Evli Arkadaşların Tecrübeleri

Evlilik ve cinsel yaşamınızla ilgili soru ve düşüncelerinizi bu bölümde paylaşabilirsiniz.
NeverGiveUp

Re: Evli Arkadaşların Tecrübeleri

Mesaj gönderen NeverGiveUp »

Ben de bekarim. Bu rahatsizligi yasayip da evlenenler, evliyken yasayanlar ve hala evlenme sürecinde olanlar var. Yukardaki beyefendinin söyledigi genel gecer bir kavram olan evlilik ve ekonomik düzey üzerine kurulu. Bu da Türkiye'nin genel bir resmi zaten. Çok dert etme, forum muazzam bir bilgi kaynagi arastirabilirsin okuyabilirsin. Fakat cok fazla secenegin oldugunu göreceksin. Yılmadan usanmadan bu secenekleri deneyeceksin. Dagdan ot da toplayacaksin, eczaneden hap da alacaksin.
Ozan | 29 | Kayseri | 19 Kasım 2014

Ne dilersen HAK'tan dile, kılavuz ol doğru yola.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

bahtsiz yazdı:Anliyorum.evlenmeyin tavsiyesini duyunca cildiriyorum.bi umut istiyorum cinselligimin duzelmesi için.sinir haliyle enjeksiyon tek care gbi dedim çünkü bu da olmszsa ne olcak diye düşündüm.o kadar karamsar yorum yapanlar var evlilikle ilgili.ben bekarim ve cook endiseliyim dogal olarak
Bahtsiz kardesim tedirginligini anliyorum ama biraz abartiyosun bence...bu hastaligin caresi var kardesim niye boyle panik yapiyorsun milletinde moralini bozuyorsun..prostat ici enjeksiyonu ben 3 defa oldum fakat fayda yerine daha kotu oldum.Sonra kendi yontemimle iyilestim.Sen heralde forumu iyi arastirip okumuyorsun...burada senin gibi baska genclerde var.Sadece sen degilsinki yandim bittim öldum diyerek biyere varamazsin..bak millet ne yapiyor arastir..herkesin morali zaten bozuk...burada insanlar şifa yollarini aramakta birbirine destek olup fikir teatisinde bulunmakta...sanada elimizden geldigi kadar yardimci olacagiz...ama once bu uslubu birakman lazim sevgili kardesim.
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

bahtsiz yazdı:Naptim bi kac soru sordum diye mi killandin.ben de boyle tepki vermnden killandim.bi foruma üye oldum dacma sapan tepkiler alıyorum. Millet evlenme diyor sole bole diyor zaten forumda iyice moralimi bozdular.zaten cinsel problem yeni başladi.ins enjeksiyon sonunda gecicek.evlenince 24 saat seks mi yapilck sanki.bu ne ta.bakiyorum da b gbi genc yok forumda nasi bi ssns varsa bnde de genc yasta yakalanmsm
bahtsız kötü anlam çıkarma söylediklerimizden,ama kardeşim bu hastalıgın en önemli kısmı moral oda yoksa olmaz, sakin olmalısın hepimizin morali bozuk hiç kolay degil..ben o kadar taktım ki bu işi kafaya anidepresan verdiler , bilmem anlatabildim mi
boyturk

Mesaj gönderen boyturk »

ya doktorun bişey demiyormu bu duruma? sana söylemesi lazımm şöyle yada böyle bir süreçten geçeceksin diye..bak ne güüzel bir tedavi şekline girmişsin kendince sabret kısmen de olsa iyileşme olabilir,doktorun duysa senin burada umutsuz bir şekilde serzenişde bulundugunu tedaviyi bırakır valla :)
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bahtsiz Ben enjeksiyonu yapmadan once 2 yil cok iyiydim... kontr garanti olsun diye 3 defa enj yaptirdim bakteri kaldiysa onlarin kokunu kaziyayim diye fakat enjekteden sonra dahada kötü oldum.Sonra yine kendi tedavi yontemime dondum su anda cok sukur iyiyim.Ben antibiyotikten fayda gördum baslikli yazilarimi okursan tedavi seklimi ogrenirsin.Slmlar
cihanbey
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen cihanbey »

kadir bey sen de başlangıçda ve zaman içerisinde lokosit sayıları neydi ve mikrop türü belirli miydi?
atakan58

Mesaj gönderen atakan58 »

