Cinsel Yolla Bulaşan Hastalık

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
gonore
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Cinsel Yolla Bulaşan Hastalık

Mesaj gönderen gonore »

Benim korunmalı cinsel ilişkiden sonra sarı akıntı ve idrarda yanma ile başladı süreç.. Sonrasında şeffaf su rengi akıntı, makatta yanma ve kaşıntı, arada idrarda yanma ortalama 10 günde 1-2 defa, penis başında yanma durup dururken, erekte olur olmaz yoğun şeffaf akıntı, testislerde ağrı 10 günde 1-2 gün şeklinde semptomlarım var... Bazende penis ucunda ıslaklık ve üşüme hissi oluyor....Kesinlikle enfeksiyonel durum var o kadar ilaç aldım geçmedi...Peki ama nedir bu? İdrardan lökosit, idrardan pcr, prostat lökosit, prostattan kültür, prostattan pcr, sperm kültür testlerini olacağım. Ancak ihtimaller nedir? Orşit, sistit, epidimit veya kronik prostatitten hangisindeyim ben acaba? Bunları nasıl ayırt ediyoruz? Ayrıyeten ilişkiden sonra 145 gün geçti ve 45 gün daha beklemem lazım testleri olmak için. Bulunduğum ülkede bugün araştırdım bu testlere ulaşmam imkansız....Böbrek kaybı, kısırlık gibi bişeyle karşılaşma durumu söz konusu mudur? Çok korkuyorum psikolojik olarak çok kötüyüm. İşimden istifa etmeli miyim sizce? Sadece 15 gün kadar türkiyede olacağım...Desteklerinizi bekliyorum.
:P
dvfth

Re: Cinsel Yolla Bulaşan Hastalık

Mesaj gönderen dvfth »

Gonore bu kadar panik yapma, Her yere konu açmışsın. Orada doktora gidip kültür vs yaptırma imkanın yoksa bol su iç Türkiye ye geliceğin zamanı bekle 15 günde hallolur gelmeden randevunu al 1 haftada hallolur tedavi olursun o kadar panik olacak bir durum yoktur sıkıntı yapma
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Teşekkürler kardeşim. Süreç çok kötü geçiyor.. Dedim kesin hiv oldum, sonra hepatit çıktı, akıntı geçmedi yanmalar başladı dedim böbrek prostat gitti... 145 gün zehir oldu, 45 gün daha zehir olacak sonra 3-4 gün sonuç bekle of of :(.... Şimdi randevu alıcam ama kararsız kaldım hangi doktora gitsem die... Zafer hocaya kesin gidicem, muhsin hocanın adı geçio falan bakalım kardeşim... Ölsem daha iyi şu halimden stress mahvetti
toprak12
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen toprak12 »

Heryer de konu açmışsın ama gereksiz yere panik yapıyorsun kafanı çok verme psikolojini sağlam tut ayaktasın yaşıyorsun,,, buradaki herkes senin yaşadığın şeylerin çoğunu yaşıyor zaten,,, prostatit de olabilir bel soğukluğuda olabilir,,, burada birinin sana teşhis koyması imkansız bunu doktor yapar,,, prostatit hemen geçmez tesavini düzenli olur yemene içmene dikkat edersen rahatsızlığını azaltırsın,,, en başlarda buradaki bir çok arkadaş bende dahil “acaba ölümcül bir hastalığa mı yakalandım” gibi düşüncelere kapıldı ama sonradan gereksiz bir düşünce olduğunu zamanla anlıyorsun,,, kafanı sağlam tut işini bırakma ,,, ben bu süreçte 15 kilo verdim sancılar geçirdim ancak işimi yine de bırakmadım çünkü yalnız başına kalırsın kafan daha da çok oraya gidiyor ve başka hastalıklara yol açabiliyorsun,,, Türkiye ye geldiğinde forumda yazılan doktorlarsan birine gidip tedavine başla acılı baharatlı şeyler yeme soğukta kalma,,, böbrek kaybı gibi şeyleri yaşayanı hiç duymadım kısırlık ise tedavini olmazsan olabilme ihtimali doğabiliyor,,, kafanı dağıt ölümcül bir hastalık değil hergün farklı semptomlarla karşılaşabilirsin korkma bunu buradaki çoğu kişi yaşadı,,, son olarak en önemlisi psikolojini sağlam tut ,,, sürekli araştırma. Geçmiş olsun.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

saol kardeşim :(... çok pişmanım sadece
ifsayok
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen ifsayok »

gonore yazdı:saol kardeşim :(... çok pişmanım sadece
Hangi ulkedesin merak ettim.
gonore

Mesaj gönderen gonore »

Lanet olası hayatımı cehenneme çeviren kuzey afrikada bir ülkedeyim kardeşim özelden yazayım
kenankomutan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen kenankomutan »

gonore yazdı:Teşekkürler kardeşim. Süreç çok kötü geçiyor.. Dedim kesin hiv oldum, sonra hepatit çıktı, akıntı geçmedi yanmalar başladı dedim böbrek prostat gitti... 145 gün zehir oldu, 45 gün daha zehir olacak sonra 3-4 gün sonuç bekle of of :(.... Şimdi randevu alıcam ama kararsız kaldım hangi doktora gitsem die... Zafer hocaya kesin gidicem, muhsin hocanın adı geçio falan bakalım kardeşim... Ölsem daha iyi şu halimden stress mahvetti
Hepatittin hangi cinsi çıktı onun da tedavisini ihmal etme daha büyük sorunlar yaratabilir
gonore

Mesaj gönderen gonore »

hepatit çıkmadı çok şükür. Kadın test oldu 17 gğn sonra hiv hepatit sifiliz negatif geldi.. Benim 126. gün hiv hepatit sifiliz nefatif...50. gün idrardan gonore ve klamidya negatif sürüntüden gonore negatif spermden mikoplazma negatif.... Sadece fobik oldum ilk önce akıntıyı gördüm hiv korkusu sardı sonra hepatit korkusu sardı şimdide 3 tedavi oldum akıntı için ancak bitmeyen yanma ağrı sızı var işte ondan dolayı perişanım...Bugğn molloscum teşhisi kondu lazerle kanatıldı molloscumlar... Nasıl bi kadına denk geldiysem hayatımı kaydırdı...45 gün sonra testlerimi olcam 50 gün sonra netleşecek durumlar bakalım neyim varsa artık...
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Molloscumu dert etme, 1sene konak yapacak vucudunu sonra gider. Sen prostata yogunlas. Lpkosit baktir artmissa tedavi ol
gonore

Mesaj gönderen gonore »

mrsshadow 44 gün sonra allah izin verirse istanbula varmıs olacağım sonra testlerimi olacağım inşallahh.. Sizlerle paylaşacağım sürecimi...Şu an 146. güne gitçriyorum 190 gibi test olcam 194 gibi tanımı alcam.
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Hocam zafer hocaya git bence bisey yapmadan. Lokosit idrardaysa o ampirik tedavi eder, bosuna masraf etmezsin. Prostat enfekte ise kultur pcr yaptir
Cenesuyu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Cenesuyu »

Dostum bana ulas senin cozumun belli...