Penis ucunda Islaklık & Üşüme Hissi Ve Makatta Kaşınma

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
asigenc07
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Penis ucunda Islaklık & Üşüme Hissi Ve Makatta Kaşınma

Mesaj gönderen asigenc07 »

Merhaba saygı değer forumdaş arkadaşlar googleda peniste üşüme ve sürekli ıslaklık hissi araması yaparken forumunuzu keşfettim ve bir sürü konu okudum gerek şüpheli cinsel ilişki sonrası gerek hiç cinsel ilişki yaşamamış insanlarda bendeki sorunların benzerlerini yaşayanları gördüm.
Yardımı dokunucak bilgi alışverişi yapıcak tavsiyeler vericek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Kendimde bahsedeyim biraz 33 yaşındayım Antalya da yaşıyorum işim home office evden çalışıyorum.(sürekli koltukta oturmanın makat kaşıntısı ile bağı olabilir mi diye :))
Medeni durum çok partnerli
ŞİKYETLERİN ÖZETİ
Penis ucunda sürekli ıslaklık ve üşüme hissi
Çok nadir iç çamaşırında parlak şeffaf akıntı
Makatta Kaşıntı

NOT: İdrar yaparken yanma ve acı yok. Boşalırken herhangi bir şikayet yok Sperm kalitesi normal

-Partnerimle Korunmalı cinsel ilişki sonrası şikayetler başladı hemen Bel Soğukluğu olabileceğini düşündüğüm için (ki değilmiş) hekime gittim. İdrar Testi ve İdrar Kültürü yapıldı.
İdrar Kültürüne Üreme olmadı
İdrar testinde Lökosit 12 değerinde çıktı
Yazdığı ilaçları kullandım UNACEFİN 1G ENJEKSİYON VE MONODOKS 100MG 14 KAPSÜL
Akıntı kesildi ilaç bitene kadar cinsel ilişkiden uzak durdum ama hafif ıslaklık hissi ile üşüme kaldı gibiydi tam iyi oldum derken

-Makat kaşıntısı devam ettiği için Genel Cerraha gittim parmağı yedik Çatlak yada hemoroid yok dedi ANESTOL VE BETNOVATE krem yazdı gönderdi

-Başka bir partnerimle korunmalı ilişki esnasında condom yırtılmış ve uzun süre hissetmeden devam etmiş. Sonrasında yine aynı şikayetler başladı bu sefer hafta sonu sokağa çıkma yasağı var diye acile gittim şikayetlerimi anlattım
Yazdığı ilaçlar TETRADOX 100MG - CİPRO 500MG - BUSCOPAN 10MG yazdı ve kullanıyorum daha bitmedi ama şikayetlerimde hiç hafiflemedi sonra araştırırken forumu bulunca şikayetlerimi paylaşıp bir yol haritası belirmeye karar verdim. Antalyada doktor önerisi olan varmı gerekli PCR testi yada başka testleri yaptırabileceğim LAB var mı belli ki bu illetten çabuk kurtuluş yok.

CİNSEL HAYAT DETAYI
Cinsel hayatımda daha önce 2 defa daha Bel Soğukluğuna yakalandım sonuncusu 3/4 ay önceydi ve doktorun verdiği ilaçlar antibiyotik ishal yaptı 3 hafta kadar sürdü Makat kaşıntısı ondan sona başladı gibi. Diğer hastalığımda HPV siğil çıkmıştı onu yakarak tedavi ettirdim ve korunmasız cinsel ilişkiye tövbe ettim.

Tüm arkadaşlara geçmiş olsun ve acil şifalar dilerim.
rimax1111

Re: Penis ucunda Islaklık & Üşüme Hissi Ve Makatta Kaşınma

Mesaj gönderen rimax1111 »

Meraba çözüm bulabildinizmi,bende antalyadayim ve Rus bı hatunla korunmasız yaptık sonradan dediğine göre cinsel hastalığı varmış,birkaç gündür penis ucunda karıncalanma vardı bugün oturup kalkarken rahatsız eden sol testiste ağrı var,ilk ilişkiden bir hafta sonra bunlar başladı akıntı ve ağrılı idrar yok,makat bölgesinde de belki çok hafif kaşıntı var.
Hasta124
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen Hasta124 »

