Düşük testosteron [YARDIMM]

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
BruceLee
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Re: Düşük testosteron [YARDIMM]

Mesaj gönderen BruceLee »

nonwoven yazdı:Total testosteron ^300 - 1080^ aralığından 120.4 geldi. Nedir bu, yaşayan var mı bu kadar düşüş? Bu hastalık ve kronik pelvik ağrı sonrası bu kadar düştü hormonum. Dışarıdan hormon mu alacağım ben artık? Yaş 24. Tecrübeli kişilerden yardım lütfen.
Benim bilgim yok, olsa yazardım
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

nonwoven yazdı:Total testosteron ^300 - 1080^ aralığından 120.4 geldi. Nedir bu, yaşayan var mı bu kadar düşüş? Bu hastalık ve kronik pelvik ağrı sonrası bu kadar düştü hormonum. Dışarıdan hormon mu alacağım ben artık? Yaş 24. Tecrübeli kişilerden yardım lütfen.
Ozelden yazdim kardesim.
umitcan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen umitcan »

kadir yazdı:
Ozelden yazdim kardesim.
Abi bende aynı sorunu yaşıyorum banada yazar mısın
blueranzer
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen blueranzer »

İyi günler arkadaşlar başlık açamadığım için burayı yanıtlayarak birkaç soru soracağım. Öncelikle yaşım 22. Bende sanırım kronik prostatit hastalığıyla karşı karşıyayım. Yaklaşık 2 haftadır semptomlarım var.

Bacak iç tarafında yanma ve çekme hissi
Pelvik bölgemde rahatsızlık
Makat ve çevresinde hissedilen ağrı özellikle dokununca
Ağrılı boşalma (sağ testis çekme yapıyor sanki)
Öksürük
Sık idrara çıkma hatta geçenlerde yapamıyordum idrarımı (Hep basima gelen bir sorundu idrar yolu enfeksiyonu, kronikleşme olabilir)

Bu hastalık aşırı takıntı yaptı bende sürekli araştırıp farklı sonuçlara ulaşıyorum. Psikolojimi bozmama ramak kaldı. İdrar tahlilim, kültür tahlilim, kan tahlilim temiz. Röntgen temiz. Ultrason salı günü çekilecek.

İki tane sorum var arkadaşlar.

1- Bu hastalık 3-4 ay gibi bir süre etki edip sonrasında kaybolan bir hastalık mı ? Eski günlerimi özledim. Tekrar nüks etme olasılığı olsa bile 3 ay gibi bir süre sonra tamamen geçiyor mu ?

2- Hastalığın tedavisi için yüksek başarı oranları olan tedaviler mevcut, şok tedavisi vs. Bunları deneyeniniz oldu mu ?

Teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
umitcan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen umitcan »

nonwoven yazdı:
umitcan yazdı:
kadir yazdı: Ozelden yazdim kardesim.
Abi bende aynı sorunu yaşıyorum banada yazar mısın
Kardeşim ölçtürdün mü? Sonuçlar kaç geldi?
300 ile 950 normal değerler benim 400 beslenmem vs yerinde ama varikoselimde var yaşıma göre düşük