EVLENİN ARKADAŞLAR.

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
paradigma
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Re: EVLENİN ARKADAŞLAR.

Mesaj gönderen paradigma »

hamdi yazdı:
paradigma yazdı:
ozgurdodi yazdı:sık idrara çıkma normalde 3-4 saatte bir gidiyorum..hastalık nüksederse,üşütme,alkol alma vs olursa evet sık gidiyorum...30 dk da bir olduğu bile oluyordu.idrar debisinde azalma bazen oluyor,ama genelde normal...şu anki şikayetlerim , idrar yptıktan sonra damlama oluyor...1 ay tavanıc 500 kullandım şuan normal ama idrara çıkma ve sürekli idrar yapma moduna girersem bi ankarada ürolog var çok ünlü bi doktor ibni sinada prof sümer baltacı ona gimeyi düşünüyorummama şu an iyi gibiyim...bu rahatsızlığın çözümü yok arkadaşlar , çükünüzün pili bitince doğru ameliyata....50 ye kadar dayanın..çocuk sahibi olmada ,gebe kalmada bir etkisi yok...benim 2 tane çocuğum var..
sumer baltaci ... tunali hilmide muayenesi var ... hikaye .... onun tam karsiindada biri var ismini hatirlyamiyacagim ayni katta oda hikaye , onjada gittim hatta parami geri istedim ..sen bana yeterli gelmedin dedim ..
kardes sumer baltacinin oldugu katta yasar beduk var ankara universitesi anabilim.baskani bende gittim ona sende prostatit yok unut dedi.senin prostatla ilgili bir sikintin yok dedi.pisikolojik dedi.prostat arada sisme yapar dedi.gonderdi.dedigin yer is bankasinin oldugu yerde demi
yasar beduk onada gittim .oda seviyesiz bilgisiz yasina istinaden atak hareket etmek istemedim ...aynen banada oyle dedi psikolojik dedi rektal tus bile yapmadi prostatin buyuklugunu kontrol etmedi ... hic oylesine verdim parayi ..ama yasar beduk is bankasinin ustunde degildi .Birde dediki hersey sex degil hayat guzel takma kafani dedi serefsiz .ulan ibne sex yapamiyorsan hayatin ne anlami kaldi .Isbankasinin ustunde sumer balci var birde baska bir tane daha var hemen karisinda ismini bulursam yazayim ... ...Onada gittim ondan ise parami geri aldim .senin bahsetytiklerini zaten biliyorum dedim siz profosor olarak beni tatmin edemediniz yeterli degil dedim acklamalariniz ve gozlemleriniz , baska doktora gidebilirsiniz dedi evet oyle yapacagim dedim parami geri aldim ( 400 tl ) ...bunlara diploma verenin .......
paradigma

Raul7 yazdı:Sümer baltacıya gittim ben psikolojik dedi bide azarladı gönderdi haram zehir olsun verdigim para, onun yüzünden bu haldeyim
arkadaslar doktor hasta arasinda olusan iletisim teknigi ve iliski duzeyini iyi ayarlamak iyi anlamak gerekiyor ,

biz bu adama dunyanin parasini veriyoruz ve profosor oldugu icin bu isi en iyi bildigini kabul ederek gidiyoruz ve dolasyila beklentimiz cok fazla ,ve adamin bilgisini satin aliyoruz ciddi para vererek o bize bu para karsiliginda hizmet etmek bizi bilgilondirmek ve iyilestirmek zorunda .... buna istinaden bos bos abuk subuk konusursa gerekli cevabi vermek parayi geri istememek tepkiyi gostermek hatta olay cikarmak gerekiyor .Biz kolay para kazanmiyoruz hic ugruna neden paramizi verelim !!!.. Ben kazakistanda doktora gidiyorum devlet hastanesinde hangisine gitsem prostatitten bahseder bahsetmez hemen rektal tus yapiyor elle kontrol ediyor ve sivi yi analiz ediyor
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

