Cinsellik ve Evlilik

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
Hastayim
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Cinsellik ve Evlilik

Mesaj gönderen Hastayim »

Arkadaşlar 6 yıldır hastayim cinsellik sıfır agrı sızılar bi tarafa onlar katlanabiliniyor cinsellik sıfır ve benimle evlenmek isteyen bi sevdigim var ama cinsellik sıfır diye cok korkuyorum arkadaslar bu cinselligi nasıl aşabilirim cinsellik sorunu olup düzeltenler yardımcı olabilirlermi?
ereneren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Cinsellik ve Evlilik

Mesaj gönderen ereneren27 »

6 yıldır hiç mi doktora gitmedin hiç mi bi tedavi görmedin cinselliği sıfıra indirecek kadar neyi bekledin anlmadım.Tamam ereksiyonda küçük bozukluklar yapıyor prostatit ama sen nerdeydin kardeşim kuşu soldurana kadar bekledin.Acil bi doktora git çaresine bak derim allah yardımcın olsun
Hastayim

ereneren27 yazdı:6 yıldır hiç mi doktora gitmedin hiç mi bi tedavi görmedin cinselliği sıfıra indirecek kadar neyi bekledin anlmadım.Tamam ereksiyonda küçük bozukluklar yapıyor prostatit ama sen nerdeydin kardeşim kuşu soldurana kadar bekledin.Acil bi doktora git çaresine bak derim allah yardımcın olsun
Benim hastalıkla ilgili ilk sikayetim cinsellikti agrılar daha sonra geldi cok doktor gezdim hepsi piskolojik diyip veya evlen diyip geri gönderdiler şimdi tedaviye başlayacam senin cinsellik nasıl varmıydı sıkıntı ?
ereneren27
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen ereneren27 »

hmm anladım snn ilk sıkıntı oymuş yok bende bi sıkıntı işe yarayacağı zaman hamd olsun bülbül gibi şakıyor sabahları içtimaya hazır bazen gün içinde olur olmadık yerde de hemen bı slm verir 3 aydır bende sıkıntılar var hatta ben ıdrar sorununu çözdüm gibi az bişey testis ağrısı var oda bgn biraz bastırdı bgn 2 kere gittim daha idrara iyim yani konuştum tüm doktorlar geçer böyle kalacak hali yok ilaçlarına devam et diyorlar snn durum farklı gibi prostatitden olduğuna eminmisin o kadar formda daha cinsel hayatım bok oldu diyen okumadım
Hastayim

Bilmiyorum bi tek benmi bu kadar kötüyüm acaba ? Bana öneride bulunacak kimse yokmu
tugra0636
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen tugra0636 »

Bir üroloğa git durumu anlat herkesin sorunları var ama cinsellik bu derece sorun olmamalı ürolog gerekli tedaviyi uygulayacaktır
Hangi şehirdesin
Hastayim

tugra0636 yazdı:Bir üroloğa git durumu anlat herkesin sorunları var ama cinsellik bu derece sorun olmamalı ürolog gerekli tedaviyi uygulayacaktır
Hangi şehirdesin

Ben şanlıurfadayım buradaki doktorların bişey bildigine inanmıyorum
Hastayim

Bu konuda Yardımcı olabilecek kimse yokmu benimle aynı durumda olan ?
Mrshadow

Mesaj gönderen Mrshadow »

Hastayim yazdı:Bu konuda Yardımcı olabilecek kimse yokmu benimle aynı durumda olan ?
abi prostattaki enfeksiyon azalınca kendine gelir yavaş yavaş merak etme. tamamen sıfırlandığında da patlama yaşarsın. prostatın ilk görevi cinsellik değil, sadece ödem çevresindeki sinirlere baskı yaptığı için sorun oluyor, zamanla geçecek merak etme.
ama evlenirse mutlaka korunarak ilişkiye gir. oral dahi yaptırma bir süre
Hastayim

