Geçmeyen ağrı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Lawyer7
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Geçmeyen ağrı

Mesaj gönderen Lawyer7 »

Herkese selamlar, burda yeniyim bir ümit şifa bulmak adına geldim. Gereksiz yere konu açıyorsam eğer hakkınızı helal edin ağırdan duramıyorum. Bir kişi bile yardımcı olursa süreçte bana kardır mantığındayım. Siteyi kurandan yazanlardan Allah razı olsun büyük hizmet. Ben 25 yaşındayım yaklaşık 2 3 senedir bu hastalık bende var yeni farkına varıyorum yıllarca basit bir şeydir geçer diyerek bu günlere kadar geldim. Hastalığın en alevli zamanı sanırım ağrıdan duramıyorum. İlk defa 3 sene önce boşalma sonrasında başlamıştı ağır bir haftaya geçti kendi kendine sonra dönem dönem böyle olup geçti pek önemsemedim. Sonra ağrılar şiddetlenince bu sene ocak ayında tekrar şiddetli ağrı sonrası ürolojiye gittim kan, idrar testi yapıp bişey çıkmayınca prostat iltihabı olabilir diyerek cipro antibiyotik verdi 2 hafta kullandım pek etki etmedi tekrar gidince bişey yapamayız akupunktur merkezlerine falan git dileyerek başından savdı doğrusu. Erzurum' da ikamet etmem sebebiyle imkan çok az prostat sıvısı lökosit testi yaptırma şansım falan malesef yok.Kendi kendimi tedavi etmeye çalışıyorum işte. Ama ağrılar o kadar arttı ki ne yapacağımı bilmiyorum psikolojim de yerle bir Hakim-savcılık sınavlarına çalışıyordum iki senedir hayaller hedefler falan artık hiç bir şey umrumda değil tek derdim iyileşmek. Xatral, Vesicare artı arvales falan içiyorum melisa karabaş her gün içiyorum ama tık yok. Az da olsa ağrımı dindirecek ne yapayım tecrübeli abilerimden yardım istiyorum.
Lawyer7

Re: Geçmeyen ağrı

Mesaj gönderen Lawyer7 »

aynı başlık iki kere açılmış yanlışlıkla silemiyorum.
Karsonya
Hastalık Başlangıç Yılı: 2024

Mesaj gönderen Karsonya »

Lawyer7 yazdı: 07.05.2024 - 21:35 Herkese selamlar, burda yeniyim bir ümit şifa bulmak adına geldim. Gereksiz yere konu açıyorsam eğer hakkınızı helal edin ağırdan duramıyorum. Bir kişi bile yardımcı olursa süreçte bana kardır mantığındayım. Siteyi kurandan yazanlardan Allah razı olsun büyük hizmet. Ben 25 yaşındayım yaklaşık 2 3 senedir bu hastalık bende var yeni farkına varıyorum yıllarca basit bir şeydir geçer diyerek bu günlere kadar geldim. Hastalığın en alevli zamanı sanırım ağrıdan duramıyorum. İlk defa 3 sene önce boşalma sonrasında başlamıştı ağır bir haftaya geçti kendi kendine sonra dönem dönem böyle olup geçti pek önemsemedim. Sonra ağrılar şiddetlenince bu sene ocak ayında tekrar şiddetli ağrı sonrası ürolojiye gittim kan, idrar testi yapıp bişey çıkmayınca prostat iltihabı olabilir diyerek cipro antibiyotik verdi 2 hafta kullandım pek etki etmedi tekrar gidince bişey yapamayız akupunktur merkezlerine falan git dileyerek başından savdı doğrusu. Erzurum' da ikamet etmem sebebiyle imkan çok az prostat sıvısı lökosit testi yaptırma şansım falan malesef yok.Kendi kendimi tedavi etmeye çalışıyorum işte. Ama ağrılar o kadar arttı ki ne yapacağımı bilmiyorum psikolojim de yerle bir Hakim-savcılık sınavlarına çalışıyordum iki senedir hayaller hedefler falan artık hiç bir şey umrumda değil tek derdim iyileşmek. Xatral, Vesicare artı arvales falan içiyorum melisa karabaş her gün içiyorum ama tık yok. Az da olsa ağrımı dindirecek ne yapayım tecrübeli abilerimden yardım istiyorum.
Allah kolaylıklar versin inşallah malesef memleketimizde imkan yok aynı konudan müzdaribim bende yeniyim burda. Sanırım yapacağımız şey prostat sıvısı aldırıp PCR lökosit vs yaptırıp uygun antibiyotik tedavisini almak. Prostat masajı da rahatlatıyormus. Erzurum da bunu yapan doktor bulursan paylaş benimle de
prostatiniseveyim2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen prostatiniseveyim2 »

