Bu hastalık beni öldürmesede bu psikoloji ile baska hastalıktan ölür gideriz

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Bu hastalık beni öldürmesede bu psikoloji ile baska hastalıktan ölür gideriz

Mesaj gönderen huseyin252 »

ABittersweetLi yazdı:
huseyin252 yazdı:
ABittersweetLi yazdı:bu hastalıkta psikolojiyi bozmamak gerekiyor. aynı şeyleri az çok herkes yaşıyor. zamanla şikayetler azalmaya başlayınca psikolojide düzeliyor. ben her şeyi yiyip içiyorum. çok şükür yeme içme ile ilgili bir sıkıntım kalmadı. ama fazla stresli olduğum zamanlarda ya da üst üste mast yaparsam. hatta gün içerisinde 3-4 saat ara ile bile yapsam sıkıntı yaratıyor. bu da demek oluyor ki bir gün evlenirsem gece boyunca bir kez ilişkiye girebileceğim. tabii böyle şeyleri evlenmeden önce evleneceğiniz kişiye söylemeniz gerekiyor. yoksa sonrası çok sıkıntılı olur. yani karşı taraf bir kez daha isterse olmaz derseniz aile hayatınız iyi olmaz. tabii bu benimle ilgili bir sorun. prostatit olup cinselliği iyi olanlarda var.
Bir gecede 4 ü denedim bir sıkıntı veya nüks yaşamadım. Bence enfeksiyon devam ediyor olabilir
herkeste aynı sorunlar olmayabiliyor. enfeksiyonun devam etmesi imkansız. tonla ilaç kullandım zamanında. kültürlerde bir şey çıkmıyor. lökositte yok.

Bilmiyorum ama 2 kültür verip kontrol ederim çıkmazsa üremezse enfeksiyon bitti ürererse yine tedavi yolda
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
Fefefe
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Bu hastalık beni öldürmesede bu psikoloji ile baska hastalıktan ölür gideriz

Mesaj gönderen Fefefe »

Maydanozla gecirdim demistim ama uzun donem gitmiyor. Bobrek degerlerini de gecici yukseltiyor. 6 aydir cipralex 10 mg iciyorum. Semptomlar geciriyor gercekten. Uçak bazen geç kalkıyor ve kalite %85lerde bazen 95lere cikiyor. Bende lokosit sifirdi bu arada. bu kadar mantiksiz bi hastalik olamaz. İdrar debisini birazcik dusuruyor cipralex biraktigimda artiyor ama bu seferde semptomlar geri geliyor. Gecen yıl 1-2 kere ani kalcadan sancı girip 1-2 damla idrar geldigi olmustu. O zamandan beri yok.

Nolursan olsun ilacsiz stresi carpintiyi engelliyor nolcaksa olsun moduna giriyorsunuz. Belki de o yuzden rahatlatiyor. Ayni sekilde kadinlarda olan fibromiyalji agrilari da depresanlarla geciyor. Demekki etkin bir yonu var.

Hangi tedaviyi denerseniz deneyin yaninda kesin psikiyatra gidin derim. Kullandigin tedavi kasları gevsettigi icin daha etkin olabilir.