Pelvik kas,boşalma sırasında ağrı için kas gevşetici

Hastalık için kullanılan antibiyotikler, kas gevşelticiler vb.
Dogan

Pelvik kas,boşalma sırasında ağrı için kas gevşetici

Mesaj gönderen Dogan »

Boşalma sırası ve sonrasında ağrı, oturunca ağrınız varsa ve sert yerde oturunca uyuşmanız oluyorsa probleminiz pelvik çizgili kaslarda olabilir bir hafta cinsel perhiz ve "Gamakuil" tablet
Günde bir adet akşam yemeğinden sonra tok karna alabilirsiniz .prostadodini (bakterisiz proststit) konusunada uygulanan bir tedavi şekli kullanacak arkadaşlar kullandıktan sonra görüşlerini paylaşırlarsa bazı arkadaşlara yol gösterebiliriz.
Doğan
Dogan

Re: Pelvik kas,boşalma sırasında ağrı için kas gevşetici

Mesaj gönderen Dogan »

Ben bir haftadır "gamakuil"tablet kullanıyorum pelvik ağrım oturunca oluyordu oda çok çok azaldı oturarak çalışan veya benim gibi uzun süre araç kullanan arkadaşlar deneyebilir tabi yan etkilerini okuyarak ben ilaç etken maddesinden yola çıkarak bu ilacı araştırdım ve benzer yedavileri uygulayan yurtdışı makalelerde kas gevşetici uygulanıyor "prostatodini" tedavisinde benzer pelvik kas gevşetici tedavisi uygulamaları var
Doğan
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

teşekkürler abi.bu ilacı ne kadar süre ile kullanmalı acaba.bir programın varmı abi
Dogan

Mesaj gönderen Dogan »

İki hafta kullanmayı düşünüyorum bir kutu 3 haftalık gidişata göre karar vereceğim
Doğan