İmkanımız yok diye üzülmeyin biz yaptırdık sonuç yine ağrıyı çekiyoruz

PCR malesef t evi etmiyor

Kndi k ndimi tedavi edeceksin
yenicezseni
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Mesaj gönderen yenicezseni »

prostatiniseveyim2 yazdı: 08.05.2024 - 11:50 İmkanımız yok diye üzülmeyin biz yaptırdık sonuç yine ağrıyı çekiyoruz

Kendi kendini edeceksin derken nasil yani hocam , bakteri varsa eğer antibiyotik almadan iyilesmezsin
Prostatitis.06

Mesaj gönderen Prostatitis.06 »

Lawyer7 yazdı: 07.05.2024 - 21:35 Herkese selamlar, burda yeniyim bir ümit şifa bulmak adına geldim. Gereksiz yere konu açıyorsam eğer hakkınızı helal edin ağırdan duramıyorum. Bir kişi bile yardımcı olursa süreçte bana kardır mantığındayım. Siteyi kurandan yazanlardan Allah razı olsun büyük hizmet. Ben 25 yaşındayım yaklaşık 2 3 senedir bu hastalık bende var yeni farkına varıyorum yıllarca basit bir şeydir geçer diyerek bu günlere kadar geldim. Hastalığın en alevli zamanı sanırım ağrıdan duramıyorum. İlk defa 3 sene önce boşalma sonrasında başlamıştı ağır bir haftaya geçti kendi kendine sonra dönem dönem böyle olup geçti pek önemsemedim. Sonra ağrılar şiddetlenince bu sene ocak ayında tekrar şiddetli ağrı sonrası ürolojiye gittim kan, idrar testi yapıp bişey çıkmayınca prostat iltihabı olabilir diyerek cipro antibiyotik verdi 2 hafta kullandım pek etki etmedi tekrar gidince bişey yapamayız akupunktur merkezlerine falan git dileyerek başından savdı doğrusu. Erzurum' da ikamet etmem sebebiyle imkan çok az prostat sıvısı lökosit testi yaptırma şansım falan malesef yok.Kendi kendimi tedavi etmeye çalışıyorum işte. Ama ağrılar o kadar arttı ki ne yapacağımı bilmiyorum psikolojim de yerle bir Hakim-savcılık sınavlarına çalışıyordum iki senedir hayaller hedefler falan artık hiç bir şey umrumda değil tek derdim iyileşmek. Xatral, Vesicare artı arvales falan içiyorum melisa karabaş her gün içiyorum ama tık yok. Az da olsa ağrımı dindirecek ne yapayım tecrübeli abilerimden yardım istiyorum.
Lökosit kontrolü yapacak ve buna antibiyotik yazacak bir doktor bul kardeşim. Eğer yaşadığın şehirde yoksa İstanbula git. Keza böyle iyileşen bir sürü örnek var.
Lawyer7

Mesaj gönderen Lawyer7 »

yenicezseni yazdı: 08.05.2024 - 12:20
prostatiniseveyim2 yazdı: 08.05.2024 - 11:50 İmkanımız yok diye üzülmeyin biz yaptırdık sonuç yine ağrıyı çekiyoruz

Kendi kendini edeceksin derken nasil yani hocam , bakteri varsa eğer antibiyotik almadan iyilesmezsin
Evet forumda hep böyle diyorlar bu da insanı iyice endişelendiriyor geçmeyecek diye. Kafamıza göre de antibiyotik kullanamayız heralde değil mi iyice mi kötü eder
yenicezseni

Lawyer7 yazdı: 08.05.2024 - 12:34

Evet forumda hep böyle diyorlar bu da insanı iyice endişelendiriyor geçmeyecek diye. Kafamıza göre de antibiyotik kullanamayız heralde değil mi iyice mi kötü eder
Evet hocam kafana göre kullanamazsin o yuzden prostat sivisindan kultur + pcr istiyoruz.Bakteriyi bulup ona göre anti uygulamak icin .
Lawyer7

Mesaj gönderen Lawyer7 »

yenicezseni yazdı: 08.05.2024 - 12:38

Evet hocam kafana göre kullanamazsin o yuzden prostat sivisindan kultur + pcr istiyoruz.Bakteriyi bulup ona göre anti uygulamak icin .
Burda bir ilçede laborant kuzenim var ona rica edip yaptırabilir miyiz acaba. Her lab. da mümkün mü yaptırmak
yenicezseni

Lawyer7 yazdı: 08.05.2024 - 12:46
yenicezseni yazdı: 08.05.2024 - 12:38
Burda bir ilçede laborant kuzenim var ona rica edip yaptırabilir miyiz acaba. Her lab. da mümkün mü yaptırmak
O kadarini bilmiyorum maalesef ama bahsedin ona da süreçten o anlar zaten uyup uymadigini hocam