Dışkılama esnası yapışkan şeffaf sıvı?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
spread2021
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Dışkılama esnası yapışkan şeffaf sıvı?

Mesaj gönderen spread2021 »

Dışkılama esnasında mesaneden gelen idrar sandığım fakat ellediğimde yapışkan şeffaf bir sıvı. Bugün ikinci kez başıma geldi. Kabız gibi oldum ve dün duphalac içtikten sonra bu sabah tuvalete çıkarken başıma geldi. Bu ne olabilir?
alkan11

Re: Dışkılama esnası yapışkan şeffaf sıvı?

Mesaj gönderen alkan11 »

spread2021 yazdı:Dışkılama esnasında mesaneden gelen idrar sandığım fakat ellediğimde yapışkan şeffaf bir sıvı. Bugün ikinci kez başıma geldi. Kabız gibi oldum ve dün duphalac içtikten sonra bu sabah tuvalete çıkarken başıma geldi. Bu ne olabilir?
Prostat sivisi
spread2021

Mesaj gönderen spread2021 »

alkan11 yazdı:
spread2021 yazdı:Dışkılama esnasında mesaneden gelen idrar sandığım fakat ellediğimde yapışkan şeffaf bir sıvı. Bugün ikinci kez başıma geldi. Kabız gibi oldum ve dün duphalac içtikten sonra bu sabah tuvalete çıkarken başıma geldi. Bu ne olabilir?
Prostat sivisi
Ikınırken geldi, normal mi gelmesi neden gelir? Akışkan yalnız sanki idrarla karışık gibi..
alkan11

Mesaj gönderen alkan11 »

spread2021 yazdı:
alkan11 yazdı:
Prostat sivisi
Ikınırken geldi, normal mi gelmesi neden gelir? Akışkan yalnız sanki idrarla karışık gibi..
Prostatitli hastalarda normal yuksek basinc oldugu icin.Dışkı prostata degdi icin geliyor.Normal hasta olmuyanlardada gorulur
caca32

Mesaj gönderen caca32 »

Normal birşey hatta her insanda olur. Nedeni kabız oldugunuzda yada çok ıkındıgınızda prostata baskı olur ve sıvı çıkar uzun süre boşalmazsanız spermde çıkar takılacak bir konu değildir.