Arkadaşlar merhaba ,

ben levent türk 'e 6 seans enjeksiyon tedevisi oldum bir hafta arayla.aradan bir ay geçtikten sonra bu hafta 7. enjeksiyonu olacagım 7.enjeksiyonda farklı bir antibiyotik yani farkli bir ilaç kullanacagını söyledi.bende cok farklılık yok akıntı yine devam ediyor.ama şunu söyleyeyim daha önceleri 2-3 günde bir akıntı gelirdi şimdi bu zaman dilimi uzadı nerdeyse bir haftaya yakın . benim bu rahatsızlıgım 1 senedir var gecitigimiz mayıs ayın da sol testis ve penisimin sol kısmına vuran agrılarım vardı özellikle adım atarken hissedilen ve bu agrı sol bacagımın içine vururdu ilk kez o zaman agrıları hissettim o sıralarda da zaten enjeksiyon tedavisine baslamıstım.şimdi agrı falan yok.enjeksiyona baslamadanda agrı yoktu.bu 7. enjeksiyonu alduktan sonrada 2 ayda bir olacagımı söyledi bu oran zamanla senede bire inecekmiş.akıntının doygunlugu daha düşük gibi geliyor.çünkü önceden akıntı penisten gelirken hissetirirdi şimdi onu anlamıyorum desem dogrudur.daha sulandı gibi.2 AY sonra bende evleniyorum.doktora sordugumda bulaşmaz bir sorun olmaz dedi.
freeman

Mesaj gönderen freeman »

3 yıl önce agrı, yanma diğer belirtiler yok denecek çok azdı rahatsızlık vermiyordu.Daha önceden tanıştığımız bir bayanla ilişki yaşadım ,korunmasız .Aradan 3-5 gün gectikden sonra belirtiler şiddetlendi .Özel bir labaratuara CYBH tahlilİ yaptırdım .sonuçlar temiz çıktı,aradan bir süre geçtikden sonra belirtiler eski düzeye indi.Tahminime göre korunmasız ilişki de allerji gibi bir şey oluyor ,azdırıyor belirtileri.Evli olup da böyle belirti yaşayan yada bu gibi durum başına gelen var mı ?
Sabir
Hastalık Başlangıç Yılı: 2015

Mesaj gönderen Sabir »

Arkadaşlar foruma bugun uye oldum.cybh üretrit olustu oda prostata sicradi sanirim..peniste batma oluyo bazen,bel ve kalca agrim var.bosalmada vs sikintim agrim yok ama hafif huzursuzluk var..acaba prostatit daha yeni baslyor.buyuk ihtimal prostatit var ve bakteriyel kökenli. ..
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
baran

Mesaj gönderen baran »

Sabir yazdı:Arkadaşlar foruma bugun uye oldum.ben evliyim..bi kacamak yapayim dedim cybh üretrit olustu oda prostata sicradi sanirim..peniste batma oluyo bazen,bel ve kalca ağrım..yurtdışında cok kotu biyeredyim tahlil imkanlarim sıfıra yakin..1.5 ayda oldu hersey..bosalmada vs sikintim agrim yok ama hafif huzursuzluk var..acaba prostatit daha yeni baslyor ondanmi..bi cocugum var esim hamile..allahim yazilanlari okuyunca bunalima giriyorum esimede bulasir diye..buyuk ihtimal prostatit var ve bakteriyel kökenli. ..allah sen yardım etttt..
kardeş önce bir dr git
başından geçenleri anlat tahlil yapılsın
ne kadar erken tedaviye başlarsan o kadar iyi
bu ara eşinden uzak dur yada korun
Sabir

Mesaj gönderen Sabir »

malum ortada cinsel beraberlik ve sonrasinda kaptigim mikrop var..buda olunca oek sansim kalmiyo hernekadar tedavi olsamda prostata bulasti sanirim bi kere.
Sanma ki dert sadece sende var. Sende ki derdi nimet sayanlar var.
selmet
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen selmet »

asagidaki linkteki tedavi yontemi hakkinda ne dusunuyor hastaliktaslarimiz acaba!

http://www.boldsaglik.com/haberler/33?g ... fgodzWoK2Q
ozcank
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Mesaj gönderen ozcank »

Uzun bir süredir tadanafil grubu ilaç kullanıyordum. 20 mg'ı 3'e bölüp kullandım. Ta ki akşama kadar sorun yaşamamıştım. Beni depresif bozukluklara yöneltti. Sinirim çok fena şekilde bozuldu. Nasıl ve ne şekilde bundan kurtulacağımı bilemiyorum.
ozgurdodi
Hastalık Başlangıç Yılı: 1994

Mesaj gönderen ozgurdodi »

