Bosalma hissi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Arap
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Bosalma hissi

Mesaj gönderen Arap »

Hani bel soguklugu gecirirken kendiliginden bosalma hissi var ya o bende 8 senedir gecmedi benim gibi olan varmi su hissi kaybetsem sanki hersey biticek gibi geliyo.
Arap

Re: Bosalma hissi

Mesaj gönderen Arap »

mıtu48 yazdı:Başka semptomlar yokmu yani yada ilk başta neler vardi reis
Bende butun semptomlar var fakat dokununca bosalma hisse kimsede rastlamadim ondan sordum
ali ankara

Mesaj gönderen ali ankara »

Peniste dolgunluk hissi bendede var bu purostatit nasıl bir organsaheryeri etkiliyo mubarek bazen onla konuşuyorum sakin ol koboy yakıyosun sinemize cektik agrıtıyosun eyvallah dedik bacaklar romatizma hastası gibi zızlıyor eyvallah dedik pipimizi küstürdün bacagımıza doladık mubarek pipimizin icinden ne istedin orayı bali rahat bıraksana mubarek diyorum yok sıcacam agzına illaha diyor kardeşim şuan varya heryerim birbirine girdi gülüyorum artık delilige vurdun agrıtmassa adam deyil ya ben onu yenecem ya oo beni hodri meydan
Akın 3434
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Akın 3434 »

Yapar hocam bacaklarda özellikle iç uylukta yanma çekilme kas agrıları yapar doktorlar yapmaz der ama yapar bel sırt kuyruk sokumu agrıları da yapar dipsiz bir kuyu ama enflamasyon azaldıkça takviyeler ve yürüyüş yapınca tabi havalarında ısınmasıyla daha az hissettirir kendisini prostattan yoğun sinir ağı geçiyor ordaki hareket yansıyan agrı olarak her yere vurabiliyor
Akın 3434

Lökasit felan baktırdınız mı prostat salgısından bunun dışında tüm tahliller benimde temizdi sünnetçi ürologlar da hep psikolojik dedi ..git gelli dönemdeyse onarım vardır diye düşünüyorum ben 1 aydır iyiyim ama insan korkuyor gene gelecek o agrılar diye öyle bi korkuttu ki şerefi yok bu organın tıp nasıl aciz bizde bununla gördük yaşadık umarım bi gün hepimiz kurtuluruz .
Akın 3434

Ya loko olayı sadece bir paremetre Zafer hoca loko yoksa prostatit yok der o buna inanıyor ama a bakteriyel diye bişiy de var loko çıksın yada çıkmasın semptom şikayet varsa sorun vardır diye düşünüyorum çok agrı sızın yoksa hiç kurcalama derim çünkü sonu gelmiyor belli bir tedaviden sonra vücudun kendisine bırakmak lazım biraz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Kronik prostatitli hastaların bazılarında bu ejekülasyon hissi oluyor. Bununda nedeni kronik inflamasyon sonucunda olumsuz etkilenen ejekülasyon fizyolojisi ve buna baglı olan kas ve sinirlerin görevini yerine getirememesidir.
Arap

Mesaj gönderen Arap »

kadir yazdı:Kronik prostatitli hastaların bazılarında bu ejekülasyon hissi oluyor. Bununda nedeni kronik inflamasyon sonucunda olumsuz etkilenen ejekülasyon fizyolojisi ve buna baglı olan kas ve sinirlerin görevini yerine getirememesidir.
Kadir abi cok guzel aciklamasin tesekurler. Arkadas psikoljik diyo ama bence alakasi yok prostatitle alakali bende bel soguklugundan sonra kaldi bidaha da gitmedi.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Arap yazdı:
kadir yazdı:Kronik prostatitli hastaların bazılarında bu ejekülasyon hissi oluyor. Bununda nedeni kronik inflamasyon sonucunda olumsuz etkilenen ejekülasyon fizyolojisi ve buna baglı olan kas ve sinirlerin görevini yerine getirememesidir.
Kadir abi cok guzel aciklamasin tesekurler. Arkadas psikoljik diyo ama bence alakasi yok prostatitle alakali bende bel soguklugundan sonra kaldi bidaha da gitmedi.
Psikolojiyle alakalı degil maalesef fiziksel bir durum bu.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Kardesim dikkat edersen bazı hastalarda bu his var dedim.%de olarak çok düşük bir kesimde bu var. Sakinlestirici alinca bu hissin gitmesi zaten bu semptomun kas ve sinirlerle alakalı oldugunu gösteriyor.Kas ve sinirleri etkileyen unsurda prostat iltihabının yada inflamasyonun aktif olmasidir. Bunun icin prostat sivisi ve meniden lokosit ve kultur degerlerine, kandan crp, prokalsitonin ve interlökin gibi iltihap belirteclerine baktirmani öneririm.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Prostat sivisi cam lama damlatilip mikroskopla lokosit bakilacak, menidende kültür+antibiogram yapilsa iyi olur. Sperm testi baska bir sey kisirlikla alakali o.
Forum ana sayfasinda alt tarafta " Hastalik hakkinda "diye bir baslik var oradaki konu basliklarindan birine tiklayin...yeni sayfa cikinca sol üstte yeni başlik diye bir kutucuk var oraya tıklayin ve konu açın kardesim.