Prostatitim sanıyordum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
blueranzer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Prostatitim sanıyordum

Mesaj gönderen blueranzer »

İyi günler arkadaşlar öncelikle hepimize acil şifalar diliyorum. Umarım herkes yakın zamanda hastalığından kurtulur ve yaşadıklarını unutucak düzeye gelir.

Bundan 2-3 hafta önce sağ bacağın çekmesiyle baslayan serüvenim sağ testisin ağrımasıyla devam etti ve daha birçok belirti. Prostatit olma ihtimalimi düşündüm hep çünkü çok fazla idrar yolu enfeksiyonu geçiriyordum. Bugün çekildiğim doppler ultrasonu ile kasık fıtığı olduğumu öğrendim.

Raporda şu yazıyor: Sağ ingunial bölgede minimal indirekt herni ve 10-12x4 mm'lik reaktif laplar görüldü.

Kasık fıtığı olmuşum. (Ağırlık kaldıran birisiyim şaşırmadım çok)

Daha önce kasık fıtığı ameliyatı olmuş ve bu süreç hakkında bilgisi olan arkadaşlarımın abilerimin yorumlarını bekliyorum.

Sağlıcakla kalın.
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Prostatitim sanıyordum

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Doktor değilim sadece yaşadığıma dair söyleyeyim öncelikle geçmiş olsun reaktif lenf enfeksiyon sonucu olur bende de oldu ve deli agrı da yapar kasıkta adım attırmaz hale gelir kasık fıtığına gelince ağır kaldırma hocam kasları yırtarsın açılır ayrıca sırt üstü yatınca kasık fıtığı agrısı geçer
blueranzer

Öncelikle teşekkürler. Siz kasık fıtığı ameliyatı oldunuz mu ?
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Bende fıtık yokta çevremde olanlar var laparoskopik oldular yatınca geçiyor ayakta çok kalınca artıyor diyorlardı zor bir ameliyat değilmiş sanırım
blueranzer

Teşekkür ederim ilgin için. Sağlıkl8 günler
Tosun4228
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Tosun4228 »

Belki çogu arkadaş prostatit değil ama doktorlar yeterli gelmiyor cipro gibi Bi kaç antibiyotik çogu hastalıkta kullanılıyor birwz işe yaradı mı sen prsotat sın