Bütün arkadaşlara öncelikle geçmiş olsun , yaklaşık 24 yıldır bu rahatsızlığım mevcut...41 yaşındayım...prostatit belli bir süre ilaç kullandınız düzelmediyse bu rahatsızlığın geçmesini beklemeyin...3-5 aydır idrar yaptıktan sonra damlama gibi sorunlarım başladı...bu rahatsızlığı çözmek mümkün değil ama sizin yaşantınız pek bozmayacak şekilde yaşamanız mümkün...tavsiyelerim şu olacak...
1-mutlaka evlenin düzenli bir cinsel yaşam şart...2-cinsel ilişkide erken boşalma problemi bazen zevk alamama gibi problemler yaşamanız normal...3-mutlaka sıcak kum,sıcak su ,masaj (etek bölgenizden bastırarak gibi şeyleri yapın...4-cinsel ilişkide kondom kullanmamınızı tavsiye ederim...5-bende bu rahatsızlık kötü bir hastalığa çevirirmi diye endişelerim var...bugune kadar her yıl psa baktırmanızı tavsiye ederim...6-aktif bir spor yaşantınız olsun,çok rahatlatıyor...7-rahatsızlığınız tekrar nüksederse cipro 500, tavanıc 500 vs kinolon gurubu antibiyotık başlayın...7-çocuk sahibi olmanızda bir sıkıntı yok benim 2 çocuğum var..
menemen
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Mesaj gönderen menemen »

24 yilmi baya uzun bir sureymis. Abi sende penis agrisi,idrarda yanma bazende idrarda zorluk falan oldumu hic hastalik suresi boyunca.
Bu arada bence korkmana gerek yok bu hastalik baska bir hastaliga neden olmuyormus doktor bana oyle demisti
ozgurdodi

ağrı,yanma,damlama,erken boşalma,sertleşme bozukluğu,sancı vs olabiliyor ama dönemsel
ozgurdodi

bazı arkadaşlar sikayetler zamanla azalıyormu diye soruyor..hayır azalmıyor, alkol kullanımı özellikle rahatsız ediyor...sıcak çok iyi geliyor..bu rahatsızlığınız varsa soğuk yerde yaşamayacaksınız...benim 24 yıldır standart aynıydı,çok fazla yaşantımı bozmadı..3-5 aydır sıkıntılarım arttı..ilaç kullanıyorumm şu anda...doktor,tavanıc 500 ve xtral diye bir prostat hapı verdi...5 hafta devamm ..
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Evliyim tam 1 yil oldu rahatsizlik baslayali. Kismetse birkac aya cocugum olacak saglikla ALLAH izin verirse. Hasta oldugum donemde cocuk yapmaya karar verdik. Simdilik bir sorun yok
Ayrica esimede herhangi birsey bulasmadi. Cok sukur bir rahatsizligi yok. InsALLAH olmaz boyle umidediyorum. Cinsel birliktelikte biraz rahatliyorum hatta haftada 3-4 kez birlikte olunca agri yanma cok azaliyor. Bu Herkese gore degisiklik gosteren bir durum. Ayrica gittigim her 2 doktorda bu hastaligin esime herhangi bir zarar vermeyecegini soyledi.
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Msln yazdı:Evliyim tam 1 yil oldu rahatsizlik baslayali. Kismetse birkac aya cocugum olacak saglikla ALLAH izin verirse. Hasta oldugum donemde cocuk yapmaya karar verdik. Simdilik bir sorun yok
Ayrica esimede herhangi birsey bulasmadi. Cok sukur bir rahatsizligi yok. InsALLAH olmaz boyle umidediyorum. Cinsel birliktelikte biraz rahatliyorum hatta haftada 3-4 kez birlikte olunca agri yanma cok azaliyor. Bu Herkese gore degisiklik gosteren bir durum. Ayrica gittigim her 2 doktorda bu hastaligin esime herhangi bir zarar vermeyecegini soyledi.
ALLAH bagislasin abi insallah anali babali saglikli ve insanlara yardimkar olarak buyur ve ulkesine hizmet edenlerden olir
Msln

Mesaj gönderen Msln »

Amin ALLAH razi olsun. Cumlemizinkini inşALLAH. Bu ramazan ayinda iftar masasina oturdugumda inanin forumdaki herkese ayrim yapmadan dua ediyorum. En kisa zamanda çaresi bulunur umarim.
son

