klamidya ve gonore testi nere de yaptırabilirim ?

Hastalığın sebep olduğu belirti ve yakınmalara ait soru ve görüşlerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
mehmet34
Hastalık Başlangıç Yılı: 2018

klamidya ve gonore testi nere de yaptırabilirim ?

Mesaj gönderen mehmet34 »

merhaba bura da yeniyim ben de akıntı oluyor akıntı idrarla birlikte atıyorum bel soğukluğu ve klamidya şüphesi var std10 testi yaptırmak istiyorum labaratuvar da bu test pahalı karşılama imkanım yok başka nere de yaptırabilirim std10 testini şüpheli ilişkim 2018 yılın da olmuştu bu zamana kadar akıntım oluyor ara ara akıntı sümüksü bir akıntı sanki sperm'de de bu akıntı oluyor gibi katı geliyor sperm bel soğukluğu klamidya veya prostat sorunu mu var acaba bu testleri nerede yaptırabilirim
tugberk16
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Re: klamidya ve gonore testi nere de yaptırabilirim ?

Mesaj gönderen tugberk16 »

Devlet hastanesinde yapılmıyor diye biliyorum hocam bende geçen hafta özel hastaneye yaptırmıştım mecbur
mehmet34

tugberk16 özel hastane de nasıl yaptırdınız sürüntü mü ? verdiniz yoksa idrar ve kan örneği mi ? sadece ve ne kadar ödediniz teste ve muayneye klamidya ve bel soğukluğu için mi yoksa tüm cinsel hastalıkları mı ? kapsiyor yaptırdığınız test
efsane2036
Hastalık Başlangıç Yılı: 2019

Mesaj gönderen efsane2036 »

mehmet34 yazdı:tugberk16 özel hastane de nasıl yaptırdınız sürüntü mü ? verdiniz yoksa idrar ve kan örneği mi ? sadece ve ne kadar ödediniz teste ve muayneye klamidya ve bel soğukluğu için mi yoksa tüm cinsel hastalıkları mı ? kapsiyor yaptırdığınız test
Gelişme 600 tl ye yaptır her seyı içeriyor kafan rahat oldun pcr baska yere yaptırma bence flora bakterılerını çalısan tek yer orası birde hpv testı yaptırın
erdem60

Mesaj gönderen erdem60 »

Ben devlet Hastanesi'nde soemustum bel soguklugu tedavisi olunca klimadya genore bitmiştir dedi takılma onlara dedi prostat iltihabı farklıymış öyle dedi bende yaptiricaktim bu testleri acaba belirti vermese de yaptırmalı miyiz
mehmet34

@efsane2036 ben devlet hastanesin de hiv hepatit sifiliz testi yaptırdım birşey çıkmadı bel soğukluğu klamidya testi yapmıyordu labaratuvar da yapılıyor fiyat pahalı olduğu için karşılama inkanım olmadı eğer ben de bel soğukluğu ve klamidya varsa 3 senedir bu hastalık prostatite mi çevirmiştir acaba boşa test yaptırmıyım fiyatları pahalı spermler de bazen katı geliyor prostatite mi çevirdi acaba
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

mehmet34 yazdı:@efsane2036 ben devlet hastanesin de hiv hepatit sifiliz testi yaptırdım birşey çıkmadı bel soğukluğu klamidya testi yapmıyordu labaratuvar da yapılıyor fiyat pahalı olduğu için karşılama inkanım olmadı eğer ben de bel soğukluğu ve klamidya varsa 3 senedir bu hastalık prostatite mi çevirmiştir acaba boşa test yaptırmıyım fiyatları pahalı spermler de bazen katı geliyor prostatite mi çevirdi acaba
marmara üni hastanesinde de bel soğukluğuna neden olan tüm bakteriler bakılıyor ama ben yemyeşil ve sapsarı akıntımdan 3 defa verdim hiç bişey cıkmadı. özel lab da da verdim cıkmadı daha neremden vereyim bende bilmiyorum. şikayetin yoksa boşuna lab larda para harcama kardeş. idrarında yanma cinsel fonksiyonlarda ağrı acı yanma mide bulantısı gözde batma makatta kaşıntı gibi şikayetler yoksa uğraşma boşuna.
crunkstar

Mesaj gönderen crunkstar »

crunkstar yazdı:
mehmet34 yazdı:@efsane2036 ben devlet hastanesin de hiv hepatit sifiliz testi yaptırdım birşey çıkmadı bel soğukluğu klamidya testi yapmıyordu labaratuvar da yapılıyor fiyat pahalı olduğu için karşılama inkanım olmadı eğer ben de bel soğukluğu ve klamidya varsa 3 senedir bu hastalık prostatite mi çevirmiştir acaba boşa test yaptırmıyım fiyatları pahalı spermler de bazen katı geliyor prostatite mi çevirdi acaba
marmara üni hastanesinde de bel soğukluğuna neden olan tüm bakteriler bakılıyor ama ben yemyeşil ve sapsarı akıntımdan 3 defa verdim hiç bişey cıkmadı. özel lab da da verdim cıkmadı daha neremden vereyim bende bilmiyorum. şikayetin yoksa boşuna lab larda para harcama kardeş. idrarında yanma cinsel fonksiyonlarda ağrı acı yanma mide bulantısı gözde batma makatta kaşıntı gibi şikayetler yoksa uğraşma boşuna.
gelen akıntı beyaz ise kendiliğinden geçen ufak caplı önemsiz bir enfeksiyon olarak değerlendiriliyor. ilac kullanmana gerek yok. ama akıntı beyaz çamasırda sarı turuncu yesil leke bırakıyor ise tedavi alman şart. şeffaf ve beyaz akıntı en gec 20 günde kendi geçer geçmiyor ise şikayetlerini tarif ederek de tedavi olabilirsin. std10 testi ossuruktur mavi lab dolandırıcıdır. senden bakteir üremeden antibiyogram parasını peşin alırlar bakteri üremezse de seni kimse bir daha aramaz paranıda yerler. gelişimde 600tl olan testler yaptırılabilir. ama senin şuan bunlara ihtiyacın yok bence. basit 2 kutu antibiyotik kullansan herşeyin düzelir.
mehmet34

@crunkstar ben şüpheli ilişki yaşayalı 3 sene oluyor ilk zamanlar idrar yanması oldu zor idrar yaptım yanma için uroday toz kullandım geçti ara ara bende akıntı oluyor beyaz sümüksü akıntı bazen spermler de katı geliyor akıntı spermde olabilme ihtimali var mı bu iki sorun var şuan yanma ağrı yok
mehmet34

@crunkstar devlet hastanesi her test yapmıyor hiv aids hepatit sifiliz testi yapıyor gonore klamidya testi yapmıyor devlet hastanesin de bu testler de sorun çıkmadı ama klamidya gonore var mı bilmiyorum labaratuvara gitmeyi düşünüyorum ama karşılama durumum yok öyle kaldım 3 sene zaman oldu kısır kalma korkusu var bir de katı sperm geldiği için
darkblues
Hastalık Başlangıç Yılı: 2020

Mesaj gönderen darkblues »

İdrar kültüründe gonore ve klamidya çıkmazmı?
murat222
Hastalık Başlangıç Yılı: 2010

Mesaj gönderen murat222 »

darkblues yazdı:İdrar kültüründe gonore ve klamidya çıkmazmı?
ÇıkmaZ genele bu mikroplar pcrda yakalanır kültür de yakalamak zordur