Mrshadow yazdı:
Hastayim yazdı:Bu konuda Yardımcı olabilecek kimse yokmu benimle aynı durumda olan ?
abi prostattaki enfeksiyon azalınca kendine gelir yavaş yavaş merak etme. tamamen sıfırlandığında da patlama yaşarsın. prostatın ilk görevi cinsellik değil, sadece ödem çevresindeki sinirlere baskı yaptığı için sorun oluyor, zamanla geçecek merak etme.
kardeşim cinsellik şuan sıfır ama inşaallah dedigin gibi olur
Mrshadow

Hastayim yazdı:
Mrshadow yazdı:
O biraz da psikolojik, olacak mi, olmayacak mi endisesi, guc gelsin kendine guven de gelince makina calisir merak etme
Hastayim

Mrshadow yazdı:
Hastayim yazdı:
Mrshadow yazdı:
O biraz da psikolojik, olacak mi, olmayacak mi endisesi, guc gelsin kendine guven de gelince makina calisir merak etme
Kardeşim 6 yıldır aynı durumdayım iyi oldugum zamanlar tahmini senede parmak sayısını geçmez
Mrshadow

enfeksiyon ve ödem azalınca etkiyi hissedersin, sinirlerin biraz kendine gelmesini beklemelisin sadece. biraz zaman. ama mutlaka enfeksiyon varsa kurutulmalı , ödem varsa sıcak su oturması yaparak ödemi çözmelisin
sıkıntı etme
Hastayim

Mrshadow yazdı:enfeksiyon ve ödem azalınca etkiyi hissedersin, sinirlerin biraz kendine gelmesini beklemelisin sadece. biraz zaman. ama mutlaka enfeksiyon varsa kurutulmalı , ödem varsa sıcak su oturması yaparak ödemi çözmelisin
sıkıntı etme
haklısın kardeşim tşk ederım verdigin bilgiler morel ve yardımcı oldugun için
NightAngel01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen NightAngel01 »

Lökosit yüksek se antibiyotik tedavisinden sonra düzene girer
Hastayim

Arkadaşlar bugun eskiden bu forumda olan bi arkadasla konustum zafer hocaya gitmiş lökosit 23-30 dan sıfıra indirmiş ama agrıları cinsellik sorunları devam etmiş bu konuda ne diyosunuz?
Mrshadow

Hastayim yazdı:Arkadaşlar bugun eskiden bu forumda olan bi arkadasla konustum zafer hocaya gitmiş lökosit 23-30 dan sıfıra indirmiş ama agrıları cinsellik sorunları devam etmiş bu konuda ne diyosunuz?
Sifira indirmek yetmiyor ne yazik ki, ayda ya da 2 ayda bir yukselmis mi diye tam gecene kadar kontrol etmek gerekyor.

Siz en iyisi o bolgedeki tum urologlarq gidip bu takibi yaoar mi sorun
kalimeraa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen kalimeraa »

Hastayim yazdı:Arkadaşlar bugun eskiden bu forumda olan bi arkadasla konustum zafer hocaya gitmiş lökosit 23-30 dan sıfıra indirmiş ama agrıları cinsellik sorunları devam etmiş bu konuda ne diyosunuz?
Onlarin gecmemesinin nedeni prostattaki tahribat.
dreamer8
Hastalık Başlangıç Yılı: 2013

Mesaj gönderen dreamer8 »

Cinsel isteksizlik, sertleşme ve boşalma problemi büyük oranda psikolojik, düşük oranda organik nedenlere dayanır. Doktor psikolojik demekte pek de haksız sayılmaz. Elbette prostatit cinsel isteği, sertleşmeyi, boşalmayı sekteye uğratıyor ama direk olarak cinselliği sıfıra indirmiyor. Az istekli, ağrılı ama bir şekilde boşalabilen bir sürü insan var. Öncelikle üroloğun yapabileceği tüm tahlilleri, tetkikleri yapmalı. Bakacağı her şeye; kan, idrar, hormon, röntgen, mr, ultrason ne varsa hepsine bakacak ve bir sorun görürse ona göre tedavi uygulayacak, organik bir sorun göremezse psikolojik diyecektir. Durumunu sevdiğin insana açıkla. Eğer gerçekten seviyorsa sorun olmaz. Bir kadın severse gözü hiç bir şeyi görmez. Kadınlar, cinselliğin sekteye uğramasından erkekler kadar etkilenmez.