Meni çıkışını engelleme

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
jakeupp
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Meni çıkışını engelleme

Mesaj gönderen jakeupp »

Herkese şifa diliyorum öncelikle. Ben bir şeyi merak ediyorum ben bu hastalığa meni çıkışını engellediğim için yakalandım. Ama anlamıyorum bu bakteriye mi sebep oluyor yani meni iltihaplı bir şey mi de prostata bakteri götürüyor bunu bana açıklayabilir misiniz rica etsem
jakeupp

Re: Meni çıkışını engelleme

Mesaj gönderen jakeupp »

Bu arada 2 3 ürologa sordum doktor sitesinden falan hepsinin cevabı bunun prostata zarar vermeyeceği hatta erken boşalma tedavisinde kullanılan bir yöntem olduğu yönündeydi. Ama ben eminim bu yüzden olduğundan çünkü tuttuktan hemen sonraki idrarımda ilk şikayetler baş gösterdi
Ahbikurtulsam25
Hastalık Başlangıç Yılı: 2014

Mesaj gönderen Ahbikurtulsam25 »

jakeupp yazdı:Bu arada 2 3 ürologa sordum doktor sitesinden falan hepsinin cevabı bunun prostata zarar vermeyeceği hatta erken boşalma tedavisinde kullanılan bir yöntem olduğu yönündeydi. Ama ben eminim bu yüzden olduğundan çünkü tuttuktan hemen sonraki idrarımda ilk şikayetler baş gösterdi
Geciktirici krem ve sprey prostatit hastayı kötü eder mi
sekolas
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen sekolas »

jakeupp yazdı:Herkese şifa diliyorum öncelikle. Ben bir şeyi merak ediyorum ben bu hastalığa meni çıkışını engellediğim için yakalandım. Ama anlamıyorum bu bakteriye mi sebep oluyor yani meni iltihaplı bir şey mi de prostata bakteri götürüyor bunu bana açıklayabilir misiniz rica etsem
Bence uretrada ki bakteriler meniyle birlikte prostata geciyor
kadir
Mesaj Panosu Yöneticisi
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen kadir »

jakeupp yazdı:Herkese şifa diliyorum öncelikle. Ben bir şeyi merak ediyorum ben bu hastalığa meni çıkışını engellediğim için yakalandım. Ama anlamıyorum bu bakteriye mi sebep oluyor yani meni iltihaplı bir şey mi de prostata bakteri götürüyor bunu bana açıklayabilir misiniz rica etsem
Kardesim sana daha öncede aciklama yapmistim...yine aciklama ihtiyaci duydum... Üretraya penis ucuna kadar gelen meni, tam dişari cikacakken durduruyorsun...hopp tekrar geriye geldigi yere dogru dönüş yapiyor, döndügü yol zaten üretra...idrarın gectigi yer. Burada bakteri var ve gecerken bunlarida alip prostata dogru transfer ediyor. Mesele bundan ibaret. Bu hareket iyi bir hareket degil zararli bir hareket...meni geldimi tutmayacaksin cıkartacaksin. Normali budur. Premature ejekulasyon sorununuz varsa bunun tedavisi bu degildir. Geciktirici spreyler v.s ilaclar ve cesitli tedavileri var.
hayatzor22

Mesaj gönderen hayatzor22 »

kadir yazdı:
Kardesim sana daha öncede aciklama yapmistim...yine aciklama ihtiyaci duydum... Üretraya penis ucuna kadar gelen meni, tam dişari cikacakken durduruyorsun...hopp tekrar geriye geldigi yere dogru dönüş yapiyor, döndügü yol zaten üretra...idrarın gectigi yer. Burada bakteri var ve gecerken bunlarida alip prostata dogru transfer ediyor. Mesele bundan ibaret. Bu hareket iyi bir hareket degil zararli bir hareket...meni geldimi tutmayacaksin cıkartacaksin. Normali budur. Premature ejekulasyon sorununuz varsa bunun tedavisi bu degildir. Geciktirici spreyler v.s ilaclar ve cesitli tedavileri var.
abi şunu merak ettim bahsi geçen durumu sex sırasında herkes yapıyor tam boşalacakken geri çekilip pozisyon değiştiriyorlar süre uzasın diye onlara bir şey olmuyor,burda bahsedilen farklı bir durum mu?
jakeupp

Mesaj gönderen jakeupp »

sianure yazdı::ugeek:
hayatzor22 yazdı:
kadir yazdı: Kardesim sana daha öncede aciklama yapmistim...yine aciklama ihtiyaci duydum... Üretraya penis ucuna kadar gelen meni, tam dişari cikacakken durduruyorsun...hopp tekrar geriye geldigi yere dogru dönüş yapiyor, döndügü yol zaten üretra...idrarın gectigi yer. Burada bakteri var ve gecerken bunlarida alip prostata dogru transfer ediyor. Mesele bundan ibaret. Bu hareket iyi bir hareket degil zararli bir hareket...meni geldimi tutmayacaksin cıkartacaksin. Normali budur. Premature ejekulasyon sorununuz varsa bunun tedavisi bu degildir. Geciktirici spreyler v.s ilaclar ve cesitli tedavileri var.
abi şunu merak ettim bahsi geçen durumu sex sırasında herkes yapıyor tam boşalacakken geri çekilip pozisyon değiştiriyorlar süre uzasın diye onlara bir şey olmuyor,burda bahsedilen farklı bir durum mu?
kral sanirim el ve vajinanin penise yaptigi basinc ayni olmadigi icin tam olarak ayni sey degil ikisi
Ben de el ile yapmadım oradaki kaslarımı kastım sadece. Mastürbasyon sırasında değildi rüyalanma sırasındaydı
hayatzor22

hayatzor22 yazdı:
kadir yazdı: Kardesim sana daha öncede aciklama yapmistim...yine aciklama ihtiyaci duydum... Üretraya penis ucuna kadar gelen meni, tam dişari cikacakken durduruyorsun...hopp tekrar geriye geldigi yere dogru dönüş yapiyor, döndügü yol zaten üretra...idrarın gectigi yer. Burada bakteri var ve gecerken bunlarida alip prostata dogru transfer ediyor. Mesele bundan ibaret. Bu hareket iyi bir hareket degil zararli bir hareket...meni geldimi tutmayacaksin cıkartacaksin. Normali budur. Premature ejekulasyon sorununuz varsa bunun tedavisi bu degildir. Geciktirici spreyler v.s ilaclar ve cesitli tedavileri var.
kral sanirim el ve vajinanin penise yaptigi basinc ayni olmadigi icin tam olarak ayni sey degil ikisi
El ile sıkıp çıkışı engellemek değil de devam edince boşalacağımızı anladığımız zaman seksi yada mastürbasyonu bırakmak zevkin kaçması zararlı mı :)
hayatzor22

jakeupp yazdı:
hayatzor22 yazdı: abi şunu merak ettim bahsi geçen durumu sex sırasında herkes yapıyor tam boşalacakken geri çekilip pozisyon değiştiriyorlar süre uzasın diye onlara bir şey olmuyor,burda bahsedilen farklı bir durum mu?
Ben de el ile yapmadım oradaki kaslarımı kastım sadece. Mastürbasyon sırasında değildi rüyalanma sırasındaydı
Rüyalanma sırasındaki olayın zarar vereceğini sanmam herkes kasabilir kendini yaygın bir durumdur bence