Doktor Bu belirtiler için Prostatit ile alakası yok dedi?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
joecarrol
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Doktor Bu belirtiler için Prostatit ile alakası yok dedi?

Mesaj gönderen joecarrol »

Merhaba,
Bugün çapa tıp fakültesindeydim varikosel olduğundan androloji polikliniğinden takipli hastayım.Sperm değerlerim düşmeye başladığı için ilk başta bana varikosel ameliyatı dediler daha sonra sende prostatitte var demişsin 3 kutu tavanic 500 mg kullan test yapalım tekrardan belki o düşüyordur dedi.

Kültür testi(spermden) ve bir çok mikrop çeşiti için test verdim hiç bir bakteri ürememiş.Sonra doktor sende ne sorun var söyle dedi bende anlattım sık idrara gidiyorum,cinsel isteksizlik var,sertleşmede arasıra sorun oluyor,penis ucumda hissizlik var sol testiste de ağrı oluyo arada dedim.

Bunlar prostatitle alakalı değil dedi kendi kendinize hastalık koyuyorsunuz dedi kızdı bana bir sürü hormon testi,kan testi istedi bunları yaptır gel dedi.

Doktor ebnim bildiğim bu semptomların hepsi prostatitle alakalı başka bir sorun olma ihtimali varmı sizce?s
Mert-2000
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Doktor Bu belirtiler için Prostatit ile alakası yok dedi?

Mesaj gönderen Mert-2000 »

Mesane sorunu agrili mesane aktif mesane olabilir
joecarrol

Mert-2000 yazdı:Mesane sorunu agrili mesane aktif mesane olabilir
cinsel isteksizlik sertleşme sorunu yapar mı o durum ?
joecarrol

Birde doktor kolestrol,ldl kolestrol,vdl kolestrol bunların hepsini de istemiş bu değerler geçen ay yaptırmıştım yüksek çıkmıştı.Kolestrolün bu etkileri sertleşme sorunu isteksizlik gibi etkiler yapar mı ?
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

joecarrol yazdı:Birde doktor kolestrol,ldl kolestrol,vdl kolestrol bunların hepsini de istemiş bu değerler geçen ay yaptırmıştım yüksek çıkmıştı.Kolestrolün bu etkileri sertleşme sorunu isteksizlik gibi etkiler yapar mı ?
Doktorun kafasında bir tanı var bu tanı ićinde uğraşıyor. İnşallah bir şeyler bulur. Şayet istediği tahliler de de bişey cikmazssa , psikolojik diyip başından atacaktır buna hazırlıklı ol.
joecarrol

kmlpr2 yazdı:
joecarrol yazdı:Birde doktor kolestrol,ldl kolestrol,vdl kolestrol bunların hepsini de istemiş bu değerler geçen ay yaptırmıştım yüksek çıkmıştı.Kolestrolün bu etkileri sertleşme sorunu isteksizlik gibi etkiler yapar mı ?
Doktorun kafasında bir tanı var bu tanı ićinde uğraşıyor. İnşallah bir şeyler bulur. Şayet istediği tahliler de de bişey cikmazssa , psikolojik diyip başından atacaktır buna hazırlıklı ol.
inş dediğin gibi olur neyse bulunur teşekkür ederim.