Kardeşim bende uzun süredir bu forumu takip edenlerdenim senin durumunun aynısını yaşadım bende bel soğukluğu bu şikayetlerden tam 1.5 ay sonra gerçekleşti. şuan oyalanarak kendini çıkmaz bir yola sokuyorsun direk iyi bir doktora gidip hemen kaşınma yanma var diyerek tedavi almalısın. bu şikayetler sonrasında 6 aya kadar varan süre sonunda bel soğukluğu geçiren bile varmış. bel soğukluğuna neden olan bakteri olmasada diğerlerinden biri bulaşmış olduğu kesin. kaşıntı var ise geçmiş olsun ben tam 1.5 ay deli gibi kaşındım kaşındım içi deli gibi kaşınıyordu ve sonra bir sabah uyandım durum kötüydü. 2 senedir uğraşıyorum. kurtulamıyorum.
rimax1111

Hocam sol testiste belirtiler varikosele çok benziyor ama varikosel sebebi olarak pek bakterileri göstermiyorlar,en garantisi sizin dediğiniz tabii ki...
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen Hergele »

Hasta124 yazdı:Kardeşim bende uzun süredir bu forumu takip edenlerdenim senin durumunun aynısını yaşadım bende bel soğukluğu bu şikayetlerden tam 1.5 ay sonra gerçekleşti. şuan oyalanarak kendini çıkmaz bir yola sokuyorsun direk iyi bir doktora gidip hemen kaşınma yanma var diyerek tedavi almalısın. bu şikayetler sonrasında 6 aya kadar varan süre sonunda bel soğukluğu geçiren bile varmış. bel soğukluğuna neden olan bakteri olmasada diğerlerinden biri bulaşmış olduğu kesin. kaşıntı var ise geçmiş olsun ben tam 1.5 ay deli gibi kaşındım kaşındım içi deli gibi kaşınıyordu ve sonra bir sabah uyandım durum kötüydü. 2 senedir uğraşıyorum. kurtulamıyorum.
Hocam prostat sıvısından kültür pcr vs yaptırdınız mı? Ne tür tedavi aldınız ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Esref35

Mesaj gönderen Esref35 »

Peki prostatitte de bu makat kaşıntısı olabiliyor mu ? Yoksa sadece cinsel yolla bulasan hastalıklarda mı oluyor ?
Followme
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Mesaj gönderen Followme »

Esref35 yazdı:Peki prostatitte de bu makat kaşıntısı olabiliyor mu ? Yoksa sadece cinsel yolla bulasan hastalıklarda mı oluyor ?
Başka sebeplerde olabilir, bağırsak kurtları, mantarlar, iç dış hemoroidler, fissürler gibi birçok kaşıntı yapabilecek sebepler var.
Hasta124

Mesaj gönderen Hasta124 »

Hergele yazdı:
Hasta124 yazdı:Kardeşim bende uzun süredir bu forumu takip edenlerdenim senin durumunun aynısını yaşadım bende bel soğukluğu bu şikayetlerden tam 1.5 ay sonra gerçekleşti. şuan oyalanarak kendini çıkmaz bir yola sokuyorsun direk iyi bir doktora gidip hemen kaşınma yanma var diyerek tedavi almalısın. bu şikayetler sonrasında 6 aya kadar varan süre sonunda bel soğukluğu geçiren bile varmış. bel soğukluğuna neden olan bakteri olmasada diğerlerinden biri bulaşmış olduğu kesin. kaşıntı var ise geçmiş olsun ben tam 1.5 ay deli gibi kaşındım kaşındım içi deli gibi kaşınıyordu ve sonra bir sabah uyandım durum kötüydü. 2 senedir uğraşıyorum. kurtulamıyorum.
Hocam prostat sıvısından kültür pcr vs yaptırdınız mı? Ne tür tedavi aldınız ?
hocam ben bel soğukluğu akıntımdan 2 tane lab da pcr verdim ikisinde de hiç bişey cıkmadı iğne ve cipro vs kullandım akıntı 2 defa geri döndü sonrasında 7 ay kadar aralıksız iğne hap tarivid tavanic vs kullandım artık akıntı geri gelmiyor ama akıntım var gibi şikayetlerim devam ediyor. geçen seneye göre oldukça iyiyim fakat malesef tamamen geçmiyor.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Esref35 yazdı:Peki prostatitte de bu makat kaşıntısı olabiliyor mu ? Yoksa sadece cinsel yolla bulasan hastalıklarda mı oluyor ?
Prostatitte makat kasintisi olur kardesim. Eger fungal bir durum yoksa, bu hastalikta prostatin şiş olup kalin bagirsaga uyguladigi baski sebebi ile diskiyi tam olarak disari atamadigindan dolayi tam çıkışta kalıntı kaliyor...bu kalinti kasintiya sebep olur. Boyle bir durumda makati yikamanizi öneririm.
asigenc07

