Testiste Hassaslık

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
orhanm
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Testiste Hassaslık

Mesaj gönderen orhanm »

Arkadaşlar merhabalar,
Bu prostatit olduğumdan beridir testisime çok küçük bir darbe alsam da yanıyor, ağrıyor uzun süre. Sızlıyor falan böyle. Sizde de böyle mi?
mustafaa
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Testiste Hassaslık

Mesaj gönderen mustafaa »

Ani dokunmaya karşı duyarlı benim tesislerde peniste de var hassaslık aynı zmanda
Belki çok yoruldun, belki çok bunaldın ama bak Rabbin ne buyuruyor;

"Rabbinin rızâsına ermek için sabret."
-Müdessir/7.ayet
orhanm

Mesaj gönderen orhanm »

mustafaa yazdı:Ani dokunmaya karşı duyarlı benim tesislerde peniste de var hassaslık aynı zmanda
Sağ ol hocam. Küçük bir darbe aldım basit bir darbe iki gündür yanıyor.
poyraz

Mesaj gönderen poyraz »

Bende de var hatta sık idrar var bu durum harici semptomum kalmadı ama testsisi çözsem gerisi çokta umrumda değil
mokoko

Mesaj gönderen mokoko »

benimde testiste 1 yıldır kronik bir ağrı var ama sizinki gibi değildir muhtemelen. Benim ağrım sol testiste donuk bir şekilde ve neredeyse hep var. Varikosel ameliyatı da olmuştum ama geçmedi. Sağ tarafta da var ama sağdaki hassasiyet şeklinde, soldaki ise donuk bir sinirsel ağrı gibi bazen de sanki testis fermuara sıkışmış gibi ağrıyor.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

mokoko yazdı:benimde testiste 1 yıldır kronik bir ağrı var ama sizinki gibi değildir muhtemelen. Benim ağrım sol testiste donuk bir şekilde ve neredeyse hep var. Varikosel ameliyatı da olmuştum ama geçmedi. Sağ tarafta da var ama sağdaki hassasiyet şeklinde, soldaki ise donuk bir sinirsel ağrı gibi bazen de sanki testis fermuara sıkışmış gibi ağrıyor.

Sol testiste benimde vardı kronik bir agrı şükür kışınki aldığım targocid tedavisinden sonra kayboldu bir daha olmadı
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder
mokoko

Mesaj gönderen mokoko »

huseyin252 yazdı:
mokoko yazdı:benimde testiste 1 yıldır kronik bir ağrı var ama sizinki gibi değildir muhtemelen. Benim ağrım sol testiste donuk bir şekilde ve neredeyse hep var. Varikosel ameliyatı da olmuştum ama geçmedi. Sağ tarafta da var ama sağdaki hassasiyet şeklinde, soldaki ise donuk bir sinirsel ağrı gibi bazen de sanki testis fermuara sıkışmış gibi ağrıyor.

Sol testiste benimde vardı kronik bir agrı şükür kışınki aldığım targocid tedavisinden sonra kayboldu bir daha olmadı
bana 6 haftalık bactrim forte verdiler kullanıyorum ama yinede geçmeyeceğini düşünüyorum. Benim orada sinirlerde bir hassasiyet kaldı. Size targocidi enfeksiyon doktorumu yazdı? Bende metisilin dirençli stafikolok var ama bactrim verdiler.
huseyin252
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen huseyin252 »

mokoko yazdı:
huseyin252 yazdı:

bana 6 haftalık bactrim forte verdiler kullanıyorum ama yinede geçmeyeceğini düşünüyorum. Benim orada sinirlerde bir hassasiyet kaldı. Size targocidi enfeksiyon doktorumu yazdı? Bende metisilin dirençli stafikolok var ama bactrim verdiler.
Aynen enfeksiyon doktorunda 4 ay gibi bir süre tedavi aldım 3 ay targocid bir ay bahrimforte
Herkes bir hayat şeçer seçtiği hayatın bedelini öder