Mesaj gönderen son »

ozgurdodi yazdı:bazı arkadaşlar sikayetler zamanla azalıyormu diye soruyor..hayır azalmıyor, alkol kullanımı özellikle rahatsız ediyor...sıcak çok iyi geliyor..bu rahatsızlığınız varsa soğuk yerde yaşamayacaksınız...benim 24 yıldır standart aynıydı,çok fazla yaşantımı bozmadı..3-5 aydır sıkıntılarım arttı..ilaç kullanıyorumm şu anda...doktor,tavanıc 500 ve xtral diye bir prostat hapı verdi...5 hafta devamm ..
Öncelikle geçmiş olsun Allahtan tüm şifa bekleyen hastalara acil şifa diliyorum.
Benim.şikayetlerim bir yıl oldu korunmasız ilişki sonucu tahlillerde mikrop üremiyor benim stabil olarak sürekli bir senedir penis ucunda yanma sızlamam gün boyu hafif şiddete devam ediyor hiç.geçmedi buna ilave olarak son iki aydır testislerin altında yanma başladı oturunca o bölge baskı görünce yanma daha da fazla oluyor benim anlam veremediğim bunca antibiyotik rağmen tablo aynı sizde böyle bir durum oldumu yani 24 yıldır hiç.geçmeyen stabil olarak devam eden şikayetleriniz varmı?
Bu yanma için tavsiyeniz varmı ben baharatlı asitli yiyecek içecek yemediğimde de yediğimde de değişen bir şey yok
Galip

Mesaj gönderen Galip »

son yazdı:
ozgurdodi yazdı:bazı arkadaşlar sikayetler zamanla azalıyormu diye soruyor..hayır azalmıyor, alkol kullanımı özellikle rahatsız ediyor...sıcak çok iyi geliyor..bu rahatsızlığınız varsa soğuk yerde yaşamayacaksınız...benim 24 yıldır standart aynıydı,çok fazla yaşantımı bozmadı..3-5 aydır sıkıntılarım arttı..ilaç kullanıyorumm şu anda...doktor,tavanıc 500 ve xtral diye bir prostat hapı verdi...5 hafta devamm ..
Öncelikle geçmiş olsun Allahtan tüm şifa bekleyen hastalara acil şifa diliyorum.
Benim.şikayetlerim bir yıl oldu korunmasız ilişki sonucu tahlillerde mikrop üremiyor benim stabil olarak sürekli bir senedir penis ucunda yanma sızlamam gün boyu hafif şiddete devam ediyor hiç.geçmedi buna ilave olarak son iki aydır testislerin altında yanma başladı oturunca o bölge baskı görünce yanma daha da fazla oluyor benim anlam veremediğim bunca antibiyotik rağmen tablo aynı sizde böyle bir durum oldumu yani 24 yıldır hiç.geçmeyen stabil olarak devam eden şikayetleriniz varmı?
Bu yanma için tavsiyeniz varmı ben baharatlı asitli yiyecek içecek yemediğimde de yediğimde de değişen bir şey yok
1 hafta 10 gün gibi şeker+karbonhidratlı gıdalar dahil diyet uygulayıp bununla ilgili yanma şikayetlerinin azalıp azalmadığı ile ilgili bilgi verirmisin

Bisküvi,çikolata,kek,hertürlü şekerleme,dondurma,meyve suları,asitli içecekler tüm tatlılar yasak
Beyaz ekmek,pirinç,patates,ketçap,mayonez,bulgur yasak
Ekmeksiz yapamam dersen marketlerde kapalı ambalajlı tam buğday ekmeği alıp günde 2-3 dilim tüketilebilir
menemen

Mesaj gönderen menemen »

cok zor bir yasam olmazmi boylede be abicim
Galip

Mesaj gönderen Galip »

İnsan nelere alışıyor yeterki iyi gelsin benim alışmam zor olmadı,önceden bende günde hemen hemen 1 beyaz ekmek tüketirdim şimdi 2-3 dilim tam buğday yetiyor
Çikolata,kek,bisküvi asitli içecekler çok tüketirdim hepsini kestim yararını gördünmü dersen,kesinlikle gördüm
menemen

Mesaj gönderen menemen »

Galip yazdı:İnsan nelere alışıyor yeterki iyi gelsin benim alışmam zor olmadı,önceden bende günde hemen hemen 1 beyaz ekmek tüketirdim şimdi 2-3 dilim tam buğday yetiyor
Çikolata,kek,bisküvi asitli içecekler çok tüketirdim hepsini kestim yararını gördünmü dersen,kesinlikle gördüm
ne gibi yararini gordun mesela yani hangi sikintilarina iyi geldi.
ben evde ne yapiliyorsa onu yiyoyorum be abi. senin gibi ugrasabulsem keske ama benim icin cok zor ya