Nonbakteriyel Kronik Prostatit

Prostat iltihabının belirtileri, tanısı, yapılan çalışmalar, yazılan tezler vs.
nanocell

Nonbakteriyel Kronik Prostatit

Mesaj gönderen nanocell »

herkese selamlar, forumda yeni olmakla beraber bu hastalığın bu kadar yaygın olmasını beklemiyordum. Allah hepimize şifa nasip etsin. Bendeki belirtilerle alakalı yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
- Pelvik kaslarım titriyor, evet titriyor. Nasıl göz kapağınız seğirir ya, öyle tir tir titriyor. Hatta penisim bile bu titremede sallanıyor.
-Alt karın bölgemde ve penisimde sızı var, ama libido yüklü bir sızı. Libido varmışcasına, boşalmak ister gibi yada erekte olduğunuzdaki o karın içindeki his mi diyeyim öyle birşey. Çok rahatsız ediyor psikolojim mahvoldu.
-Tuvalette çok kalıyorum, idrarım ve dışkım hep içeride bir miktar kalıyor, çıkmasını beklemek vs derken 15-20 dk her tuvaletim soruyor ama sık sık idrara çıkma gibi bir durumum yok. İçeride kalan idrarı çıkarmak için başparmağımı penisimin başına sürtüyorum ürperdi getirip idrarı öyle çıkartıyorum.

Kaç defa doktora gittim, ciprasid vs.ilaç verdi bir işe yaramadı. Yardımcı olursanız sevinirim yoksa delireceğim.
nanocell

Re: Nonbakteriyel Kronik Prostatit

+ idrarda yanma mevcut, ilk yaparken yüzüm bile geriliyor
nanocell

sandalye yazdı:prostat sıvısından lökosit bakıldı mı? non bakteriyel demişsiniz ama belirtileriniz enfeksiyon olduğu yönünde
Birkaç defa devlet hastanesine, bir defa da üniversiteye gittim. Hiçbir doktor lökosit testi istemedi, hatta lökositi burada öğrendim. İdrar ve kan tahlili istediler. Film çektiler. Ciprasid verip gönderdiler...
mehmet2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen mehmet2323 »

nanocell yazdı:
sandalye yazdı:prostat sıvısından lökosit bakıldı mı? non bakteriyel demişsiniz ama belirtileriniz enfeksiyon olduğu yönünde
Birkaç defa devlet hastanesine, bir defa da üniversiteye gittim. Hiçbir doktor lökosit testi istemedi, hatta lökositi burada öğrendim. İdrar ve kan tahlili istediler. Film çektiler. Ciprasid verip gönderdiler...
Prostat üzerinden gerekli tahliller yapılmalı. Bende 3 senedir devlet hastanesinde 10 kez idrar vermişimdir hep temiz çıktı. Prostat masajı sonrası verdiğim idrar tahlili temiz çıkmadı. Yani prostat masajı sonrası idrar gerekiyor.
nanocell

mehmet2323 yazdı:Prostat üzerinden gerekli tahliller yapılmalı. Bende 3 senedir devlet hastanesinde 10 kez idrar vermişimdir hep temiz çıktı. Prostat masajı sonrası verdiğim idrar tahlili temiz çıkmadı. Yani prostat masajı sonrası idrar gerekiyor.
Peki bu testi nerede yaptırabilirim? Devlet hastanesinde mi, özelde mi? Bana tavsiye edebileceğiniz başka birşey varmı?
mehmet2323

nanocell yazdı:
mehmet2323 yazdı:Prostat üzerinden gerekli tahliller yapılmalı. Bende 3 senedir devlet hastanesinde 10 kez idrar vermişimdir hep temiz çıktı. Prostat masajı sonrası verdiğim idrar tahlili temiz çıkmadı. Yani prostat masajı sonrası idrar gerekiyor.
Peki bu testi nerede yaptırabilirim? Devlet hastanesinde mi, özelde mi? Bana tavsiye edebileceğiniz başka birşey varmı?
Forumda yazan doktorlardan birine giderek tedavi olabilirsiniz. Doktor Tavsiyeleri kısmından bakabilirsiniz
mehmet2323

nanocell yazdı:
Her doktor yapmıyor. Yapabilecek bir doktora gitmek lazım