Testis etrafındaki dokuda lezyon

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Rozdi35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Testis etrafındaki dokuda lezyon

Mesaj gönderen Rozdi35 »

Testisimde ufak sert bişey elime geldiği için doktora başvurdum varikosel olabilir mi diye buraya başlık açmıştım doktora gittiğim zaman epidimim den şüphelenip ultrasona gönderdi ultrasonda ufak bir lezyon , nodüle rastlandı doktor beyin yanına çıktığım da her ihtimale karşı ertesi gün ultrasona ve kanser için kan tahlili ne bakıldı şükür bugün o sonuçlarda temiz çıktı doktor bey orda bir lezyonun olduğunu ama test sonuçlarının bunu desteklemediğini bildirdi benim sorum şu olucak basına böyle birşey gelen oldumu ve hangi nedenlerden böyle birşey çıkmış olabilir korkulcak birşey varmıdır
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Re: Testis etrafındaki dokuda lezyon

Mesaj gönderen kadir »

Rozdi35 yazdı:Testisimde ufak sert bişey elime geldiği için doktora başvurdum varikosel olabilir mi diye buraya başlık açmıştım doktora gittiğim zaman epidimim den şüphelenip ultrasona gönderdi ultrasonda ufak bir lezyon , nodüle rastlandı doktor beyin yanına çıktığım da her ihtimale karşı ertesi gün ultrasona ve kanser için kan tahlili ne bakıldı şükür bugün o sonuçlarda temiz çıktı doktor bey orda bir lezyonun olduğunu ama test sonuçlarının bunu desteklemediğini bildirdi benim sorum şu olucak basına böyle birşey gelen oldumu ve hangi nedenlerden böyle birşey çıkmış olabilir korkulcak birşey varmıdır
Ultrason sonuclarıni paylasirsan ancak cvp verebilirim
Rozdi35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Re: Testis etrafındaki dokuda lezyon

Mesaj gönderen Rozdi35 »

kadir yazdı:
Rozdi35 yazdı:Testisimde ufak sert bişey elime geldiği için doktora başvurdum varikosel olabilir mi diye buraya başlık açmıştım doktora gittiğim zaman epidimim den şüphelenip ultrasona gönderdi ultrasonda ufak bir lezyon , nodüle rastlandı doktor beyin yanına çıktığım da her ihtimale karşı ertesi gün ultrasona ve kanser için kan tahlili ne bakıldı şükür bugün o sonuçlarda temiz çıktı doktor bey orda bir lezyonun olduğunu ama test sonuçlarının bunu desteklemediğini bildirdi benim sorum şu olucak basına böyle birşey gelen oldumu ve hangi nedenlerden böyle birşey çıkmış olabilir korkulcak birşey varmıdır
Ultrason sonuclarıni paylasirsan ancak cvp verebilirim
Kadir abi resim olarak nasıl atabilirim sana