Prostatit olabilir miyim ? Lütfen yardım edin

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Ahmetuu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Prostatit olabilir miyim ? Lütfen yardım edin

Mesaj gönderen Ahmetuu »

Öncelikle Allah herkese şifa versin
2020 mart ayından beri anormallikler yaşıyorum kısa kesmeye çalışarak anlatayım.
Herşey penis ucumda batmalarla başladı ve çok rahatsız ediyordu brkaç gün bu batmalar olduktan sonra testislerimin altında ağrılar başladı ve beyaz akıntım da o zaman başladı (o zamandan bu yana ara ara kesilsede sürekli var)
Genital bölge ağrılarım o ilk dönem dışında sadece peniste ve testiste oldu.
Bunların yanında dönem dönem sık idrara çıkma bazen idrarda yanma oluyor.
Doktora kaç kez gittim bilmiyorum. Klasik... İdrar testi ultrason ve bir şeyin yok denildi fakat hep ilaç yazdılar. Sol böbreğimde biraz büyüme varmış.
Bir sene boyunca şeffaf akıntı çok kısa süreli durmalar dışında hep devam etti.
Bir keresinde penisimin sol alt kısmındaki ağrı dayanılamayacak seviyede olduğu için doktora gittim ve idrar yolları enfeksiyonu dedi verdiği ilaçları bitene kadar kullandım ağrı tekrarlamadı.
1 sene geçti üstünden ve şuanda rahatsızlıklarım şu şekilde

Masturbasyondan sonra yanma oldu yaklaşık yarım saatte geçti
2 gündür idrar yaparken bazen yanma oluyor.
Bazen penis ucu şiddetli bir şekilde yanıyor(ilk kez bugünlerde oldu yaklaşık 5 kez). Bazen yine batmalar oluyor.
Penisimden yine beyaz akıntı geliyor.
Sol testiste hafif bir ağrı ve testis torbasında sürekli bir rahatsızlık var.
Akıntının arttığı durumlar şöyle
Kahve içtiğim zaman ve masturbasyon yaptığım zaman eğer akıntı o günlerde yoksa başlıyor varsa artıyor. Özellikle masturbasyonu birkac kez yaparsam daha çok artıyor.
Akıntı olmadığında cinsel açıdan kesinlikle daha iyi oluyorum.
İdrar hızında yavaşlama var
Boşaldığımda eskisine göre gerçekten az sperm geliyor ve normale göre çok akışkan sanki su gibi.
Umarım bilgilendirecek bir abim kardeşim çıkar.
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Prostatit olabilir miyim ? Lütfen yardım edin

Mesaj gönderen Bilgin »

Kronik prostatit gibi duruyor.Doktorlar antibiyotik başlar hemen.Antibiyotik almadan rektal tuşe ile lökosit saydir.Prostat sivisindan kültür yaptırın ki hastalığınızın tanısı konsun.Benim yaptığım hataya düşmeyin.Ben şu an antibiyotik kullanıyorum.Lokosit 3-4 üreme yok.Ne zaman ki antibiyotikleri kesip 15 gün bekleyip süreci en başından tekrarlayacagim.Dedigim gibi antibiyotik öncesi prostat sivi kültürü şart.Gecmis olsun.