Hemoroid sonucu olwbilir mi

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Mustafabasaran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Hemoroid sonucu olwbilir mi

Mesaj gönderen Mustafabasaran »

Arkadaslar birseyi dikkat ettikten sonra doktor tanidiklarim var foto yollayip soedum hemoroid oldugumu soylediler ve takip ettim kendimi. Doktorlar bilgi veriyor ancsk basina gelmeyince bilemiyor onsan aramizda basina gelen varsa bilgi verebilir mi acaba.

Simdi penis ucu batmasi apis arasi zonklama ne azaldi cok nadir oluyor. Ancak cinsel performans sifir. Oncefen 2-3-4 defa yaparken simdi 1 o da cok hizli bosaliyorum ikinciye sertlesemiyorum. Ve iseme istegi de tuvaletimden sonra eger kabiz olursam aciyor cikis ve sonra idrar yollarim ve penisimi etkiliyor. Ya da tuvaletimi tutardam gaz frlan olursa yine penis ve bolgesine etki ediyor. Bu hemoroidin boyle etkileri olur mu. Ve su cinsel guce etki edecek birsey yokmu yaa. Sertlesemiyorum ve uzun suremi
Mustafabasaran
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

Re: Hemoroid sonucu olwbilir mi

Mesaj gönderen Mustafabasaran »

Mustafabasaran yazdı:Arkadaslar birseyi dikkat ettikten sonra doktor tanidiklarim var foto yollayip soedum hemoroid oldugumu soylediler ve takip ettim kendimi. Doktorlar bilgi veriyor ancsk basina gelmeyince bilemiyor onsan aramizda basina gelen varsa bilgi verebilir mi acaba.

Simdi penis ucu batmasi apis arasi zonklama ne azaldi cok nadir oluyor. Ancak cinsel performans sifir. Oncefen 2-3-4 defa yaparken simdi 1 o da cok hizli bosaliyorum ikinciye sertlesemiyorum. Ve iseme istegi de tuvaletimden sonra eger kabiz olursam aciyor cikis ve sonra idrar yollarim ve penisimi etkiliyor. Ya da tuvaletimi tutardam gaz frlan olursa yine penis ve bolgesine etki ediyor. Bu hemoroidin boyle etkileri olur mu. Ve su cinsel guce etki edecek birsey yokmu yaa. Sertlesemiyorum ve uzun suremi

Sertlesemiyorum ve uzun surmuyor. Simdi xsten oyleydiniz demeyin oncefen partnerlerim yalvarirdi artij yeter yorulmadin mi diye yani oncefrn sampiyonlar.ligi topcusuyken simdi langirt oyuncusu olduk ciktik. Beni eski hslime dondurecrk arkadasa ne isterse veririm resmen hayat.kalitrm kalmadi
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: Hemoroid sonucu olwbilir mi

Mesaj gönderen Hergele »

Hocam daha önce hemoroidmiş diye yazan oldu hatta ben de bi ara ondan şüphelendim de pek sanmıyorum. Prostat sıvısından kültür baktırın.
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.