rimax1111 yazdı:Meraba çözüm bulabildinizmi,bende antalyadayim ve Rus bı hatunla korunmasız yaptık sonradan dediğine göre cinsel hastalığı varmış,birkaç gündür penis ucunda karıncalanma vardı bugün oturup kalkarken rahatsız eden sol testiste ağrı var,ilk ilişkiden bir hafta sonra bunlar başladı akıntı ve ağrılı idrar yok,makat bölgesinde de belki çok hafif kaşıntı var.
Merhaba kardeşim bende Antalyadayım dediğim gibi eski bir partnerimle ön şevişmeden hemen sonra kondom taktım o arada çıplakken hafif sürtünme ile kendini tatmin ederken zaman geçti tabi ondan sonra birinci akıntı ve bel soğukluğu sanmam doktora gitmem. ikinciside başka partnermle birlikte olurken condomun yırtılmsı ve nüks etmesi tekrar belirtilerin
asigenc07

Merhaba hocam bu cevap banamı kusura bakmayın foruma hergün bakıyordum konuma yazan varmı diye sonra girmedim birkaçgün teşekkür ederim ilgilenmişnisiniz.

Tavsiyeleriniz nedir İstanbula yada başka şehirde bir doktora gidebilirim.

Testislerde ağrı idrar yaparken acı ve yanma yok. Makat kaşıntısı arada tatlı hafif yokluyor ama kaşıntıdan durulmaz acıtıcı boyutta değil.

Benim penis ucunda üşüme ve hafif ıslaklık hissi ve nüksettiğinde iç çamaşırında şeffaf parlak meni zevk suyu gibi akıntı
asigenc07

rimax1111 yazdı:Meraba çözüm bulabildinizmi,bende antalyadayim ve Rus bı hatunla korunmasız yaptık sonradan dediğine göre cinsel hastalığı varmış,birkaç gündür penis ucunda karıncalanma vardı bugün oturup kalkarken rahatsız eden sol testiste ağrı var,ilk ilişkiden bir hafta sonra bunlar başladı akıntı ve ağrılı idrar yok,makat bölgesinde de belki çok hafif kaşıntı var.
Doktor araştırıyorum birde Antalyada Labarotuar çok acaba forumda bahsi geçen testleri yapan varmıdır.

Birde hatunun hastalığından bahsetmişşin nedir özel değilse söylediyse tabi
asigenc07

sianure yazdı:antalyada bu hastalikla adamakilli ilgilenen doktor yok arkadaslar maalesef
Öneri ve tavsiyeleriniz ne olur hocam.
asigenc07

sianure yazdı:
asigenc07 yazdı:
sianure yazdı:antalyada bu hastalikla adamakilli ilgilenen doktor yok arkadaslar maalesef
Öneri ve tavsiyeleriniz ne olur hocam.
maddi elverisin varsa istanbula gitmeni oneririm
Doktor ve tüm tesleri yapıcak Lab önerisi? yapabilirmisiniz hocam
asigenc07

sianure yazdı:
asigenc07 yazdı:
sianure yazdı:
maddi elverisin varsa istanbula gitmeni oneririm
Doktor ve tüm tesleri yapıcak Lab önerisi? yapabilirmisiniz hocam
muhsin balabana gidebilirsiniz prostat sivinizdan hem lokosit bakar hem de isterseniz laba kultur ve pcr icin gonderir, rektal ultrasonla detaylica prostatiniza da bakar, tedavide nasil bilemem ama tahlil ve goruntuleme icin iyi bir dr
Muayene ücreti ve testlerin maliyeti hakkında hiç bilginiz varmı
rimax1111

asigenc07 yazdı:
Doktor araştırıyorum birde Antalyada Labarotuar çok acaba forumda bahsi geçen testleri yapan varmıdır.

