Prostatit miyim? Zafer Hoca ile muayenem

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
aliezberci

Prostatit miyim? Zafer Hoca ile muayenem

Mesaj gönderen aliezberci »

Merhaba abilerim. 26 yaşındayım yaklaşık 2 haftadır mesanede baskı hissi ve penis bölgesinde tahriş hissi ve huzursuzluk problemi çekiyorum. Yapılan idrar ve kan testi ve ultrasonda bir şey çıkmadı. Doktor bir şeyin yok diyerek eve gönderdi. Ardından ağrıda bir azalma olmaması cinsel problemler libido düşüşü yaşamamdan dolayı bu forumu buldum. Bugün zafer hocaya kontrole gittim:

Şikayetlerimi ve forumda okuduklarımı söyledim. Masaj sonrası çıkan sıvıda lökosit değerim 0 çıktı ardından masaj sonrası idrar verdim. İdrarda eritrosit 4 lökosit 3 çıktı. Hoca sende prostatit yok mesane enfeksiyonun var dedi biraz içime su serpti açıkçası ama garibime gitti. Tarivid 400 ve buscopan yazdı reçeteye.

İdrar kültürümde lökosit yokken nasıl masaj sonrası eritrosit ve lökosit çıktı sonuçta masaj sonrası idrarım prostat sıvısı ile karışmış oldu. Yani üriner enfeksiyonda idrarda çıkması gerekmiyor mu lökosit. Eve giderken emin olmak için tekrar normal idrar testi istedim fakat yine Lökosit 0 geldi. Hala prostatit olabilir miyim rahatlayamadım kendi kendime stres oldum hocaya soramadım bu soruyu bilgili abilerin yorumlarını bekliyorum.
mardonkardon
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Prostatit miyim? Zafer Hoca ile muayenem

Mesaj gönderen mardonkardon »

aliezberci yazdı:Merhaba abilerim. 26 yaşındayım yaklaşık 2 haftadır mesanede baskı hissi ve penis bölgesinde tahriş hissi ve huzursuzluk problemi çekiyorum. Yapılan idrar ve kan testi ve ultrasonda bir şey çıkmadı. Doktor bir şeyin yok diyerek eve gönderdi. Ardından ağrıda bir azalma olmaması cinsel problemler libido düşüşü yaşamamdan dolayı bu forumu buldum. Bugün zafer hocaya kontrole gittim:

Şikayetlerimi ve forumda okuduklarımı söyledim. Masaj sonrası çıkan sıvıda lökosit değerim 0 çıktı ardından masaj sonrası idrar verdim. İdrarda eritrosit 4 lökosit 3 çıktı. Hoca sende prostatit yok mesane enfeksiyonun var dedi biraz içime su serpti açıkçası ama garibime gitti. Tarivid 400 ve buscopan yazdı reçeteye.

İdrar kültürümde lökosit yokken nasıl masaj sonrası eritrosit ve lökosit çıktı sonuçta masaj sonrası idrarım prostat sıvısı ile karışmış oldu. Yani üriner enfeksiyonda idrarda çıkması gerekmiyor mu lökosit. Eve giderken emin olmak için tekrar normal idrar testi istedim fakat yine Lökosit 0 geldi. Hala prostatit olabilir miyim rahatlayamadım kendi kendime stres oldum hocaya soramadım bu soruyu bilgili abilerin yorumlarını bekliyorum.
Ayni problemler var 3 aydir. Bende sivi gelmedi prostqt masajindan. Msj snrasi idrardan lokosit yok dendi. Recetede doktor peyronie hastaligi yazmis. Evitami arti bir ilac daha yazmis.
Prostat masaji yapan bir yer bulursam sehrimde tekrar test olmayi düşünüyorum. Problerim sadece penisle ilgili
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Prostatit miyim? Zafer Hoca ile muayenem

Mesaj gönderen kadir »

aliezberci yazdı:Merhaba abilerim. 26 yaşındayım yaklaşık 2 haftadır mesanede baskı hissi ve penis bölgesinde tahriş hissi ve huzursuzluk problemi çekiyorum. Yapılan idrar ve kan testi ve ultrasonda bir şey çıkmadı. Doktor bir şeyin yok diyerek eve gönderdi. Ardından ağrıda bir azalma olmaması cinsel problemler libido düşüşü yaşamamdan dolayı bu forumu buldum. Bugün zafer hocaya kontrole gittim:

Gecmis olsun kardesim, prostat sıvisinda lokosit olmayıpta idrarda 3 lokosit cikmasi mesane yada uretrada bir enfeksiyon olduguna işarettir. Eritrosit ise prostat masajı esnasinda prostatin tahrişinden dolayı çıkmıştır.