Kronik Prostatit Teşhisi Kondu

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Esref35
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Kronik Prostatit Teşhisi Kondu

Mesaj gönderen Esref35 »

Merhabalar 3 gün önce bana da bu teşhis kondu. Prostat yaşıma göre çok hafif büyük çıktı. Doktor iltihap dan dolayı dedi. Cipro 500 Rantudil ve Viproş isminde bitkisel bir ilaç verdi. Ama burada okuduklarim sanki ilaçların bir işe yaramadığını özellikle cipro nun hissettirdi. Apış arası ağrı ve ağrı olmadığı zaman apış arası rahatsızlık hissi var.

2. Doktora gittim o da bir yöntem söyledi. 6 seans 6bin lira. Orada ki kanlanmayi arttıran bir yöntemmis. İlaçlar işe yaramaz gibi konuştu. Prostat kapalı kutu antibiyotik oraya fayda etmesi çok zor ihtimal dedi.

Valla çok kafam karıştı. Çok rahatsız edici bir hastalık. Ne yapacağım ne yol izleyyecegim bilmiyorum.

Doktor 2 haftalık ilaç verdi. Şimdilik bu yoldan gidiyorum. İnşallah sonu hüsran olmaz.
Esref35

Re: Kronik Prostatit Teşhisi Kondu

Mesaj gönderen Esref35 »

Bir de bu rahatsızlık yazın geçiyor mu ? Soğuk havalarda mi çıkıyor genelde. Öyle yazanlarda olmuş yaz geldi mi geçiyor gibi.
Zagros

Mesaj gönderen Zagros »

Esref35 yazdı:Merhabalar 3 gün önce bana da bu teşhis kondu. Prostat yaşıma göre çok hafif büyük çıktı. Doktor iltihap dan dolayı dedi. Cipro 500 Rantudil ve Viproş isminde bitkisel bir ilaç verdi. Ama burada okuduklarim sanki ilaçların bir işe yaramadığını özellikle cipro nun hissettirdi. Apış arası ağrı ve ağrı olmadığı zaman apış arası rahatsızlık hissi var.

2. Doktora gittim o da bir yöntem söyledi. 6 seans 6bin lira. Orada ki kanlanmayi arttıran bir yöntemmis. İlaçlar işe yaramaz gibi konuştu. Prostat kapalı kutu antibiyotik oraya fayda etmesi çok zor ihtimal dedi.

Valla çok kafam karıştı. Çok rahatsız edici bir hastalık. Ne yapacağım ne yol izleyyecegim bilmiyorum.

Doktor 2 haftalık ilaç verdi. Şimdilik bu yoldan gidiyorum. İnşallah sonu hüsran olmaz.
Forumdaki doktorlardan birine gitmeni öneririm prostat sıvısı bakan kültür yapan doktorlar var ona göre tedavi alman daha doğru olur büyük ihtimal sana eswt önerdi bence yaptırma paran çöpe gitmesin
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Esref35 yazdı:Merhabalar 3 gün önce bana da bu teşhis kondu. Prostat yaşıma göre çok hafif büyük çıktı. Doktor iltihap dan dolayı dedi. Cipro 500 Rantudil ve Viproş isminde bitkisel bir ilaç verdi. Ama burada okuduklarim sanki ilaçların bir işe yaramadığını özellikle cipro nun hissettirdi. Apış arası ağrı ve ağrı olmadığı zaman apış arası rahatsızlık hissi var.

2. Doktor senden para koparmak için antibiyotikler etki etmez demiş eğer doğru antibiyotik tedavisi alırsan etki eder ama iğne yollu tedavi öneririm bende iğne çok ise yaradı
Esref35

Mesaj gönderen Esref35 »

İzmir de bu tavsiyeleri bulabileceğim bir doktor var mı acaba ?
Hola
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Hola »

Sekolas kardeş hangi iğneleri kullandın
sekolas

Mesaj gönderen sekolas »

Hola yazdı:Sekolas kardeş hangi iğneleri kullandın
Iesef ve genta