Gece Ereksiyonu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Dejavuuuuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2016

Gece Ereksiyonu

Mesaj gönderen Dejavuuuuu »

Merhabalar,
3 yıldan fazladır bu hastalığı çeken biri olarak akıntı belasından bıktım. En son pcr da yapıldı oda temiz çıktı. Uzun zamandır gündüz cinsellik yaşasamda gece ereksiyon oluyorum ve meni gelmiyor su gibi bir sperm kokan sıvı geliyor. Ertesi gün bu akıntı devam ediyor ve akıntıda kanda oluyor usg temiz mr temiz pcr temiz de bu gece ereksiyonu bende ayda bir olur ama ondada bildiğin boşalırdım artık öyle olmıyor yav şu mübarek günlerde bir kişi akıl versin bu neden olur hadi akıntıyı artık çözemeyeceğimi anladım her idrar sonrasında geliyor ama bu gece kuru boşalma ve sonrasıdaki kanlı akıntıda neyin nesi ?
mrt2323
Hastalık Başlangıç Yılı: 2012

Re: Gece Ereksiyonu

Mesaj gönderen mrt2323 »

Bende bu hastalık bastirbasyon esnasında tam sertleşme olmadan boşalma esnasında oldu o gündür bu gündür bir ay boşalmasam bile ruyalanma hiç olmadı gece ereksiyonuda bozuldu o günden sonra ve en büyük sknt ereksiyon olamama suan
Dejavuuuuu

Varmı bilgisi olan ? Kadir bey ?
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dejavuuuuu yazdı:Varmı bilgisi olan ? Kadir bey ?
Hemospermi , meniden kan gelmesi..prostat taşlari ve prostat enfeksiyonu sebeblerden biri olabilir. Prostat kanseri ihtimalini vermiyorum. 3 uretral akintidan kültür ve lokosit baktırin candidayada bakilsin. Enfeksiyonun devam etmesi kuvvetle muhtemel. Hicbir bulgu yoksa kandan Prokalsitonin tahlili yaptirin.
Dejavuuuuu

kadir yazdı:
Hemospermi , meniden kan gelmesi..prostat taşlari ve prostat enfeksiyonu sebeblerden biri olabilir. Prostat kanseri ihtimalini vermiyorum. 3 uretral akintidan kültür ve lokosit baktırin candidayada bakilsin. Enfeksiyonun devam etmesi kuvvetle muhtemel. Hicbir bulgu yoksa kandan Prokalsitonin tahlili yaptirin.
Kadir bey bende ailevi akdeniz ateşi rahatsızlığı olduğundan crp seviyesi normal zamanda bile 20 ler seviyesinde ref 5 iken
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Dejavuuuuu yazdı:
kadir yazdı:
Kadir bey bende ailevi akdeniz ateşi rahatsızlığı olduğundan crp seviyesi normal zamanda bile 20 ler seviyesinde ref 5 iken
Ozaman kardesim, 3 uretral akintidan p.sivisi, meni ve idrardan lokosit sayimi ve kültürde patojen aramaya devam ediceksiniz. İllaki enfeksiyon varsa bulgularda olacaktir.