NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM..

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Kadersiz446
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM..

Mesaj gönderen Kadersiz446 »

Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum aslında doğru doktoru bulamayıp bilinçsiz bir yöntem izlediğim için geçen yıldan beri çekiyorum. Kısaca özet hikâyem geçen yıl tanıştım cipro benzeri ilaclar verdiler en son Adana Başkentte prof urologa gittim adam resmen dalga gecip yolladı Allah belasını versin. Sonrasında Yaz geldi spora başladım ve tamamen unutmuştum herşey geçmişti ta ki 2 hafta once kısa şort ve tişört ile maca gidip maç sonrası soğuk betona oturana dek.. cocukta değilim 30 yaşındayım ama nasıl böyle bişe yaptım aklımı seveyim.. 2 haftadır çekiyorum tavanic iyi geliyor diye tavanice başladım ama tam tedavi etmiyor bakteriyel mi değil mi onu da bilmiyorum ilacı bırakıp 10 gun sonra düzene gidip meni kültürü versem bakteriyel ise orda saptanır mı tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi bana kronikleşmis mi onu da bilmiyorum ama gecen yıl yaza kadar çektim yazın kendiliğinden geçti ama sürekli hayat böyle yaşanmaz o yüzden öncesinden başlayarak tedavi olmak istiyorum enjeksiyon bile araştırdım ama tam olarak tedavi edilmediği de oluyormuş galiba.. :S
Dogukan01
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM..

Mesaj gönderen Dogukan01 »

Kadersiz446 yazdı:Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum aslında doğru doktoru bulamayıp bilinçsiz bir yöntem izlediğim için geçen yıldan beri çekiyorum. Kısaca özet hikâyem geçen yıl tanıştım cipro benzeri ilaclar verdiler en son Adana Başkentte prof urologa gittim adam resmen dalga gecip yolladı Allah belasını versin. Sonrasında Yaz geldi spora başladım ve tamamen unutmuştum herşey geçmişti ta ki 2 hafta once kısa şort ve tişört ile maca gidip maç sonrası soğuk betona oturana dek.. cocukta değilim 30 yaşındayım ama nasıl böyle bişe yaptım aklımı seveyim.. 2 haftadır çekiyorum tavanic iyi geliyor diye tavanice başladım ama tam tedavi etmiyor bakteriyel mi değil mi onu da bilmiyorum ilacı bırakıp 10 gun sonra düzene gidip meni kültürü versem bakteriyel ise orda saptanır mı tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi bana kronikleşmis mi onu da bilmiyorum ama gecen yıl yaza kadar çektim yazın kendiliğinden geçti ama sürekli hayat böyle yaşanmaz o yüzden öncesinden başlayarak tedavi olmak istiyorum enjeksiyon bile araştırdım ama tam olarak tedavi edilmediği de oluyormuş galiba.. :S
Adanada ben de düzgün doktor bulamadım maalesef ilker ünsala gittim masaj yapıyor ama amprik tedavi uyguluyor bende hiçbir işe yaramadı
red
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen red »

adı üstünde kronik prostatit. iyileştikten sonra da kendinize iyi bakmanız gerekiyor.
antibiyotik tedavisini kısa süreli değil de doktor kontrolünde enfeksiyonu baskılayana kadar kullanıp kesmeniz gerekiyor.
bağışıklığınızı yüksek tutun ayaklarınızı sıcak tutun, stresten ve soğuktan uzak durun. bağışıklık zayıf olursa hep başa döner bu hastalık.
Kadersiz446
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Kadersiz446 »

Dogukan01 yazdı:
Kadersiz446 yazdı:Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum aslında doğru doktoru bulamayıp bilinçsiz bir yöntem izlediğim için geçen yıldan beri çekiyorum. Kısaca özet hikâyem geçen yıl tanıştım cipro benzeri ilaclar verdiler en son Adana Başkentte prof urologa gittim adam resmen dalga gecip yolladı Allah belasını versin. Sonrasında Yaz geldi spora başladım ve tamamen unutmuştum herşey geçmişti ta ki 2 hafta once kısa şort ve tişört ile maca gidip maç sonrası soğuk betona oturana dek.. cocukta değilim 30 yaşındayım ama nasıl böyle bişe yaptım aklımı seveyim.. 2 haftadır çekiyorum tavanic iyi geliyor diye tavanice başladım ama tam tedavi etmiyor bakteriyel mi değil mi onu da bilmiyorum ilacı bırakıp 10 gun sonra düzene gidip meni kültürü versem bakteriyel ise orda saptanır mı tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi bana kronikleşmis mi onu da bilmiyorum ama gecen yıl yaza kadar çektim yazın kendiliğinden geçti ama sürekli hayat böyle yaşanmaz o yüzden öncesinden başlayarak tedavi olmak istiyorum enjeksiyon bile araştırdım ama tam olarak tedavi edilmediği de oluyormuş galiba.. :S
Adanada ben de düzgün doktor bulamadım maalesef ilker ünsala gittim masaj yapıyor ama amprik tedavi uyguluyor bende hiçbir işe yaramadı
Nasıl bi tedavi uyguladı ne yapıyor mesela anlatabilir misin sanırım ilk olarak prostat masajı ile pcr kültürü yaptırmam gerekiyor benim