine bir antibiyotik tedavisiyle düzeldiğinizi biliyorum. Zafer hocanın kombine tedavisinin ilk basamağının seftriakson enjeksiyonları olduğunuda forumda gerek sizden gerek gidenlerden öğrendik.Zaten kendimde seftriakson 1 gr kullanırken sanki iyileşmiş gibiydim enjeksiyon bittikten sonra ağrıların geri gelmesi sadece saatler aldı. Tabi bendeki 3 günlük seftriakson tedavisi(ardından metoprim+cipro) hastalık atağında aldığım tedavi idi. Sözlerinizden anladığım sanki seftriaksonu hiç işe yaramaz demek istediğimi düşünmeniz heralde, öyle demek istemiyorum tek başına siz dahil sonuca giden billdiğim kadarıyla yok ancak kombine bir tedavide sonuç alınabiliyor. Tabi biri çıkıpta ben 45 tane kullandım düzeldimde diyebilir. Sonuçta istisnalar genel durumu değiştirmiyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Buradaki yaziniza istinaden yazdim. Iesefi ise yaramaz zannettiginizi dusunerek degil sevgili kardesim. "Bir kisinin sonuca ulastigini gormus olduk" demeniz uzerine yazdim bu yaziyi. Benden baska ortalama 10-12 kişiyi iyilesti bu tedaviyle isimleri bellidir.
opulentia

Ben bir sürü yazı yazdim belli bir sonuca vardım evet ama gerek vitamin gerekse bitkisel takviyeler yurtdisindan gelen ürünler bunlarla destekledim ve hastaliga zarar verecek seyler yapmadım.Novasef iyi gelmezken ayni turev iesef bana iyi geldi uncefin iyi gelmezken forsef bana cok iyi geldi oysaki ayni etken maddesinden ilaclar.Tetradox cok iyi geldi flexilevo bana iyi gelmedi ama tarvid le iyi sonuç aldim.Alevlenleme zamanları 3 gun iesef hemen beni düzeltiyor ve ben disiplini bozmazsam tekrar alevlenleme olmuyot.Aci yesemde kola içsemde.Bende önce sonuç alamadim hatta isyan ettim süzgeçe döndük hocam yeter dedim ama hoca bana dediki sen sabret onu kafasina vura vura tedavi edicez bende inandim sabrettim.Sen iesef tedavisini elestirirsin vs vs baska bir şey soylersin orasını bilemem tabii ama benim için en iyi tedavi beni iyileştiren tedavidir.Ben bu hastalığın yoğun antibiyotik tedavisi olmadan duzelmeyecegine inanıyorum.Yoksa ben bu tedaviyi olmadan önce Turkiye nin en ünlü doktorlarinada gittim yani ama onlarin çoğu kasaplık veya tüccarlığı seçmiş.
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Merhaba ben Novosef iğne vurulmaya başladım ilaç kutusunda 1g/3,5 ml IM Enjeksiyonluk toz ve çözücü diyor bunda sadece iğne içinmi kullanıcak oradaki toz ne için kullanmaya gerek varmı?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Toz ilacin kendisi zaten kardesim..onu sulandirip enjekte ediyorlar.
Ahbikurtulsam25

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Kadir abi merhaba, düzen labda prostat sivisi lokosit baktırmak için plastik kap verdiler idrar tahlil kaplarından buna sıvıyı köy getir.
Mesut tül hocada masaj yaptırıp o plastik kabin içinde düzen laba götürdüm.cam lam üzerinde bakılması lazım dedim.Orda , bu plastik kaptan cam lam üzerine sıvıyı koyup mikroskopla bakıyorlar dedi.
Abi yani bu düzen lab ile zafer oyman hocanın lökosit bakımı tutarlı mi .istanbula gidip her ay kontrol maliyetli. Bu düzen labda lökositi kontrol ettirmek sağlıklı mi.
Çok teşekkür ederim şimdiden abi.