Penis siğil

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mbappe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2023

Penis siğil

Mesaj gönderen mbappe »

Arkadaşlar merhaba. Bir konuda bilgi almak istiyorum. Penis mea kısmında bir siğil benzeri şişlik var idrar deliğinde. Burada siğil olur mu. Bunun için üroloji mi yoksa dermatoloji mi gitmek lazım. Kadir abi senin yorumunun da merak ediyorum. Bilgi verebilir misin abi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Penis siğil

Mesaj gönderen kadir »

mbappe yazdı: 01.12.2023 - 16:23 Arkadaşlar merhaba. Bir konuda bilgi almak istiyorum. Penis mea kısmında bir siğil benzeri şişlik var idrar deliğinde. Burada siğil olur mu. Bunun için üroloji mi yoksa dermatoloji mi gitmek lazım. Kadir abi senin yorumunun da merak ediyorum. Bilgi verebilir misin abi.
Ürolojiye gitmen gerekir, fiziki muayene yapılıp gerekirse dokudan örnek alınıp laboratuvara verilebilir.
ANKSİYATİK
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Penis siğil

Mesaj gönderen ANKSİYATİK »

Merhaba, bendede aynı problem var üretra çıkış kısmında bir şişlik tam olarak 2 yıldır aynı şekilde devam ediyor.izlememe göre de buradaki şişlik inince tüm belirti ve sıkıntılar geçiyor. Yıl içerisinde penis mea kısmının şişliğinin indiği zamanları toplasan 15 gündür

Sizde durum nedir