paradigma yazdı:
hamdi yazdı:
paradigma yazdı:
sumer baltaci ... tunali hilmide muayenesi var ... hikaye .... onun tam karsiindada biri var ismini hatirlyamiyacagim ayni katta oda hikaye , onjada gittim hatta parami geri istedim ..sen bana yeterli gelmedin dedim ..
kardes sumer baltacinin oldugu katta yasar beduk var ankara universitesi anabilim.baskani bende gittim ona sende prostatit yok unut dedi.senin prostatla ilgili bir sikintin yok dedi.pisikolojik dedi.prostat arada sisme yapar dedi.gonderdi.dedigin yer is bankasinin oldugu yerde demi
yasar beduk onada gittim .oda seviyesiz bilgisiz yasina istinaden atak hareket etmek istemedim ...aynen banada oyle dedi psikolojik dedi rektal tus bile yapmadi prostatin buyuklugunu kontrol etmedi ... hic oylesine verdim parayi ..ama yasar beduk is bankasinin ustunde degildi .Birde dediki hersey sex degil hayat guzel takma kafani dedi serefsiz .ulan ibne sex yapamiyorsan hayatin ne anlami kaldi .Isbankasinin ustunde sumer balci var birde baska bir tane daha var hemen karisinda ismini bulursam yazayim ... ...Onada gittim ondan ise parami geri aldim .senin bahsetytiklerini zaten biliyorum dedim siz profosor olarak beni tatmin edemediniz yeterli degil dedim acklamalariniz ve gozlemleriniz , baska doktora gidebilirsiniz dedi evet oyle yapacagim dedim parami geri aldim ( 400 tl ) ...bunlara diploma verenin .......
aynen kardesim 400 tl de ben bayildim arti ankara universitesi ek binasi var irdada tomografi istedi sen tas dusuruyosun dedi banada rektal tuse felan yapmadi.120 tlde erkenden cektiriyim diye tomografiye para verdim.sonuc tas felan yok yasar beduk seninki pisikolojik diyor yanimda babmida giturdum.babmda inanmiyor.koskoca prof diyor.gitmedigin diktor kalmadi diyor.kimseyi inandiramdim hasta olduguma allahtan en sonunda izak dalvaya gittimde teshisi koydu
Bismuth76
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Bismuth76 »

Ben burada defalarca vurguladım. 2002 yilinda hastalandım. 2005 yilinda evlendim. 2008 gibi iyilestim. 2009 ve 2012 de cocuklarim oldu. Sonra ne olduysa 2 yildir ve ozellikle marttaki yenikapi l.t enjeksiyonu nedeniyle mikrop kaptım. 5 bin para verip daha kotu oldum.
Herneyse, evlenin kesinlikle. iyileşene kadar prezervatif kullanirsiniz. Allah büyüktür siz de iyileşirsiniz...
Bismuth76

Mesaj gönderen Bismuth76 »

hamdi yazdı:
paradigma yazdı:
hamdi yazdı: kardes sumer baltacinin oldugu katta yasar beduk var ankara universitesi anabilim.baskani bende gittim ona sende prostatit yok unut dedi.senin prostatla ilgili bir sikintin yok dedi.pisikolojik dedi.prostat arada sisme yapar dedi.gonderdi.dedigin yer is bankasinin oldugu yerde demi
aynen kardesim 400 tl de ben bayildim arti ankara universitesi ek binasi var irdada tomografi istedi sen tas dusuruyosun dedi banada rektal tuse felan yapmadi.120 tlde erkenden cektiriyim diye tomografiye para verdim.sonuc tas felan yok yasar beduk seninki pisikolojik diyor yanimda babmida giturdum.babmda inanmiyor.koskoca prof diyor.gitmedigin diktor kalmadi diyor.kimseyi inandiramdim hasta olduguma allahtan en sonunda izak dalvaya gittimde teshisi koydu
hamdi ayni seyleri ben de yasamistim. babam.beni hacettepe universitesi hastanesine goturmustu. Prof doktora gitmistim. Inan ki cipro+purionol yazmisti ve gram fayda saglamamisti. Babam da bana inanmisti o zaman. Bizim basimiza gelenler oğullarimizin basına gelmesin kesinlikle
paradigma

