Peniste geri çekilme

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Peniste geri çekilme

Mesaj gönderen Erkan987 »

Arkadaşlar selamün aleyküm peniste geri çekilme şikayetlerim arasinda ara ara olan bir durum fakat ne zaman olsa pelvik kaslarini gevşeten hareketlerden birini uyguluyorum sadece birtanesini onuda 1 dakika falan yapıyorum tak penis eski halini alıyor bunun sebebi ne sizce ne gibi faydası oluyor bu pelvik kaslarini gevşetip bu semptomdan tamamen kurtulan var mi?
clark
Hastalık Başlangıç Yılı: 2003

Re: Peniste geri çekilme

Mesaj gönderen clark »

Erkan987 yazdı:Arkadaşlar selamün aleyküm peniste geri çekilme şikayetlerim arasinda ara ara olan bir durum fakat ne zaman olsa pelvik kaslarini gevşeten hareketlerden birini uyguluyorum sadece birtanesini onuda 1 dakika falan yapıyorum tak penis eski halini alıyor bunun sebebi ne sizce ne gibi faydası oluyor bu pelvik kaslarini gevşetip bu semptomdan tamamen kurtulan var mi?
Nasıl bir hareket o yaptığın?
Erkan987
Hastalık Başlangıç Yılı: 2021

Mesaj gönderen Erkan987 »

clark yazdı:
Erkan987 yazdı:Arkadaşlar selamün aleyküm peniste geri çekilme şikayetlerim arasinda ara ara olan bir durum fakat ne zaman olsa pelvik kaslarini gevşeten hareketlerden birini uyguluyorum sadece birtanesini onuda 1 dakika falan yapıyorum tak penis eski halini alıyor bunun sebebi ne sizce ne gibi faydası oluyor bu pelvik kaslarini gevşetip bu semptomdan tamamen kurtulan var mi?
Nasıl bir hareket o yaptığın?

https://youtu.be/NnqAkM9r2a8

Burdaki ilk hareket
bayramoglu
Hastalık Başlangıç Yılı: 2004

Mesaj gönderen bayramoglu »

bende şiddetli geri çekilme var. aynı zamanda testislerimde de. resmen beş yaşında ki çocuk penisi gibi duruyor. iyice küçüldü. ne zaman antibiyotik ve ya desefin enjeksiyon tedavisi alsam normale dönüyor fakat ilaçlar bitince yine aynı. piskolojimi altı üst etti . sürekli elime dışarı doğru çekmekten bıktım. eskiden boyuyla övünürdüm bir çok kızdan yatakta müthiş iltifatlar alırdım. şimdi resmen travma yaşıyorum.