ureaplasma ve hpv varmış hocam,hpv yi prezervatif de önlemiyor zaten siğil yapan hastalık,siğil yapmayan türleri de kadında rahim kanserine yatkınlık yapıyormuş fakat erkeğe ne yapar bilmem,hatunda siğil falan yoktu dikkat ederim öyle şeylere,tabi bunlar Rusya'da yaptırdığı testten,bu zamana kadar başka birşey kapmissa onu bilemem
asigenc07

rimax1111 yazdı:
asigenc07 yazdı:

ureaplasma ve hpv varmış hocam,hpv yi prezervatif de önlemiyor zaten siğil yapan hastalık,siğil yapmayan türleri de kadında rahim kanserine yatkınlık yapıyormuş fakat erkeğe ne yapar bilmem,hatunda siğil falan yoktu dikkat ederim öyle şeylere,tabi bunlar Rusya'da yaptırdığı testten,bu zamana kadar başka birşey kapmissa onu bilemem
Geçmiş olsun abi sen ne yaptın hangi doktora gittin hangi testleri yaptırın şikayetlerin nedir
rimax1111

asigenc07 yazdı:
rimax1111 yazdı:
asigenc07 yazdı:

Geçmiş olsun abi sen ne yaptın hangi doktora gittin hangi testleri yaptırın şikayetlerin nedir
ben daha gidemedim rusyadayken o yaptırmış,şu an tek şikayet varikosel gibi sol tarafta testis arkası ya da prostata yakın tarafta oturup kalkarken sızı var bazen kalçaya bazen arka bacağa vuruyor ağrısı,sex öncesi zevk suyu biraz fazla geliyor eskiden de gelirdi ama bubkadar değil birkaç supplement kullanıyorum forumda önerilen belki onlardan olabilir,
asigenc07

rimax1111 yazdı:
asigenc07 yazdı:
rimax1111 yazdı: ureaplasma ve hpv varmış hocam,hpv yi prezervatif de önlemiyor zaten siğil yapan hastalık,siğil yapmayan türleri de kadında rahim kanserine yatkınlık yapıyormuş fakat erkeğe ne yapar bilmem,hatunda siğil falan yoktu dikkat ederim öyle şeylere,tabi bunlar Rusya'da yaptırdığı testten,bu zamana kadar başka birşey kapmissa onu bilemem
ben daha gidemedim rusyadayken o yaptırmış,şu an tek şikayet varikosel gibi sol tarafta testis arkası ya da prostata yakın tarafta oturup kalkarken sızı var bazen kalçaya bazen arka bacağa vuruyor ağrısı,sex öncesi zevk suyu biraz fazla geliyor eskiden de gelirdi ama bubkadar değil birkaç supplement kullanıyorum forumda önerilen belki onlardan olabilir,

Geçmiş olsun hocam. Benim şikayetler 1 Kutu Cipro ve tetradoxtan sonra kesildi akıntı ve ıslaklık üşüme hissi yok. Makat kaşıntısı arada yokluyor ama bu hastalıkan önce başlamıştı.

Anlam veremediğim şekilde makat kaşıntısı çin doktorun verdiği kremler kullanınca diğer antibiyotikleride içiyordum makatta doluluk hissi ve tuvalete çıkamamama başlamıştı antibiyotikler bitti kabızlık azaldı doluluk hissi ve rahatsızlık geçti

Şuan ne yapacağımı bilmiyorum daha bunun üstüne hiç cinsel birliktelikte yapmadım o iki partnerimdende ayrıldım durumu açıklayıp ve doktora gitmelerini söyledim birazda psikolojik etki yaratmıyor değil insanda :(
haktan07

Mesaj gönderen haktan07 »

Antalya da bu işlerde iyi doktor bulursanız haber verin arkadaşlar birbirimizi bilgilendirelim
hastaliktan

Mesaj gönderen hastaliktan »

kadir yazdı:
Prostatitte makat kasintisi olur kardesim. Eger fungal bir durum yoksa, bu hastalikta prostatin şiş olup kalin bagirsaga uyguladigi baski sebebi ile diskiyi tam olarak disari atamadigindan dolayi tam çıkışta kalıntı kaliyor...bu kalinti kasintiya sebep olur. Boyle bir durumda makati yikamanizi öneririm.

