Tüp bebek veya aşılama

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Yedek
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Tüp bebek veya aşılama

Mesaj gönderen Yedek »

Tüp bebek veya aşılama için istanbulda güvenilir bir yer bilen var mı ? Teşekkürler.
efsane2036

Re: Tüp bebek veya aşılama

Mesaj gönderen efsane2036 »

Senin sperm değerleri düşük mü yaZarmısın sonucunu
Yedek

Mesaj gönderen Yedek »

sayı normal , hareketlilik ve morfoloji düşük. sonuç geçmiş yazılarımda yazıyor
Lorex42

Mesaj gönderen Lorex42 »

Merhaba

8 sene sonra kızımızı kucağımıza 2nci Tüp Bebek denememizde aldık. Rabbim evlat sahibi olmayı herkese nasip eder inşallah. Çok farklı bir duygu. Kimse umudunu kaybetmesin.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Lorex42 yazdı:Merhaba

8 sene sonra kızımızı kucağımıza 2nci Tüp Bebek denememizde aldık. Rabbim evlat sahibi olmayı herkese nasip eder inşallah. Çok farklı bir duygu. Kimse umudunu kaybetmesin.
Allah analı babalı büyutsün kardesim...
fireblade

Mesaj gönderen fireblade »

Başlığı görünce bende yazayım istedim..Bu hastalık sürecinde normal yoldan bugün kızımı kucağıma aldım..Rabbim herkese nasip etsin.
Lorex42

Mesaj gönderen Lorex42 »

[quote="kadir"
Allah analı babalı büyutsün kardesim...[/quote]

Allah razı olsun.
fireblade yazdı:Başlığı görünce bende yazayım istedim..Bu hastalık sürecinde normal yoldan bugün kızımı kucağıma aldım..Rabbim herkese nasip etsin.
Yaşı uzun olsun İnşallah. Çok sevindim. Rabbim isteyen herkese versin.
efsane2036

fireblade yazdı:Başlığı görünce bende yazayım istedim..Bu hastalık sürecinde normal yoldan bugün kızımı kucağıma aldım..Rabbim herkese nasip etsin.
Allah analı babalı büyütsün fatih bende bekliyorum cocuk 6 haftalık oldu bu hastalıkta cocugum olmayacak dıye cok korlmustum
Ahmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Aperiomics, Microgendx

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Merhaba Arkadaşlar
duman64
Hastalık Başlangıç Yılı: 2008

Mesaj gönderen duman64 »

efsane2036 yazdı:
Allah analı babalı büyütsün fatih bende bekliyorum cocuk 6 haftalık oldu bu hastalıkta cocugum olmayacak dıye cok korlmustum
Çok sevindim kardeşim. Allah kucağına almayı nasip etsin. Bu rahatsızlık buna engelleyip de yalnız yaşam kalitesini bozuyor..
crazy96

Mesaj gönderen crazy96 »

Lorex42 yazdı:Merhaba

Sizdeki problem neydi bende volum ve morfoloji dusuklugu var evli degilim ama korkutuyor beni bu
Ahmet34

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Selam arkadaşlar

Bugün Aperiomics den rapor geldi.

PATHOGENS
Corynebacterium glucoronolyticum was significantly higher than expected in healthy EPS/urine. It has been linked to male urogenital infections, including urethritis or prostatitis syndrome

(https://www.microbiologyresearch.org/co ... plication/ pdf#:~:text=Introduction%3A%20Corynebacterium%20glucuronolyticum%20is%20a,be%20isolated%20from%20other%20sites.). Several other Corynebacterium species were identified.

POTENTIAL PATHOGENS

Finegoldia magna was significantly higher than expected in healthy EPS/urine. It is normally found in the intestinal tract and has been documented in some male urogenital infections (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7480896/).
OTHER MICROORGANISMS
Other bacteria were identified at lower levels and typically found in healthy skin flora.
——————————————————————————
PATOJENLER

Corynebacterium glucoronolyticum, sağlıklı EPS / idrarda beklenenden önemli ölçüde daha yüksekti. Üretrit veya prostatit sendromu dahil olmak üzere erkek ürogenital enfeksiyonlarla ilişkilendirilmiştir

(https://www.microbiologyresearch.org/co ... plication/ pdf #: ~: text = Giriş% 3A% 20Corynebacterium% 20glucuronolyticum% 20is% 20a,% 20isolated% 20from% 20other% 20sites.). Diğer birkaç Corynebacterium türü tanımlandı.