Bismuth76 yazdı:Ben burada defalarca vurguladım. 2002 yilinda hastalandım. 2005 yilinda evlendim. 2008 gibi iyilestim. 2009 ve 2012 de cocuklarim oldu. Sonra ne olduysa 2 yildir ve ozellikle marttaki yenikapi l.t enjeksiyonu nedeniyle mikrop kaptım. 5 bin para verip daha kotu oldum.
Herneyse, evlenin kesinlikle. iyileşene kadar prezervatif kullanirsiniz. Allah büyüktür siz de iyileşirsiniz...
bu enjeksiyondan fayda goreni pek duymadim yani bu forumda ..bu forumu bilmeseydim okumasaydim bende enjeksiyon yontemine basvuracaktim , hatta gorusmelerim suruyordu ... iyiki olmamaisim gerek maddi anlamda ciddi miktar gerekse , daha kotu oluyorsun ...igne iceri girerken disaridan (deriden ) iceriye mikrop aktariliyormus
paradigma

hamdi yazdı:
paradigma yazdı:
hamdi yazdı: kardes sumer baltacinin oldugu katta yasar beduk var ankara universitesi anabilim.baskani bende gittim ona sende prostatit yok unut dedi.senin prostatla ilgili bir sikintin yok dedi.pisikolojik dedi.prostat arada sisme yapar dedi.gonderdi.dedigin yer is bankasinin oldugu yerde demi
ben suanda kazakistandayim .. turkiyeye gelince doktora gorulmem lazim yine ... izak dalva iyimi diyorsun kardesim ? neler yapti hangi asamalari izledi anlatirmisin biraz
hamdi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hamdi »

kardesim ilgisi alakasi iyi ilk gittigimde once seni dinliyor erinmeden usanmadan herseyi anlat gidersen aklina ne gekirse sabirla dinliyor.sonra muayene ediyor.once bir idrar istiyor arkasina rektal tuse yapiyor sonra bir daha idrar istiyor.sonra kan tahlili istiyor.idrarda benim ilkkinde lokasit cikmamisti.rektal tuseden sonra lokasit cikti.bunun uzerine sana hastalik hakkinda bilgi veriyor.he bu arada ultrasyonla felanda bakiyor bibreklere mesaneye prostata sonra malum antibiyotik tedavisi ama ayda bir gidip kontrol yaptirman lazim.ben isimden dilayi gidemiyorum.3 4 ayda bir gidiyorum tekrar kontrolede gidemiyorum.doktor bana telefon numarasini verdi saolsun sikayetlerime gire tekrardan recete yaziyor.isin asli 2 ay felan fena degildim iste kontrole gidemeyince bu namert tekrar basliyor
lorenzo018
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen lorenzo018 »

paradigma yazdı:
ozgurdodi yazdı:sık idrara çıkma normalde 3-4 saatte bir gidiyorum..hastalık nüksederse,üşütme,alkol alma vs olursa evet sık gidiyorum...30 dk da bir olduğu bile oluyordu.idrar debisinde azalma bazen oluyor,ama genelde normal...şu anki şikayetlerim , idrar yptıktan sonra damlama oluyor...1 ay tavanıc 500 kullandım şuan normal ama idrara çıkma ve sürekli idrar yapma moduna girersem bi ankarada ürolog var çok ünlü bi doktor ibni sinada prof sümer baltacı ona gimeyi düşünüyorummama şu an iyi gibiyim...bu rahatsızlığın çözümü yok arkadaşlar , çükünüzün pili bitince doğru ameliyata....50 ye kadar dayanın..çocuk sahibi olmada ,gebe kalmada bir etkisi yok...benim 2 tane çocuğum var..

ankarada hangi doktoru tavsiye edersin kardeşim...
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

lorenzo018 yazdı:
paradigma yazdı:

ankarada hangi doktoru tavsiye edersin kardeşim...

Ankara'da forum da tavsiye edilen izak dalva var
Netten araştırın yerıni öğrenirsiniz
lorenzo018
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen lorenzo018 »

sen gittin mi kardeşim...
efervesan

Mesaj gönderen efervesan »

lorenzo018 yazdı:sen gittin mi kardeşim...
Kardesim sana diyorum ya oku şu forumu üşenme o doktora giden hastalarında yorumu var