Yardımcı olabilir misiniz? Belirtiler ve kültür sonucu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
scream1717

Yardımcı olabilir misiniz? Belirtiler ve kültür sonucu

Mesaj gönderen scream1717 »

Merhaba yaklaşık 5 senedir penis sızısı vardı. Bu süreçte prostatit teşhisi konulması ve 5 ay önce koyuldu ancak bundan sonra lebel avodart xatral azitro forprost gibi ilaçlar verildikten sonra sızı bu sefer makatta indir ve makatta yanma ağrı dolgunluk başladı..
Yaptırdığım kültürde streptococcus pluranimalium adında bakteri çıktı ve lökosit 2 3 çıktı.. Bu bakteri hakkında hiçbir yerde bilgi bulamadım.. Görüşleriniz neler. Şimdi duyarlı fosfomisin e başladım sadece ne tavsiye edersiniz.. Özellikte 4 senedir makatta hiç sorun yoktu ve ilaçları kullanıp avodart ı bırakınca makatta inmesi hk ne düşünüyorsunuz..
scream1717

Re: Yardımcı olabilir misiniz? Belirtiler ve kültür sonucu

Şuan penis unuttum 4 aydır makat sorunları çok zorluyor.. Yanma dolgunluk ağrı sızlanma VS.
kmlpr2
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen kmlpr2 »

scream1717 yazdı:Merhaba yaklaşık 5 senedir penis sızısı vardı. Bu süreçte prostatit teşhisi konulması ve 5 ay önce koyuldu ancak bundan sonra lebel avodart xatral azitro forprost gibi ilaçlar verildikten sonra sızı bu sefer makatta indir ve makatta yanma ağrı dolgunluk başladı..
Yaptırdığım kültürde streptococcus pluranimalium adında bakteri çıktı ve lökosit 2 3 çıktı.. Bu bakteri hakkında hiçbir yerde bilgi bulamadım.. Görüşleriniz neler. Şimdi duyarlı fosfomisin e başladım sadece ne tavsiye edersiniz.. Özellikte 4 senedir makatta hiç sorun yoktu ve ilaçları kullanıp avodart ı bırakınca makatta inmesi hk ne düşünüyorsunuz..
5 sene boyunca penisde sızıya nasıl dayanabildin. İyi olmadı mı hiç?
scream1717

Aslında aşırı sızı yoktu bazen rahatsız ediyordu ve boşalsam rahatlayacak gibi bir his.. Psikolojik dediler başta 2 sene ilaç kullandım baktım değil en son doktor koydu teşhisi... Ama ilaç kullanınca makatta indi ve beni rahatsiz eden bu şuanda