Peniste deri döküntüsü

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Hergele
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Peniste deri döküntüsü

Mesaj gönderen Hergele »

Arkadaşlar peniste kızarma ve deri döküntüsü var yaşayan var mı bu durumu ? Antibiyotik de kullanıyorum onunla ilgili olabilir mi ?
Doktor değilim yazdıklarım kişisel tecrübeler ve araştırmalarım sonucu öğrendiklerimdir şifa dilerim.
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Re: Peniste deri döküntüsü

Mesaj gönderen efsane2036 »

Hergele yazdı:Arkadaşlar peniste kızarma ve deri döküntüsü var yaşayan var mı bu durumu ? Antibiyotik de kullanıyorum onunla ilgili olabilir mi ?
Egzama olabılır cildiye doktoruna görün
kennan
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen kennan »

Hergele yazdı:Arkadaşlar peniste kızarma ve deri döküntüsü var yaşayan var mı bu durumu ? Antibiyotik de kullanıyorum onunla ilgili olabilir mi ?
Aynısı benim testislerde var, penisin sadece başı kızarık döküntü yok anlamadım bende
hayatzor22
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen hayatzor22 »

Dermatit bu
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mertens »

Nasıl hocam geçti mi sıkıntınız. Şuan bendede var da hatta ben kremlerden kaynaklandığını düşünmüştüm. Penis başının eski o yapısı yok ereksiyon olunca daha fazla kızarıyor . Sanki stria denilen yarıklar mevcut o üst deri tabakası ordan kopacak gibi .
adige60

Mesaj gönderen adige60 »

Hsv olabilir
mertens
Hastalık Başlangıç Yılı: 2022

Mesaj gönderen mertens »

Sadece cildiyelik sorun değil bence 3 aydır prostatit yüzünden olduğunu düşünüyorum çünkü farklı şikayetlerde mevcut . Aynı kurumuş çatlamış toprak gibi.