Bir saat önce sistoskobi oldum

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Bir saat önce sistoskobi oldum

Mesaj gönderen mrt2323 »

Arkadaşlarım mrb. Sistiskopi oldum biraz önce hatta şuan hale hastanedeyim.
Doktorun yorumu penis kökünün olduğu uretra bölümündeki 5 cm lik bölgede aşırı derecede deforme (kızarıklık, yırtılma gbi yani tabiri çok kötü dedi) şimdi iki ilaç yazacak Yazdginda isimlerini söylerim 10 gün tedavi sonrasında kontrol. Bu skntinin idrar sıkıntısı yapabileceğini ve birebir cinselliği etkilemesede ereksiyon sorununu yapabileceğini söyledi. Orayı duzelttikten sonrada aynı zamanda cinsel terapist uzmanı terapist olarak tedaviye devam edcekmis. Aynı zamanda cinsel terapist uzmanlığına var. Yorumlarınızı alabilirmiyim
Scorpion

Re: Bir saat önce sistoskobi oldum

Mesaj gönderen Scorpion »

Geçmiş olsun şikayetler neydi hocam. Yanma var mıydı idrar yollarinda. Bir de hangi doktora yaptırdınız sistoskopiyi?
Scorpion

Mesaj gönderen Scorpion »

Ayrıca neden oluşmuş bu tahribat? Doktor bu konuda birşey dedi mi?
mrt2323

Mesaj gönderen mrt2323 »

Gaziantep'te Liv hospitalda benim en büyük sorunum ereksiyon ve cinsel isteksizlik zayıf idrar idrarri tam boşaltma bosaldiktan sonra penis kökünde ağrı vardı onun haricinde hiç ağrım yok
mrt2323

Mesaj gönderen mrt2323 »

Neden oluştuğunu söylemedi Benimde aklıma gelmedi sormak ama benim bu sorunun başlangıcı 10 yıl önce bastrbasyon esnasında tam sertleşme olmadan boşalma oldu ve o saatten sonra penis ve kökünde ağrı sızlama gericekilme ile başladı akabinde ereksiyon sorunu isteksizlik halende devam ediyordu kim bilir belki de o bastirbasyon esnasında oldu
canadianguy1
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen canadianguy1 »

mrt2323 yazdı:Arkadaşlarım mrb. Sistiskopi oldum biraz önce hatta şuan hale hastanedeyim.
Doktorun yorumu penis kökünün olduğu uretra bölümündeki 5 cm lik bölgede aşırı derecede deforme (kızarıklık, yırtılma gbi yani tabiri çok kötü dedi) şimdi iki ilaç yazacak Yazdginda isimlerini söylerim 10 gün tedavi sonrasında kontrol. Bu skntinin idrar sıkıntısı yapabileceğini ve birebir cinselliği etkilemesede ereksiyon sorununu yapabileceğini söyledi. Orayı duzelttikten sonrada aynı zamanda cinsel terapist uzmanı terapist olarak tedaviye devam edcekmis. Aynı zamanda cinsel terapist uzmanlığına var. Yorumlarınızı alabilirmiyim
Hocam yazacagi ilaclari lutfen paylas benimde penis kokunde sikinti var
mrt2323

Mesaj gönderen mrt2323 »

Azosilin 500mg, molcef plus , arveles ve cardura yazdı yanliz molcef plus eczanelerde satılmıyormus artık Dr konuştum yarın onun yerine başa bişey yazacak