Beyaz akıntı

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Beyaz akıntı

Mesaj gönderen Ordu52 »

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. ben bir konuda sizden bilgi almak istedim. Bende bu aralar büyük abdestimi yaparken beyaz bir akıntı oluyor. Bunu yaşayan varmı acaba ve sebebi nedir bilgi verirmisiniz teşekkúrler
erdem60
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Beyaz akıntı

Mesaj gönderen erdem60 »

Bende de oldu bir zaman galiba prostatit ile alakali
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Ordu52 yazdı:Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. ben bir konuda sizden bilgi almak istedim. Bende bu aralar büyük abdestimi yaparken beyaz bir akıntı oluyor. Bunu yaşayan varmı acaba ve sebebi nedir bilgi verirmisiniz teşekkúrler
İltihap o akıntıdan kültür yaptırın mutlaka
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

Kartal28 yazdı:
efsane2036 yazdı:
Ordu52 yazdı:Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. ben bir konuda sizden bilgi almak istedim. Bende bu aralar büyük abdestimi yaparken beyaz bir akıntı oluyor. Bunu yaşayan varmı acaba ve sebebi nedir bilgi verirmisiniz teşekkúrler
İltihap o akıntıdan kültür yaptırın mutlaka
Neye dayanarak iltihap diyorsunuz ?.Meni kanallarının dolu olmasından kaynaklı olabilir yada mastürbasyon sonrası yapılan dışkıdada bu akıntı gelebilir insanları endişelendirmeye gerek yok ama tabiki içini rahat ettirmesi için arkadaşa ben pcr öneririm.
Hepimiz yasadık bu durumu adama ben kotu bir sey demedım kültür yaptır dedim 2 seneyı gectı bu hastalıkla mücadele edıyorum hastalıktwn önce akıntı nedır bilmezdım ne tesadüfkü Prostit ve idrar yolu enfeksıyon olduktan sonra baslıyor bu akıntılar
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ordu kardesim, kronik prostatitli hastalarda bazen büyük tuvaleti yaparken ıkinmadan dolayi prostat salgısi cikabilir. Sanirım boyle bir durum bu.Korkulacak bir sey yok.
Ordu52
Hastalık Başlangıç Yılı: 2009

Mesaj gönderen Ordu52 »

kadir yazdı:
Ordu kardesim, kronik prostatitli hastalarda bazen büyük tuvaleti yaparken ıkinmadan dolayi prostat salgısi cikabilir. Sanirım boyle bir durum bu.Korkulacak bir sey yok.
Eyvallah abi saolasın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Rica ederim kardesim.
ABittersweetLi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen ABittersweetLi »

uzun süredir masturbasyon yapmadığım için her dışkılama ile birlikte beyaz akıntı geliyor. kar beyazı bir akıntı. ama masturbasyon yaptığım zamanlarda bu akıntı gelmiyordu. meni mi yoksa prostat salgısı mı tam olarak emin değilim. sonuçta geliyor işte. bir sorun yarattığı olmadı.
purology
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen purology »

Arkadaslar diski baski yaptigi icin aslinda bir Nevi dogal prostat masaji oluyorsunuz:) gelen sivi prostat salgisi. 15 yasinda da oluyordu...