Lütfen yardım

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Lütfen yardım

Mesaj gönderen Hergele »

techian yazdı:
Hergele yazdı:Öncelikle benim hikayem kısmına tıklayıp ordan yeni başlık aç sekmesine tıklayıp hikayenizi yazarsanız yardımcı olunur . Prostat sıvısından Lökosit saydırıp kültür yaptırdınız mı? Semptomlarınız neler ? Neler kullandınız ?
prostat masajı nı ilk bu froumda öğrendim onu yaptırcam hocam yanma ve ağrı var cipro tetra celdıa genta sefdotin orcipol ornısıd ladıne bıleteral bunlar bıde ılk baslarda direk enjeksıyın
Hocam ne süreyle kullandınız ilaçları eğer 2 şer kutu aldıysanız sonuç alma ihtimaliniz düşük
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Ozan35

Mesaj gönderen Ozan35 »

Merhaba öncelikle canını sıkma lütfen derdi veren allah dermanıda verir sana bir iki bana iyi gelen tavsiye vericem mutlaka günde 1 bardak karanfil suyu iç bir kupa bardağın içerisine 8 adet karanfil koy üzerini çay tabağı ile kapat demlensin günde 2 kere iç umarım iyi gelir
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

@Hergele İyi, sen çözersin o halde. Ben inanmıyorum, herkes istediğine inanabilir.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Targocid yazdı:@Hergele İyi, sen çözersin o halde. Ben inanmıyorum, herkes istediğine inanabilir.
Nasipten öte köy yok nasipse iyileşeceğim inşallah.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

Hergele yazdı:
Targocid yazdı:@Hergele İyi, sen çözersin o halde. Ben inanmıyorum, herkes istediğine inanabilir.
Kardeş mesut tül hocaya masaja gidiyorum.Masajda prostatta sol tarafta nodül var diyor.Bu nedendir
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Nodül konusunda pek bilgim yok hocam trus yaptırdınız mı fikir verebilir.
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı:
Kardeş mesut tül hocaya masaja gidiyorum.Masajda prostatta sol tarafta nodül var diyor.Bu nedendir
Nodül dedigi kisttir yada skar dokudur. PSA yüksekmi?
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

kadir yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı:
Hergele yazdı: Nasipten öte köy yok nasipse iyileşeceğim inşallah.
Abi masajda oraya dokununca ağrıyor.prostat mr çekil diyor her ihtimale karşı bi dünya para bilmiyorum abi naapsam
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

Ahbikurtulsam25 yazdı:
kadir yazdı:
Ahbikurtulsam25 yazdı: Kardeş mesut tül hocaya masaja gidiyorum.Masajda prostatta sol tarafta nodül var diyor.Bu nedendir
Abi masajda oraya dokununca ağrıyor.prostat mr çekil diyor her ihtimale karşı bi dünya para bilmiyorum abi naapsam
Psa yuksekse cektirmende fayda var.
eko123
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen eko123 »

selam PSA yukselmesi neden olur
techian
Hastalık Başlangıç Yılı: 2017

Mesaj gönderen techian »

Ozan35 yazdı:Merhaba öncelikle canını sıkma lütfen derdi veren allah dermanıda verir sana bir iki bana iyi gelen tavsiye vericem mutlaka günde 1 bardak karanfil suyu iç bir kupa bardağın içerisine 8 adet karanfil koy üzerini çay tabağı ile kapat demlensin günde 2 kere iç umarım iyi gelir
Teskkur edrim hocam cok sagol denicem kaynatiyormuyuz yoksa ilik sudami yapicaz
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi

Mesaj gönderen kadir »

eko123 yazdı:selam PSA yukselmesi neden olur
Prostat kanseri, BPH iyi huylu prostat büyümesi ve enfeksiyon varlıgında PSA yükselir.
Targocid

Mesaj gönderen Targocid »

Hergele yazdı:
Ben bir kesimin hasta olduğuna inanmadığım gibi senin de hasta olduğuna inanmıyorum. Dolayısıyla yazılarını ciddiye almıyorum. O nedenle, sen iyileşirsin diyorum.
Hergele

Mesaj gönderen Hergele »

Targocid yazdı:
Hergele yazdı:
Ben bir kesimin hasta olduğuna inanmadığım gibi senin de hasta olduğuna inanmıyorum. Dolayısıyla yazılarını ciddiye almıyorum. O nedenle, sen iyileşirsin diyorum.
Seni bu düşünceye iten nedir hocam ? Hasta olmadığıma inanmamak derken problemin başka olduğuna mı yoksa aslında hiç problemim olmadığına mı inanıyorsun? Sana kendimi inandırmak gibi bir derdim yok elbette ama hasta olmayan biri şu foruma hergün acaba bir değişiklik var mı diye girip çıkmaz. İnşallah sen de iyileşirsin ama hem kendine hem buradaki onca insana ayıp ediyorsun.