Evli Arkadaşların Tecrübeleri

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
mesut
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Evli Arkadaşların Tecrübeleri

Mesaj gönderen mesut »

hell25 yazdı:ben bekarkende bu hastalık bende varmış ama şuan evliyim ve 1 oğlum var hemde evlendikten 20 gün sonra eşim hamile kaldı inanın ağrılı boşalmaya ve zevk almamama rağmen oldu tek sorun eşimde yanma başladı ve ufak bir antibiyotikle atlattı durumu yani çocuk konusunda sorun yok hemde ilaç falanda kullanmadım bilginiz olsun tek sorun ilerledikçe hayat kalitesi düşüyor ve yanma ile sırt ağrıları artıyor doğru tedavi ile inşallah buda hallolur ayrıca ne büyük hastalıklar var şükr etmek lazım
Kardeşim peki evlendikten sonra sendeki yanma azaldimi
Birde burda bazı arkadaşlar eşinizle korunmalı ilişki girin demiş. Sen ne düşünüyorsun kardeşim.
Doktor bana evlen dedi evlenirsen yanman azalır dedi sende de azaldı mi
hell25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen hell25 »

kardeş yanma var hatta arttı zamanla şuan tedavi opmayı düşünuyorum ben çocuk konusunda korkma dedim belli süre eşin hamile kalana kadar korunma sonrasında tabiki korum hep yanma olması ona eziyettır hamile kalınca ufak bir antibıyotıkle 1 haftada atlatıyolar kadınlar
efeler
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen efeler »

Arkadaşlar hastalığa 2009 yılında yakalandim.2011 yilinda da evlendim.2 tane oglum var.biri 6 yaşında diğeri 1 buçuk aylık.bu hastalıkta en önemli şey psikoloji.neden derseniz ben eşimle her şeyi paylaşıyorum.en zor karşılaştığım sorun erken boşalma.ama bunu insan eşiyle anlaştığı zaman cok rahat hallediyor.esinizinde bunu anlayıp size ona göre davranması gerekli.bu illet hastalık ağrılı dönemlerde isteksizlik ve erken boşalmaya neden oluyor.bu durumda eşinizin yaklaşımı çok ama çok önemli. Korunmasız ilişki yaşadım eşimle ama ben çoğunlukla korunmalı ilişki taraftarıyım.ve korunan da ben oldum genelde.bu iki taraf içinde en güzeli. Asla benim çocuğum olmaz gibi bir düşünceye sakın kapılmayın.ben çok doktora gittim ama hepside deyim yerindeyse beni başından savdı.si.dide eskisehirde acıbadem hastanesindeki doktora gitmeyi düşünüyorum.erken boşalma sorunu yaşadığım kadar , ilişkiyi benim kontrol ettiğim durumlarda çok oldu.benim en çok sıkıntı çektiğim konu ; şimdi eşimle ilişkiye giricem geneli erken bosalicam geneli eşimi yarı yolda bırakıcam düşüncesi oldu . Esinizle her seyi paylaşın ve destegini alın.bu çok önemli.hepinize saygilarimi sunuyorum.insallah bu hastalığı bir gün hep beraber yeniden.kalin sağlıcakla.
efeler
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen efeler »

Arkadaşlar bu arada yaşım 37.genel olarak yorumları okuduğumda bende genel olusan kanı herkes en çok psikoloji olarak sıkıntı çekiyor.ama doğru doktor ve doğru ilaç çok önemli.bunun yanında da evli olanlar için destekleyici bir eş psikolojisi inanın çok işinize yarayacak.kalin sağlıcakla.