Çoğu belirtiler aynı ama bunlar da var mı?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
bhbs1905
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Çoğu belirtiler aynı ama bunlar da var mı?

Mesaj gönderen bhbs1905 »

Merhabalar, yaklaşık 2 ay önce birden bire (üzgün olduğum bi dönemde) penis ucunda sanki 1 damla idrar kalmış gibi hissediyordum, ürolojiye 2-3 defa gittim idrar testleri, kan ve ultrason temiz çıktı. Şimdi yeni bi doktora gittim o da prostatitten şüphelendi bana 1 hafta cipro kullan işe yaramazsa bakacağız dedi. Şu an 3. Günündeyim bi işe yaramadı gibi. Sizlere soracağım soru, idrarın sonunda sıkıntı yaşayan oluyor mu yani azalarak bitmesi yerine aniden kesiliyor ve çiş hapsolmuş gibi oluyor. Sıkıyorum falan bir kaç damla da öyle çıkıyor ama yine de o his gitmiyo. Bide daha önceden görmediğim renksiz, kokusuz bi yapışkan sıvı geliyor bazen ereksiyon öncesi bazen de garip zamanlarda. Bunlardan da yaşayan varsa artık kendime tanıyı ben koyacağım. Ben üretramda bi bloklayan bişey var gibi hissediyorum bu problemi ya da darlık mı var acaba. Nerden çıktı bu daha 23 yaşında be lanet olsun.