Büyük abdest yaparken meni gelmesi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Unlawfull21
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Büyük abdest yaparken meni gelmesi

Mesaj gönderen Unlawfull21 »

Ben de uzun zamandır var prostatitle mi başladı bilmiyorum ama rahatsiz eedici birşey değil , kafanıza takmayın hocam
asosyal
Hastalık Başlangıç Yılı: 2011

Mesaj gönderen asosyal »

Büyük abdesti bırak normal zamanda işerken bile geliyor sanki masturbasyon yapmış gibi
Dertlii
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen Dertlii »

O bendede olmuştu ilaç yan etkileri nddedi ileri derece kabızlık varsa bilhassa olur bnde ilaç adı yanlış hatırlamıyorsam calidren 50 mg içmiş tim 2007 de . Bir şey dicem.forum da mastürbasyon değil de normal cinsel ilişki iyi gelir bn masaj salonunda keşkül karıya gittim sonra mastürbasyon üst üste çok fena nüks yaşadım Kadr abi de olağan olduğunuu belirtti. Şimdi bugün de bir çiftle mircte Chett yaparken az sigara votka al gel kondom serbest karımi becer dedi bende kafayı çekip gitti m inş birşey olmaz duşta yaptım özür dilerim hepiniz den kendimden tiksiniyorum aklımı başıma bir türlü alamadım üstelik neyse
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı:O bendede olmuştu ilaç yan etkileri nddedi ileri derece kabızlık varsa bilhassa olur bnde ilaç adı yanlış hatırlamıyorsam calidren 50 mg içmiş tim 2007 de . Bir şey dicem.forum da mastürbasyon değil de normal cinsel ilişki iyi gelir bn masaj salonunda keşkül karıya gittim sonra mastürbasyon üst üste çok fena nüks yaşadım Kadr abi de olağan olduğunuu belirtti. Şimdi bugün de bir çiftle mircte Chett yaparken az sigara votka al gel kondom serbest karımi becer dedi bende kafayı çekip gitti m inş birşey olmaz duşta yaptım özür dilerim hepiniz den kendimden tiksiniyorum aklımı başıma bir türlü alamadım üstelik neyse
Kondomsuz yapmamisindir inş..
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Kondom suzz yaptım abi yine kafam güzel gttim adam zorla dı biraz akıl sz davranış yaptım yine. Ne olcak abi zaten covit19 um. Tedavi görüyor um. Kadir abi yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım
Valeri

Mesaj gönderen Valeri »

Dertlii yazdı:O bendede olmuştu ilaç yan etkileri nddedi ileri derece kabızlık varsa bilhassa olur bnde ilaç adı yanlış hatırlamıyorsam calidren 50 mg içmiş tim 2007 de . Bir şey dicem.forum da mastürbasyon değil de normal cinsel ilişki iyi gelir bn masaj salonunda keşkül karıya gittim sonra mastürbasyon üst üste çok fena nüks yaşadım Kadr abi de olağan olduğunuu belirtti. Şimdi bugün de bir çiftle mircte Chett yaparken az sigara votka al gel kondom serbest karımi becer dedi bende kafayı çekip gitti m inş birşey olmaz duşta yaptım özür dilerim hepiniz den kendimden tiksiniyorum aklımı başıma bir türlü alamadım üstelik neyse
Ne enteresan insanlar var gerçekten anlamak mümkün değil. Eşiyle bir başkası nasıl bir fantezi olabilir ki yazık gerçekten !
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Özür dilerim tek erkek alıyormuş az yaşlı 45 50 yaş kadın duvara gençlik evlilik resimleri vardı haklı snz çok büyük hatta yaptım ve para da istediler salak gibi verdim abi acil pskiatriye gtmem lazım korronayım biliyorum HES kodu isticekler işe bile gidemiyorum yazık ettim
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dertlii yazdı:Kondom suzz yaptım abi yine kafam güzel gttim adam zorla dı biraz akıl sz davranış yaptım yine. Ne olcak abi zaten covit19 um. Tedavi görüyor um. Kadir abi yardımcı olur musunuz ne yapmalıyım
Sen onlarada corona bulastirdin ozaman pozitif ikenmi gittin?
Yapacagin şu aklını basina alıp tedavi olmak. Pozitif iken insanlarla temas etmemek, negatife döndükten sonra prostatit tedavine devam etmek.
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Tamam abi çok saol negatife döndük ten sonra prostatit tedavi si olacam
Dertlii

Mesaj gönderen Dertlii »

Haklısın z gizli den aldılar belli ki bir yerde çalışıyor lar banka PTT yâda herhangi bir yerde çok pişman olduğum Haller de işler de buldum kendimi artık bunlar a prim vermeyeceğim inş. Genel eve bile gitmiyor um.ama su internet ti yanlış kullanımı da söz konusudur benim gibi chet cut yaparsa nz her bir pislik denk gelir hemde para istedi ler içki istediler bnde prim verdiğim için çok özür dilerim sizden başta kadir abide. N hepiniz den tek tek. Haklısın z