Kadir abi sen şimdi böyle söyleyince enfeksiyon için kullandığım ilaçların bana hiç bir etkisi olmayışı bana fungalı olabileceğim aklıma geldi birde o tatlı kaşıntım :)
ben şu antim bitince birde mantar için ilaç yazdırayım ,:) bende kanlı karışık idrar falanda vardı ama bilemiyorum :) acaba anksiyetemi oldum yine :)
hastaliktan

Fotoğraf için kusura bakmayın dilimin resmi

https://resimyukle.org/i/bHU1g

Kadir abi şimdi ben dahiliyeyede gittim . Anlattım konuyu kanlı karışık idrar falan . Bana ne ilaç yazdılarsa enfeksiyonum azalmamıştı ne zaman sadece 2 hafta boyunca su içtiysem kendime gelmiştim . Enfeksiyonla beraber belirtiler :

Sol ve sağ boynun bir anda şişmesi yatarken katlandığını hissediyordum .
Alnımda geçmeyen sivilce gibi izler var
Tutamadığım öksürüğüm var bir anda gelen .
Geçmeyen sünizitim var
Karında şişkinlik ve ağrı oluyordu ama şuan yok .
Bağırsağımda gazım aşırıydı şuan normal diyebilirim .
Birde antilerle geçmeyen idrar yanmam kanla karışık koyu idrar
Ayrıca stres ve düzensiz beslenmede vardı .
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

hastaliktan yazdı:Fotoğraf için kusura bakmayın dilimin resmi

Kadir abi şimdi ben dahiliyeyede gittim . Anlattım konuyu kanlı karışık idrar falan . Bana ne ilaç yazdılarsa enfeksiyonum azalmamıştı ne zaman sadece 2 hafta boyunca su içtiysem kendime gelmiştim . Enfeksiyonla beraber belirtiler :

Geçmeyen sünizitim var
Sizin anlattiginiz seylerin bir cogunun prostatitle alakasi yok. Kanla karisik koyu idrar icin iyi bir urologa gorunup detayli tahlil ve görüntülü yöntemlerle tanıyı koyup dogru tedaviye gecmeniz lazım. Bunlar olmadan bir yorum yapma şansim yok sevgili kardesim.
hastaliktan

kadir yazdı:

Geçmeyen sünizitim var
Sizin anlattiginiz seylerin bir cogunun prostatitle alakasi yok. Kanla karisik koyu idrar icin iyi bir urologa gorunup detayli tahlil ve görüntülü yöntemlerle tanıyı koyup dogru tedaviye gecmeniz lazım. Bunlar olmadan bir yorum yapma şansim yok sevgili kardesim.

İlk başlarda böyleydi Kadir abi . Sonra makat ve testilerimin arasında yanmaya ve tenis topu dolgunluğuna döndü iş . Zafer hocayada gittim . Masajda yaptırdım. Şişin var dediler ama kötü değilmiş yani.

Ben yukardaki olayı anlatırken hastalık başlangıcına girdim .
hastaliktan

Olmuyoriste yazdı:

Geçmeyen sünizitim var
Alın bölgenizdeki sivilceler antibiyotiklerin toksik etkisindendir, öksürük ve sinüzit, enfeksiyonu solunum yollariniza taşıdığınızı düşündürüyor şu an nasılsınız geçen semptomlarınız hangileri ilaçlar etki etti mi acaba geçmiş olsun dileklerimle. ..

Teşekkürler hocam . Kan vermekten kollarım bir ara morarmıştı. Herşey normal çıkıyordu . Candida diyeti yapıyorum 4 haftadır daha iyiyim .