İdrardan sonra penis ucunun tahrişi ağrıması

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

İdrardan sonra penis ucunun tahrişi ağrıması

Mesaj gönderen akrepp »

Arkadaşlar herkeze tekrardan şifa diliyorum. İdrar sonrası idrar çıkış yerinin hemen yanları sürekli tahriş oluyor ve ağrıyor, Ucuna dokunamıyorum böyle bir sorunu olupta önerisi olan varmı bepantol kremlerden sürsem faydası olurmu yoksa hasar içerde olduğu için mi böyle bir şey oluyor acep
crunkstar

Re: İdrardan sonra penis ucunun tahrişi ağrıması

Mesaj gönderen crunkstar »

aynı bende de şikayetlerim arttığı dönemlerde penis içi yan duvarlar bazen alt bazen kökünde yırtılmış kesilmiş gibi ağrı acı oluyor. ucuna ve etrafına baskı uygulayamıyorum. eskiden geçmiyordu ama aldığım tedavilerle artık geri gelse bile 1 günde geçiyor 10 20 gün gelmiyor. içindeki acı ve semtomlara krem merhem bişey yapamaz. bu sancılar geçmiyor ise antibiyotik kullanmanız gerekir.
akrepp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen akrepp »

crunkstar yazdı:aynı bende de şikayetlerim arttığı dönemlerde penis içi yan duvarlar bazen alt bazen kökünde yırtılmış kesilmiş gibi ağrı acı oluyor. ucuna ve etrafına baskı uygulayamıyorum. eskiden geçmiyordu ama aldığım tedavilerle artık geri gelse bile 1 günde geçiyor 10 20 gün gelmiyor. içindeki acı ve semtomlara krem merhem bişey yapamaz. bu sancılar geçmiyor ise antibiyotik kullanmanız gerekir.
İdrardan sonra peçete ile kurulayıp siliyorum ondan olabilir diye onuda bıraktım şimdilik
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

akrepp yazdı:
crunkstar yazdı:aynı bende de şikayetlerim arttığı dönemlerde penis içi yan duvarlar bazen alt bazen kökünde yırtılmış kesilmiş gibi ağrı acı oluyor. ucuna ve etrafına baskı uygulayamıyorum. eskiden geçmiyordu ama aldığım tedavilerle artık geri gelse bile 1 günde geçiyor 10 20 gün gelmiyor. içindeki acı ve semtomlara krem merhem bişey yapamaz. bu sancılar geçmiyor ise antibiyotik kullanmanız gerekir.
İdrardan sonra peçete ile kurulayıp siliyorum ondan olabilir diye onuda bıraktım şimdilik
bende herşeyden şüpheleniyorum ama şu gerçek kokulu tuvalet kağıtları kesinlikle yanmayı ve huzursuzluğu artırıyor o kesin ben papia kullanıyorum bir problem yaşamıyorum.