POTANSİYEL PATOJENLER

Finegoldia magna, sağlıklı EPS / idrarda beklenenden önemli ölçüde daha yüksekti. Normalde bağırsak yolunda bulunur ve bazı erkek ürogenital enfeksiyonlarında belgelenmiştir

(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7480896/).

DİĞER MİKROORGANİZMALAR

Diğer bakteriler daha düşük seviyelerde tanımlandı ve tipik olarak sağlıklı cilt florasında bulundu.

İnceleyen: Crystal R Icenhour, PhD - CEO, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Onaylayan: C Alexander Valencia, PhD - CCO ve Laboratuvar Direktörü Onaylayan: Yaping Qian, PhD - Laboratuvar Direktörü

Yorumlarınızı alabilirmiyim...
Ahmet34

Re: Aperiomics, Microgendx

Mesaj gönderen Ahmet34 »

Selam arkadaşlar

Bugün Aperiomics den rapor geldi.

PATHOGENS
Corynebacterium glucoronolyticum was significantly higher than expected in healthy EPS/urine. It has been linked to male urogenital infections, including urethritis or prostatitis syndrome

(https://www.microbiologyresearch.org/co ... plication/ pdf#:~:text=Introduction%3A%20Corynebacterium%20glucuronolyticum%20is%20a,be%20isolated%20from%20other%20sites.). Several other Corynebacterium species were identified.

POTENTIAL PATHOGENS

Finegoldia magna was significantly higher than expected in healthy EPS/urine. It is normally found in the intestinal tract and has been documented in some male urogenital infections (https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7480896/).
OTHER MICROORGANISMS
Other bacteria were identified at lower levels and typically found in healthy skin flora.
——————————————————————————
PATOJENLER

Corynebacterium glucoronolyticum, sağlıklı EPS / idrarda beklenenden önemli ölçüde daha yüksekti. Üretrit veya prostatit sendromu dahil olmak üzere erkek ürogenital enfeksiyonlarla ilişkilendirilmiştir

(https://www.microbiologyresearch.org/co ... plication/ pdf #: ~: text = Giriş% 3A% 20Corynebacterium% 20glucuronolyticum% 20is% 20a,% 20isolated% 20from% 20other% 20sites.). Diğer birkaç Corynebacterium türü tanımlandı.

POTANSİYEL PATOJENLER

Finegoldia magna, sağlıklı EPS / idrarda beklenenden önemli ölçüde daha yüksekti. Normalde bağırsak yolunda bulunur ve bazı erkek ürogenital enfeksiyonlarında belgelenmiştir

(https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC7480896/).

DİĞER MİKROORGANİZMALAR

Diğer bakteriler daha düşük seviyelerde tanımlandı ve tipik olarak sağlıklı cilt florasında bulundu.

İnceleyen: Crystal R Icenhour, PhD - CEO, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı Onaylayan: C Alexander Valencia, PhD - CCO ve Laboratuvar Direktörü Onaylayan: Yaping Qian, PhD - Laboratuvar Direktörü

Yorumlarınızı alabilirmiyim...
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Bu saptanan bakteriler, bizim bildiğimiz Türkiye de saptanabilen bakterilerden değil galiba? İlk defa duydum bunları
Cihan1212

Mesaj gönderen Cihan1212 »

Benim esim de 3 aylik hamile allah herkese. Nasip etsin
efsane2036

Spermde pıhtı olmasına ragmen benımde eşim hamile 3 aylık korkularım cok fazlaydı çocuğum olmayaca dıye korkuyordum şükür Allahım bu sekılde sınamadı
Fefefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen Fefefe »

Bulent tiras’da gebe kalan arkadaslarim ve akrabalarim oldu. Yalniz sperm sayisini arttirmak icin andromax ya da proxeed kullananın derim 1 ay boyunca. Gercekten bi kac kiside sperm kalitesinin 2 katina ciktigini duydum.