Bulanıklık

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
lalakers
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Bulanıklık

Mesaj gönderen lalakers »

Selamun aleyküm, 1 hafta önce muayene olmuştum idrarda 12 Prostat sıvısından bol lokosit olarak Floxilevo 750MG, Tetradox 100MG ve Ligone takviyesi olarak tedaviye başladık fakat antibiyotiklerden 1 hafta sonra yani bu günlerde miğde bulantısı, bilinç bulanıklığı gibi bakışlarımdaki tutarsızlık gibi ve arada kulak çınlaması sıkıntıları yaşıyorum. Anksiyete var galiba ve okuduklarımı düşünüyorum. Kandida veya kan zehirlenmesi tarzı birşey gelişmiş olabilir mi tecrübelerinize talibim. Bu durum tedavi sürecinden uzaklaştırıyor beni :cry:
frideweis

Re: Bulanıklık

Mesaj gönderen frideweis »

bendede benzer yanetkiler olmuştu antibiyotik yan etkisi olabilir prospektüsü okuyup emin olabilirsin abi
lalakers

Hocam öncelikle Allah razı olsun, evet tetradox bittiğinden ona bakmadım fakat floksilevoda yaşadığım şeyler yazıyor fakat ilk kullandığım günler birşey yoktu 4-5. gün başladı, haplara devam etmemeliyim tehlikeli olabilir mi acaba ?
frideweis

Mesaj gönderen frideweis »

bu konuda çok bir bilgim yok abi tecrübeli abiler cevaplıycaktır veya kadir abi cevaplayabilir
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

lalakers yazdı:Hocam öncelikle Allah razı olsun, evet tetradox bittiğinden ona bakmadım fakat floksilevoda yaşadığım şeyler yazıyor fakat ilk kullandığım günler birşey yoktu 4-5. gün başladı, haplara devam etmemeliyim tehlikeli olabilir mi acaba ?
Hangi ilacı ictiginizde bu yan etkiler varsa o ilacı degistiriniz drunuza sorarak.
lalakers

Kadir abi ilaxı ilk içtiğimde birşey yoktu, 4.5. ilaçta bu tarz belirtiler oldu. öyle sonradan belirti gelir mi ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

lalakers yazdı:Kadir abi ilaxı ilk içtiğimde birşey yoktu, 4.5. ilaçta bu tarz belirtiler oldu. öyle sonradan belirti gelir mi ?
Gelebilir yan etkiler bir muddet sonrada oluşabilir.
wolfpack
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen wolfpack »

kadir yazdı:
lalakers yazdı:Kadir abi ilaxı ilk içtiğimde birşey yoktu, 4.5. ilaçta bu tarz belirtiler oldu. öyle sonradan belirti gelir mi ?
Gelebilir yan etkiler bir muddet sonrada oluşabilir.
Aylar sonra bile gelebilir kardesim. Ben facebookta yabanci bir grubu takip ediyorum. Florokinolonlarin yan etkilerini yasayan ve deneyimlerini paylasan insanlar var. Neler neler yasiyor insanlar kac zaman sonra inanamazsin. Kullansan bir dert kullanmasan baska dert. Gecmis olsun.