Hiç Tedavi Almadan Erken Dönemde İyileşme

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Leoren32
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Hiç Tedavi Almadan Erken Dönemde İyileşme

Mesaj gönderen Leoren32 »

Arkadaşlar daha yeni foruma üye oldum 1 haftadır da takip ediyorum yaklaşık 2 ay önce bir mastürbasyon sonrası her şey normaldi fakat zevk alamadım
o dönemler hayatımda işler iyi gitmiyordu herhalde konsantre olamadım kafam başka yerde vs sebeplerle dikkate almadım 1.5 hafta önce de sürekli idrar hissi açığa çıktı günde 10-15 kere falan tuvalete gidiyordum 1 hafta boyunca yaşadım bu durumu uyuyamıyorsunuz bile bu forumu buldum tedavi için yolları araştırıyordum. fakat 3-4 gündür sürekli idrar hissim herhangi bir tedavi almadan geçti günde 3-4 kere gidiyorum artık. malum bu sürede hiç tedavi almadım. Tek semptomum boşalırken fazla zevk alamamak fakat meni de bir sıkıntı yok ereksiyon sıkıntım falan hiç olmadı şuanlık. Kendiliğinden geçiyor mu diye soracaktım bu mümkün mü ? İdrar hissinin geçmesi iyiye işaret midir ?
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Re: Hiç Tedavi Almadan Erken Dönemde İyileşme

Mesaj gönderen Dertlii »

Allah dilerse geçer herşey de , senin kronik prostatit olduğu n ne malûm fazla kafaya takkma uykusuzluk bir hâlde ilişki halinde olmak zevk vermez. Yanma yok batma hissi Yok kabızlık Yok bu hastalığın lânet ızdırap olduğu bir yana sanki cam ile penisin in için i kesiyor lar dayanmaz sn emin ol kaç kez secdeye geldim ağrıdan dua etti ğimi biliyor um bu ağrı olmasın da idrar sorunu olmasın da varsın cinsel likte olmasın dedim ama az düzelen de gönül ferman almaz akıl çalışmaz olur. Keşke dediğin gibi olsa hiçbir destek almadan geçsin kronik ne demek onu Google yaz bir sen kardeş