ZAMANLA İLERLIYOR MU

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

ZAMANLA İLERLIYOR MU

Mesaj gönderen Erkan987 »

Reisler benim cinsel olarak hicbir sıkıntim yok sık idrar ayaklarin üşümesi ve peniste geri cekilme şikayetlerim var. Peniste geri çekilme eskisi kadar olmuyor oda duzeldi gibi yaklaşık 2 aydir böyleyim. Çok rahatsiz etmiyor bu semptomlar beni formuda 2 aydir takip ediyorum ama hala rektal tuşe yaptirmadim cinsel birlikteliğim hiç olmadi ağrım sizim yok diye hep prostatit olmadiğimi dusundum belki öyleyimdir. Sorum şu bu şekilde semptomlari baslamiş aylar sonra farkli şikayetler belirmiş kişiler var mi? Her sey biranda mi başlıyor yoksa zamanla yeni şikayetler mi başgösteriyor
Bilgin
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: ZAMANLA İLERLIYOR MU

Mesaj gönderen Bilgin »

Benim 2-3 yıl sadece belim ağrıdı.Sonra tüm belirtileri birer birer eklendi tabloya.Git baktır bence erkenden önlem al.Yoksa da yoktur,sevinirsin işin sonunda.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Bilgin yazdı:Benim 2-3 yıl sadece belim ağrıdı.Sonra tüm belirtileri birer birer eklendi tabloya.Git baktır bence erkenden önlem al.Yoksa da yoktur,sevinirsin işin sonunda.
Hocam sadece bel ağrısıyla mı prostatit olduğunuza karar vermiştiniz 2 3 yıl boyunca
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

2 yıl sadece belim ağrıdı benim.Hep ağır kaldırdım veya üşüttüm dedim.Geçen sene belirtiler yavaş yavaş eklenmeye başladı.Şu an ereksiyon problemi hariç tüm belirtilere sahibim.
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Bilgin yazdı:2 yıl sadece belim ağrıdı benim.Hep ağır kaldırdım veya üşüttüm dedim.Geçen sene belirtiler yavaş yavaş eklenmeye başladı.Şu an ereksiyon problemi hariç tüm belirtilere sahibim.
2 yıl sadece belim ağrıdı benim.Hep ağır kaldırdım veya üşüttüm dedim.Geçen sene belirtiler yavaş yavaş eklenmeye başladı.Şu an ereksiyon problemi hariç tüm belirtilere sahibim.
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

Bilgin yazdı:2 yıl sadece belim ağrıdı benim.Hep ağır kaldırdım veya üşüttüm dedim.Geçen sene belirtiler yavaş yavaş eklenmeye başladı.Şu an ereksiyon problemi hariç tüm belirtilere sahibim.
Bence 2 yıl boyunca olan bel ağrısının prostatla Bi alakası yoktur yani sonradan enfekte olmuştur
Bilgin

Mesaj gönderen Bilgin »

Olabilir ancak sinsi ilerleyen bir hastalık olduğu görüşü yaygın.Göz ardı etmemek lazım
Soğukayak
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen Soğukayak »

Bende bunu merak ediyorum bu lökesiti bitirsek bile ilerleme ihtimali var mı acaba hastalığın
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

Bilgin yazdı:Olabilir ancak sinsi ilerleyen bir hastalık olduğu görüşü yaygın.Göz ardı etmemek lazım
Lokositi kontrol altina alirsan ilerleme olmaz kardesim.